Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 2.113
Ostrzeżenia: 1/5

Klub EVENT - praca

03 lis 2012 - 20:30:45

Dziewczyny, czy któraś z Was pracowała tam może na stanowisku barmanki/kelnerki i może się wypowiedzieć jak to wygląda?

Klub EVENT - praca

03 lis 2012 - 20:34:08

Nie polecam tego klubu .....

Klub EVENT - praca

03 lis 2012 - 20:34:43

klub EVENT to klub Cocomo...
wpisz sobie w google nr telefonu podany przy ogłoszeniu zobaczysz co się wyświetli w wynikach



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-03 20:35 przez pauli05.

zweryfikowana
Posty: 2.113
Ostrzeżenia: 1/5

Klub EVENT - praca

03 lis 2012 - 20:39:24

wiem ze to klub go go ale nie chodzi mi o prace tancerki tylko kelnerki... Wzglednie promotorki. Dlatego chcialabym sie zapytac osob ktore tam pracowaly jak to wyglada i jak kaza im sie ubierac. Bo na kafeterii itp troche za bardzo sobie chwala te prace i wydaje mi sie to podejrzane, jakos do dziewczyn z szafy mam wieksze zaufanie ;)

Klub EVENT - praca

03 lis 2012 - 21:01:23

też znalazłam przed chwilą ogłoszenie i chętnie się dowiem, choć ja nie na kelnerkę a na specjalistkę ds zarządzania i marketingu ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-03 21:02 przez xniunka.

zweryfikowana
Posty: 2.113
Ostrzeżenia: 1/5

Klub EVENT - praca

03 lis 2012 - 21:18:16

do tańczenia to bym tam nie poszła, ale jak sobie obok będą kicać to co mi to tam przeszkadza :p A podobno płacą bardzo dobrze. Tylko ciekawa jestem ile w tym jest prawdy...



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-03 21:18 przez kinia2111.

Klub EVENT - praca

03 lis 2012 - 21:23:59

ja wiem, że u mnie w mieście co chwile są stamtąd ogłoszenia, co samo w sobie już jest podejrzane,
ciągle na promotorki albo kelnerki
i sam fakt, że nagle zaczęli używać nazwy EVENT zamist Cocomo też jest dziwny

Klub EVENT - praca

12 sty 2014 - 22:32:44

podbijam:) któraś z Was może tam pracuje lub pracowała? :)

Klub EVENT - praca

12 sty 2014 - 22:43:45

No promocja to w ostatnich dniach jest mega ;)

Klub EVENT - praca

03 mar 2014 - 15:38:43

Pracuje jako barmanka. Od kilku lat pracowałam na tym stanowisku i nigdy nie zarabiałam tyle co w Cocomo!!!!! Najpierw byłam na szkoleniu w Krk. Super dziewczyny szkolą! A później zaczęłam pracę u siebie :)))
Fajne jest to, że pieniadze mam co tydzień, a nie co miesiąc.
Ogólnie w klubie panują zasady, których trzeba przestrzegać. Dziewczyny tylko tańczą i mimo żartów to nic więcej nie mogą robić.
Polecammmmm!!!! :))))

Klub EVENT - praca

03 mar 2014 - 15:48:07

Nie polecam Pracowałam tam i NIE DOSTAŁAM PIENIĘDZY to oszuści poczytaj opinie na internecie właściciel ma kilka wyroków na karku a klienci robia pozwy zbiorowe i jeszcze Pani menadżer wredna suka która wysywała mnie od j** idiotek na szkoleniu!!! a jak w tajemnicy sie dowiedziałam wcześniej tańczyła na rurce a menadżerką została bo sypia z szefem heh poziom kultury zero nie polecam szczerze

niezweryfikowana
Posty: 112
Ostrzeżenia: 1/5

Klub EVENT - praca

03 mar 2014 - 15:52:20

byłam tam na rozmowie kwalifikacyjnej... z jakiego jestes miasta?
to nie jest praca dla mnie menadzerka mowila mi ze trzeba sprzedawac drinki od 1000zl w góre a ja nie umiem tak wciskać.

Klub EVENT - praca

03 mar 2014 - 15:56:23

ja miałam tam pracowac jako kelnerka, stawka była smieszna za noc... wiec podziekuj. zreszta strasznie tam oszukuja klientów.
Mi mówili 60 zł za noc... plus to co zbiore na na barze... Zatem nie musz tego bardziej komentować..



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-03-03 16:00 przez truskawka_ang.

Klub EVENT - praca

03 mar 2014 - 15:57:22


gajaaa13
baardzo przekonywujące :) niezweryfikowane konto z jednym wpisem zachwalającym EVENT ... nikt się nie domyśli że to ktoś z tego clubu...

Moja znajoma była na rozmowie o prace, coś w stylu promotorki czy kogoś podobnego, wyszło na to że miała rekrutować dziewczyny do klubu przez tzw łapankę na ulicy. Podziękowała grzecznie.

Klub EVENT - praca

03 mar 2014 - 15:59:15

Cytat
gajaaa13
Pracuje jako barmanka. Od kilku lat pracowałam na tym stanowisku i nigdy nie zarabiałam tyle co w Cocomo!!!!! Najpierw byłam na szkoleniu w Krk. Super dziewczyny szkolą! A później zaczęłam pracę u siebie :)))
Fajne jest to, że pieniadze mam co tydzień, a nie co miesiąc.
Ogólnie w klubie panują zasady, których trzeba przestrzegać. Dziewczyny tylko tańczą i mimo żartów to nic więcej nie mogą robić.
Polecammmmm!!!! :))))

a jakie brzydkie te laski, jakieś niskie, grube i te cycki... fe

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Co do pracy?