Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Praca-Składanie ulotek w domu

04 paź 2012 - 22:56:53

Hey!
Dziś w moim mieście znalazłam ofertę pracy: Składanie ulotek w domu."Do zadań pracownika będzie połączenie w jeden zestaw kilku ulotek według podanego schematu. "
Czy może któraś z Was miała do czynienia z taką pracą??

Praca-Składanie ulotek w domu

04 paź 2012 - 23:07:08

Nie spotkałam. Wiesz coś więcej na temat tej pracy, skąd masz niby brać materiały?

Praca-Składanie ulotek w domu

04 paź 2012 - 23:11:25

nie możesz zadzwonić i po prostu zapytać? ja pierwsze słyszę.

Praca-Składanie ulotek w domu

04 paź 2012 - 23:12:18

Jest tylko tyle:
Poszukujemy osób chętnych do składania w zestawy ulotek, praca w domu. Do zadań pracownika będzie połączenie w jeden zestaw kilku ulotek według podanego schematu. Zadanie nie jest skomplikowane i myślę, że każdy sobie poradzi.

UWAGA! Proszę o zgłaszanie się osób, które dysponują dwoma lub trzema popołudniami w tygodniu o odpowiedniej sprawności. TYLKO woj. LUBUSKIE.

zweryfikowana
Posty: 4.128
Ostrzeżenia: 1/5

Praca-Składanie ulotek w domu

04 paź 2012 - 23:12:26

w domu? eee... to nic wartego uwagi (90% osób oferujących pracę chałupniczą to oszuści)

ale gdyby to było gdzieś w firmie to zarobek max 400 zł
u mnie w okolicy jest firma (dokładanie dodatków do gazet, próbek, wrzucanie ulotek) - najlepsi wyciągają 500 zł ;) a średnia pensja MIESIĘCZNA to ok.200 zł (praca na 3 zmiany, akord, po 8-10 godz., umowa zlecenie) - oczywiście duża rotacja ludzi :)

Cytat
sylvina1991
Jest tylko tyle:
Poszukujemy osób chętnych do składania w zestawy ulotek, praca w domu. Do zadań pracownika będzie połączenie w jeden zestaw kilku ulotek według podanego schematu. Zadanie nie jest skomplikowane i myślę, że każdy sobie poradzi.

UWAGA! Proszę o zgłaszanie się osób, które dysponują dwoma lub trzema popołudniami w tygodniu o odpowiedniej sprawności. TYLKO woj. LUBUSKIE.

jeśli chcesz zarobić na waciki to bierz tą pracę :) na dużo nie licz (jedynie na stratę czasu, dadzą Ci milion ulotek na jedno popołudni i co? za chiny się nie wyrobisz i jeszcze będziesz musiała jakieś odszkodowanie płacić za niewywiązanie się z umowy)

różnie może być, wiele się słyszy o "firmach" oferujących taką pracę...
zadzwoń, umów się na spotkanie i dowiedz się co i jak - to nic nie kosztuje



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-04 23:15 przez xanthina.

Praca-Składanie ulotek w domu

04 paź 2012 - 23:21:12

Witam! Spotkałam się z tym przy okazji pracy z pizzeri. :)
Firma, która dodała ogłoszenie zobowiązała się dostarczyć w danym czasie np do skrzynek domów w danym mieście ulotki paru firm.
Ty dostajesz w kartonach ulotki każdej z tych firm osobno i kompletując jeden zestaw dobierasz każdej ulotki po jednej i np zszywasz ze sobą.
Teraz osoba, która będzie roznosić ulotki po domach ma już 'ileś tam' gotowych 'zestawów', które tylko wrzuca do skrzynek. ;)
Niestety nie wiem czy można na tym zarobić, ja robiłam to tylko jeden raz, ponieważ trwała promocja w naszej pizzeri i w jeden taki zestaw wchodziło menu, ulotka itp. ;)

niezweryfikowana
Posty: 10
Ostrzeżenia: 9/5

Praca-Składanie ulotek w domu

05 paź 2012 - 21:27:28

Jeśli interesuje Cię uczciwe i konkretne zarabianie pieniędzy bez wychodzenia z domu,
zapraszam tutaj:

http://goo.gl/MiAg1 .

Ja zaczynałam od 600 zł dodatkowych wpływów na moje konto miesięcznie.
Dzisiaj zarabiam ponad 9000 zł.
Zrezygnowałam z pracy biurowej na etat.
I to wszystko BEZ WYCHODZENIA Z DOMU.

Pozdrawiam.

Praca-Składanie ulotek w domu

05 paź 2012 - 21:30:48

pewie będziesz musiała je jeszcze ronieść bo inaczej nie zobaczysz kasy

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Targi pracy była któraś?