Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dziewczyny mam pytanie - czy któraś z Was orientuje się ile wynosi stypendium stażowe ale nie z Urzędu Pracy, a z projektu Unii Europejskiej "Człowiek - najlepsza inwestycja"? Czy to nie ma znaczenia i jest to ta sama kwota co z urzędu? (czyli około 913 zł). Będę wdzięczna z odpowiedzi bo nie mogę się tego doszukać:)

Sprawdz na stronie EFS-u

Wiesz co to zależy od stażu i pewnie od miasta u mnie w Wielkopolsce koleżanka miała za staż 750zł na rękę a to bardzo mało:(

U nas w urzędzie są właśnie te staże z funduszy europejskich .Ja byłam dwa lata temu to miałam 920 zł . Teraz też będę szła na staż i mam nadzieję , że znowu z tych funduszy , bo zwykły staż z urzędu to około 750 zł .

jesli spelniasz kryteria dot stazuz efs to ok 920, nie pamietam dokladnie, ja skonczylam niedawno staz wlasnie z efs,
zwykly staz to ok 750
chodzi w tym o to ze jesli jestes na efs to nie pobieraja ci podatku,

ja miałam staż na 3 miesiące to dostawałam 780 ale starałam się o przedłużenie i dostałam na 5 miesięcy staż i zarabiałam 918 , ale to było w tamtym roku ;)

913,70zł jeżeli jest finansowany staż z UE, natomiast pozostałe staże to ta sama kwota tylko netto - wychodzi 819 zł z groszami.

Dziękuję dziewczyny za informacje :) pozdrawiam;)

jestem na Unijnym stażu 6 - miesiecznym i to jest kwota na ręke 952zł ;)
Drugi rodzaj są to z Urzedu Pracy czyli tzw krajowe
Unijnych nie ma możliwości przedłużenia
Natomiast te tzw krajowe czyli z urzedu pracy mozna łącznie ze stażem nawet do 12 miesięcy bez jednego dnia ;)

953,10 zł wypłacana jest kwota brutto

Cytat
kri22
jestem na Unijnym stażu 6 - miesiecznym i to jest kwota na ręke 952zł ;)
Drugi rodzaj są to z Urzedu Pracy czyli tzw krajowe
Unijnych nie ma możliwości przedłużenia
Natomiast te tzw krajowe czyli z urzedu pracy mozna łącznie ze stażem nawet do 12 miesięcy bez jednego dnia ;)

staże unijne (PO KL)- wypłacana jest kwota brutto więc dziwne, że Tobie wypłacają kwotę "na rękę"
a te "krajowe"- algorytm owszem mogą być przedłużane do 12 m-cy, ale tylko dla osób do 25 roku życia lub 27 r.ż. jeśli na dzień rozpoczęcia stażu nie minęło 12 miesięcy od ukończenia szkoły wyższej. Pozostałym osobom mogą być przedłużane do 6 m-cy.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-14 21:46 przez amnestiaa.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Prowadzenie sklepu na ALLEGRO