Obecnie rozmawiamy o:

stylowy grzejnik

gorący temat

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

social ads

wczoraj o 18:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Sklepy typu wszystko po 2,50

09 mar 2013 - 19:01:46

Cytat
Thewhip
Pomysł dobry, ale lepiej otworzyć sklep z "pierdółkami", ale po różnych cenach. Bo po 2,50 to bardzo zawężony wybor produktów

Wiesz co ale biorac pod uwage nasze czasy to ludzie nie maja pieniedzy na takie pierdoly... 2,5 to jest smieszna cena, wiem ze ty jestes mloda i masz swoje jakies stale dochody i mozesz przeznaczyc na to i tamto tyle i tyle, ale myslac o innych ktorym sie nie wiedzie najlepiej to wlasnie szukaja "jak najtaniej", dam przyklad matki z 3 dzieci ktora ma zrobic wyprawke do szkoly i pracuje tylko maz zarabiajacy 2tys zl... kredki, pisaki, dlugopisy itd kupic 3x po 2,5 a normalnie okolo 4 zl to jest minimum ktore musiala byc zaplacic gdzie indziej.. chinszczyzna chinszczyzna ale drozsze nie znaczy lepsze...

Sklepy typu wszystko po 2,50

09 mar 2013 - 19:02:10

o, ja jeszcze kupuje zakolanówki i legginsy - takie grube, podszyte polarem, lekko błyszczące. są super!

Sklepy typu wszystko po 2,50

09 mar 2013 - 19:04:22

Cytat
aneczka88
Po 2,50 to za mały wachlarz aby Ci się opłacało.Otwórz np. "1001 drobiazgów".
Wówczas masz super wybór-szereg kosmetyków-lakiery,biżuterię,ozdoby i akcesoria do domu.
Uwierz lepiej na tym wyjdziesz!

Za duzo konkurencji w temacie 1001 drobiazgow... a po 2,5 jest naprawde WSZYSTKO

Sklepy typu wszystko po 2,50

09 mar 2013 - 19:05:01

Szczerze mówiąc nigdy nie widziałam takiego sklepu gdzie są rzeczy po 2,5
I bałabym się kupić kosmetyki w takiej cenie ;P

Sklepy typu wszystko po 2,50

09 mar 2013 - 19:07:18

Cytat
fajneubrania
Szczerze mówiąc nigdy nie widziałam takiego sklepu gdzie są rzeczy po 2,5
I bałabym się kupić kosmetyki w takiej cenie ;P

Dlatego tez kacik do "testowania" tych produktow jest mysle dobrym pomyslem, jest mnostwo dziewczyn ktore tego uzywaja i maja dobre zdanie o tych produktach, wiadomo znajda sie tez ktore sa uczulone, ktore maja jakies wysypki itd ale to jak wszedzie...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-09 19:08 przez bartolinaaa.

Sklepy typu wszystko po 2,50

09 mar 2013 - 19:09:24

Cytat
bartolinaaa
Cytat
fajneubrania
Szczerze mówiąc nigdy nie widziałam takiego sklepu gdzie są rzeczy po 2,5
I bałabym się kupić kosmetyki w takiej cenie ;P

Dlatego tez kacik do "testowania" tych produktow jest mysle dobrym pomyslem, jest mnostwo dziewczyn ktore tego uzywaja i maja dobre zdanie o tych produktach, wiadomo znajda sie tez ktore sa uczulone, ktore maja jakies wysypki itd ale to jak wszedzie...


bartolina i autorka watku to ta sama osoba??????
Dwa konta sa niezgodne z regulaminem.

Co do sklepu- nie chodze, nie widze tam nic sensownego.

Sklepy typu wszystko po 2,50

09 mar 2013 - 19:14:28

Cytat
kruszynkowo19
Czasami wejdę ale nie rozumiem tego po co na drzwiach np jest napisane 2.50 "WSZYSTKO" a w środku 2/4 rzeczy po więcej. Na pewno ludzie robią w nich zakupy więc pewnie opłacalny. Co do pytania skąd wziąć rzeczy do sklepu to nie mam pojęcia.


DOKŁADNIE, niedaleko mnie jest sklep "WSZYSTKO po 4,50" problem w tym ze 90% rzeczy jest droższe...

Sklepy typu wszystko po 2,50

09 mar 2013 - 19:21:37

Osobiście, dość często zaglądam do takich sklepów ;)
Lubię kupować tam lakiery do paznokci i na ich jakość nie narzekam, nawet jestem z nich bardzo zadowolona. Lakiery są marki Safari i Lemax. Świeczki i kadzidełka - to kupuje masa osób.
Również rzeczy do kuchni - obieraczce do warzyw, jakieś kubki, sztućce, talerzyki, filiżanki i szklanki, garnuszki, tarki itp. Szmatki do kurzu lub podłóg, podstawki i maty na stół, szklane kule lub kielichy(np. na suszki czy inne ozdoby), wazoniki, ramki i figurki.

A jeśli chodzi o reklamę i wystrój to na pewno bogata i kolorowa wystawa, zadbaj o ładny zapach w sklepie żeby nie śmierdziało w nim "chińszczyzną". Skoro sklep będzie ciasny, to postaraj się żeby było w nim jasno. Pomaluj ściany na jasny kolor żeby pomieszczenie wydawało się bardziej przestronne i większe.

Sklepy typu wszystko po 2,50

09 mar 2013 - 19:21:41

kupuję tam wazony i świeczki

Sklepy typu wszystko po 2,50

09 mar 2013 - 19:28:30

Cytat
duchess93
Osobiście, dość często zaglądam do takich sklepów ;)
Lubię kupować tam lakiery do paznokci i na ich jakość nie narzekam, nawet jestem z nich bardzo zadowolona. Lakiery są marki Safari i Lemax. Świeczki i kadzidełka - to kupuje masa osób.
Również rzeczy do kuchni - obieraczce do warzyw, jakieś kubki, sztućce, talerzyki, filiżanki i szklanki, garnuszki, tarki itp. Szmatki do kurzu lub podłóg, podstawki i maty na stół, szklane kule lub kielichy(np. na suszki czy inne ozdoby), wazoniki, ramki i figurki.

A jeśli chodzi o reklamę i wystrój to na pewno bogata i kolorowa wystawa, zadbaj o ładny zapach w sklepie żeby nie śmierdziało w nim "chińszczyzną". Skoro sklep będzie ciasny, to postaraj się żeby było w nim jasno. Pomaluj ściany na jasny kolor żeby pomieszczenie wydawało się bardziej przestronne i większe.


Co do tej reklamy i kolorow to tez tak uwazam, no i zapach tez wazna sprawa

Sklepy typu wszystko po 2,50

09 mar 2013 - 19:38:32

A ktoś wie gdzie są takie sklepy w Krakowie?? szukam ciągle i nie mogę znaleźć..

Sklepy typu wszystko po 2,50

10 mar 2013 - 22:07:43

Cytat
Upstream
A ktoś wie gdzie są takie sklepy w Krakowie?? szukam ciągle i nie mogę znaleźć..

pod Koroną:) Są dwa. Jeden to ten bubel o którym pisałam, a drugi koło siłowni mniejszy, ale więcej drobiazgów:) No i ceny wyższe w większości niż te "4zł". Na miodowej też jest chyba.

Sklepy typu wszystko po 2,50

15 mar 2013 - 21:15:12

powiem tak. Pracowałam w takim sklepie długi okres i sama myślę o otworzeniu takiego punktu. Klienci biorą wszystko; od kosmetyków, po kubki,sztućce, okulary korekcyjne i zapalniczki do gazu. w okresie przed świątecznym utargi dzienne dochodziły do około 1600zł. sama kupuje w takich sklepach bardzo często różne pierdoły np lakiery do paznokci, książki z bajkami, flamastry, kadzidła, biżuterie. zabawki schodziły jak świeże bułeczki o każdej porze roku nie mówiąc już o bieliźnie. Jeśli masz dostęp do ekstra towaru(moim zdaniem w takich sklepach często zdarzają się genialne rzeczy) to czemu nie. a frotki i spinki do włosów...
strasznie tęsknie za tym sklepem...

Sklepy typu wszystko po 2,50

15 mar 2013 - 21:21:16

Cytat
angella91
unikam takich sklepów, nic tam dla mnie.

ja to samo, nie lubię dziadostwa, które mi sie wala po domu.

Sklepy typu wszystko po 2,50

15 mar 2013 - 21:59:48

U mnie jest fajny sklepik w centrum tego typu. Ceny są bardzo różne, jednak jest dużo taniej niż normalnie. Kupiłam tam fajny puder, który w rossmanie kosztuje ok 15zł i u mnie się sprawdza: )
Często tam kupuję prezenty na klasową wigilie itp, bo mnóstwo tam rzeczy typu skarbonki, portfele, jakieś gadżety, śmieszne rzeczy :D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Visual Merchandising odzieżowy