Obecnie rozmawiamy o:

zakupy w sieci

gorący temat

transportery taśmowe

41 minut temu

sprawdzony stomatolog

45 minut temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Praca barmanki

27 lis 2012 - 13:55:03

Czy może któraś z was pracuje jako barmanka lub za barem i może podać jakieś cenne wskazówki:) za kilka dni zaczynam pracę jako barmanka, nigdy nie miałam z tym styczności i się stresuję;/;/

Praca barmanki

27 lis 2012 - 15:41:44

nie masz co się stresować ... praca nie jest zła ale, trzeba przyznać, jest męcząca ... Moja znajoma była barmanką w krakowie i ciągle chodziła zmęczona i niewyspana (praca na nocki) ... Wszystko też oczywiście zależy od tego jak masz ustalone warunki ...
Na pewno nie ubieraj butów na obcasie :)
I powodzenia ...

Praca barmanki

27 lis 2012 - 15:46:17

Zaczynasz pracę barmanki i nie masz o tym zielonego pojecia? Żadnego kursu, jakieś przyuczenia? Nalewałaś Ty chociaż piwo kiedyś z kega? Umiesz zmienić chociaż tego kega? Umiesz zrobić jakiegoś drinka?

Praca barmanki

27 lis 2012 - 15:47:26

Pracowałam jako barmanka i kelnerka. Chodziłam na nocki no i w restauracji. Ogólnie praca fajna, ale odeszłam bo nie chciało mi sie już słuchać głupich tekstów i usługiwanie. Plusem jest to że można fajnych ludzi poznać, czas szybko leci a o napiwkach nie wspomne:) wszystkiego trzeba próbować zawsze nowe doświadczenie!
Życzę powodzenia dasz radę!:)P

Praca barmanki

27 lis 2012 - 15:49:39

ja pracowałam, moja rada wez płaskie buty:)
to dobra praca( napiwki) ale i mecząca, powodzenia;)

Praca barmanki

27 lis 2012 - 15:51:53

madziutexcos ty dzisiaj nie miała orgazmu ,
pójdzie to sie nauczy a ty pewnie studia barmańskie skończyłaś ??????

Praca barmanki

27 lis 2012 - 15:55:42

wszystkiego sie nauczysz, nie boj zaby. ale owszem, jesli na nocki, to bedzie Ci ciezko na poczatku, albo i w ogole. organizm jednak sie meczy.

tez kiedys pracowalam jako barmanka, niedlugo, ale cos tam wiem.
nie mialam doswiadczenia i dalam rade, wiec glowa do gory, wdrozysz sie we wszystko w trakcie pracy :)

"egzakli" donia :P



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-27 15:56 przez izasko1987.

Praca barmanki

27 lis 2012 - 15:56:25

A Ty doniu chcesz porozmawiać na ten temat? Czy przyszłaś za mną jak pies za panem? Wszędzie musisz robić offtop?

Pytam dziewczynę, bo chcę jej coś poradzić, a nie wiem, co umie, a czego nie. Chyba to normalne? Powinni Cię autorko jakoś przeszkolić na początek, skoro nigdy nie miałaś nic z tym wspólnego. Tak od razu Cię rzucą na głęboką wodę? Chyba, że idziesz na początek tylko poobserwować i czegoś się nauczyć. Bo jak nie, to ciężko :)

Praca barmanki

27 lis 2012 - 16:08:47

Cytat
madziutex
A Ty doniu chcesz porozmawiać na ten temat? Czy przyszłaś za mną jak pies za panem? Wszędzie musisz robić offtop?

Pytam dziewczynę, bo chcę jej coś poradzić, a nie wiem, co umie, a czego nie. Chyba to normalne? Powinni Cię autorko jakoś przeszkolić na początek, skoro nigdy nie miałaś nic z tym wspólnego. Tak od razu Cię rzucą na głęboką wodę? Chyba, że idziesz na początek tylko poobserwować i czegoś się nauczyć. Bo jak nie, to ciężko :)
no to będzie otwarcie lokalu także ja ze znajomą idziemy na głęboką wodę:)

Praca barmanki

27 lis 2012 - 16:10:51

Dacie radę , często dziewczyny przychodzą bez doświdczenia

Praca barmanki

27 lis 2012 - 16:16:12

Cytat
donia86s
Dacie radę , często dziewczyny przychodzą bez doświdczenia
Dzięki Donia:)

Praca barmanki

27 lis 2012 - 16:18:18

Cytat
justa6


no to będzie otwarcie lokalu także ja ze znajomą idziemy na głęboką wodę:)

No to tym bardziej powinniście się postarać żeby to wyszło jak należy. Pierwsze wrażenie jest bardzo ważne, wiadomo. Naucz się chociaż to piwo nalewać i parę prostych drinków, w razie jakby ktoś przyszedł i Cię zapytał co polecasz :) I wydrukuj sobie kartę z drinkami, ze składem, jak co się robi i jedziesz :) A duża to knajpa?

Praca barmanki

27 lis 2012 - 16:19:15

ja ostatnie 10 lat pracowalam jako barmanka (potem menadzerka) w pubach restauracjach... jak zaczynalam to bylam zielona, wszystkiego mozna sie nauczyc, praca nie jest trudna. ja nigdy na nocki nie pracowalam, max do polnocy, a potem klienci do widzenia i do domku :)) praca fantastyczna, dobre napiwki, duzo roznych ciekawych ludzi (zalezy gdzie pracujesz, ja pracowalam w fajnych restauracjach), sa tez bufony, ale po prostu trzeba nie przywizywac wagi do tego, co mowia. u nas zmiana kegow zajmowal sie menadzer (pozniej ja jak bylam menadzerem), a ogolnie barmanka to robienie drinkow, nalewanie piwa, czasami robienie kawy, takie pierdolki :)

Praca barmanki

27 lis 2012 - 16:22:35

Ja pracowałam :)
Najlepszą radą byłyby tutaj wygodne buty! ;) heheh
Uśmiechaj sie słuchaj tych wszystkich opowieści.. czasami zdarzają sie takie przypadki wylewania łez przy wódce ;)
Pamietaj ,żeby lać piwo po ściance!
Nie istnieje dobra rada dla barmanki, ja uwielbiałam tą prace :)
Mecząca ,ale można poznać wielu ciekawych ludzi.
Powodzenia

Praca barmanki

27 lis 2012 - 16:26:08

Dasz radę to żadna filozofia:) poducz się robienia fajnych drinów:D z uwzględnieniem tych delikatnych,kolorowych czyli kobiecych:))..grunt to uśmiech na twarzy i kontakt wzrokowy z klientem-napiwek ważna rzecz w pracy barmana:D..co do kegów jak Ci raz ktoś pokaże to sama już zmienisz drugiego.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

pisać czy nie pisać ?