Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Bank Bank Bank- lokata fundusz?

29 sty 2013 - 13:36:25

proszę o przeniesienie jak coś.

Dziewczyny piszę do Was z pytaniem. Czy posiadacie np. w banku jakąś lokatę fundusz. Nie wiem jak to nazwać.
np. wpłacacie jednorazowo jakąś kwotę i co miesiąc, co tydzień wpłacacie sobie albo określoną kwotę albo np. 100 zł.
i to wam powoli rośnie.
za jakiś sobie wybieracie czy po kilku latach ???

Bank Bank Bank- lokata fundusz?

29 sty 2013 - 13:38:46

Za wiele na tym nie zarobisz, jedyna korzyść jest taka, że nie przetracisz kasy. Ja miałam w Lukasie, teraz w mBanku. Co konkretnie chcesz wiedzieć?

Bank Bank Bank- lokata fundusz?

29 sty 2013 - 13:39:21

był już taki wątek poszukaj tam ktoś szczegółowo to opisał

Bank Bank Bank- lokata fundusz?

29 sty 2013 - 13:39:46

no czy to się opłaca. ile trzeba dać na początek? kiedyś słyszałam, od koleżanki ze jak była mała rodzice jej coś podobnego założyli no i teraz lat 20. i trochę na start ma !:D nawet sporo.
lat 2o ma*
halo czy ktoś ma o tym pojęcie??



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-29 19:29 przez Siuna1938.

Bank Bank Bank- lokata fundusz?

12 lut 2014 - 14:27:21

Mam lokatę w BGŻ Eskalacja nie jest wysoko oprocentowana zaledwie na 1 procent,nie pobierają żadnej prowizji przy wypłacie.Lokata nie jest na określony okres mogę wypłacać pieniądze kiedy chce.

niezweryfikowana
Posty: 97
Ostrzeżenia: 2/5

Bank Bank Bank- lokata fundusz?

11 mar 2014 - 17:50:51

Nie wiążę dużych nadziei z emeryturą - dlatego też powoli przymierzam się do odkładania pieniędzy na przyszłość. Chciałabym odkładać drobne kwoty. Przeglądałam już na klik różne oferty - ale procentowanie lokat czy kont osobistych nie jest przekonywujące. A może obligacje skarbowe?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Praca Rossmann