Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

gorący temat

Sklep internetowy

31 minut temu

Biznes

35 minut temu

tabernakula sklep

55 minut temu

zakupy internetowe

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

CV brak doświadczenia

04 paź 2012 - 16:25:01

Hej mam do Was pytanko, mam nadzieje,że pomożecie.
Więc sprawa jest taka,że jestem z małego miasta. Uczęszczałam na studia,ale niestety nie powiodło mi się na sesji i zostałam skreślona z listy studentów i aktualnie poszukuje pracy. Mam jednak problem z napisaniem CV, gdyż nie posiadam doświadczenia nie licząc dorywczych prac. W Cv jest rubryczka Doświadczenie zawodowe, którego nie posiadam. Pytanko moje brzmi- jak mogłabym "ominąć" tą rubrykę tak żeby to miało "ręce i nogi" Chcę skonstruować je tak, aby było brane na poważnie. Może macie jakiś wzór takiego CV? Proszę pomóżcie mi:)
Z góry dziękuje za wszelkie pomocne informacje:)

CV brak doświadczenia

04 paź 2012 - 16:29:45

po prostu nie piszesz tam nic, ale serio nie masz doświadczenia? jakieś kursy? prace sezonowe?

Cytat

nie licząc dorywczych prac
wpisz to



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-04 16:30 przez oryginal.

CV brak doświadczenia

04 paź 2012 - 16:33:17

Nic nie pisz. W informacjach dodatkowych dopisz ogromną chęć zdobycia doświadczenia itp. Dołącz do cv list motywacyjny gdzie opiszesz dlaczego nie masz doświadczenia i jakie masz cechy które jednak sprawia że w każdej pracy się odnajdziesz i można cię wypróbować:)

zweryfikowana
Posty: 10.456
Ostrzeżenia: 1/5

CV brak doświadczenia

04 paź 2012 - 16:34:38

wpisz prace dorywcze i leś do PUPu zapytać o staże. najwyżej się zarejestrujesz i będziesz sie starała o przydział, łatwiejszej drogi nie ma.

CV brak doświadczenia

04 paź 2012 - 16:34:48

Sama nie miałam jakieś stałej pracy więc moja rubryczka uzupełniona jest pracami dorywczymi typu roznoszenie ulotek jak i hostessowanie. lepiej mieć COŚ lub nie mieć nic. potem jeszcze pomyślą że jest się nierobem

CV brak doświadczenia

04 paź 2012 - 16:48:44

ktoś jeszczE?

CV brak doświadczenia

04 paź 2012 - 16:59:31

Cytat
matra
wpisz prace dorywcze i leś do PUPu zapytać o staże. najwyżej się zarejestrujesz i będziesz sie starała o przydział, łatwiejszej drogi nie ma.

jaki przydział??!

CV brak doświadczenia

04 paź 2012 - 17:03:23

http://mycv.pl/wzory-cv ciekawe wzory cv

CV brak doświadczenia

04 paź 2012 - 17:20:51

Wielkie dzieki zaraz będe "płodzić":d

CV brak doświadczenia

07 paź 2012 - 10:54:09

Wpisuj dorywcze! Kiedyś też wysyłałam CV z pustą rubryczką, potem zmądrzałam i powpisywałam wszystkie dorywcze i dziś mam 3 umowy w różnych firmach...

CV brak doświadczenia

07 paź 2012 - 11:04:51

no tak ale musisz chyba mieć udokumentowane te prace dorywcze...czy jak

CV brak doświadczenia

07 paź 2012 - 11:05:43

Dziewczyny, skoro jest taki wątek- myślicie, że można wpisać maliny, truskawki,wiśnie,jabłka-zbiór? :/ Niby praca dorywcza, no ale taka nijaka...
Ja tak jak autorka posta- nie mam doświadczenia, tylko te maliny :o

zweryfikowana
Posty: 10.456
Ostrzeżenia: 1/5

CV brak doświadczenia

07 paź 2012 - 11:08:09

Cytat
ouii
Cytat
matra
wpisz prace dorywcze i leś do PUPu zapytać o staże. najwyżej się zarejestrujesz i będziesz sie starała o przydział, łatwiejszej drogi nie ma.

jaki przydział??!
na staż. co Cię dziwi, nie wiesz, że można składać wniosek do PUPu, że jesteś zainteresowana odbyciem stażu i czekasz na oferty? ...

CV brak doświadczenia

07 paź 2012 - 11:08:32

to u was wywalaja od razu jak sie w sesji "nie powiedzie"? o__O dzizas.. u nas to mozna do śmierci powtarzać przedmioty, tyle ze no za któryms tam razem juz trzeba zaplacic za punkty. jakby mnie mieli wyrzucac przy kazdej sesji to by bylo zabawnie

CV brak doświadczenia

07 paź 2012 - 11:13:38

Cytat
hammie
to u was wywalaja od razu jak sie w sesji "nie powiedzie"? o__O dzizas.. u nas to mozna do śmierci powtarzać przedmioty, tyle ze no za któryms tam razem juz trzeba zaplacic za punkty. jakby mnie mieli wyrzucac przy kazdej sesji to by bylo zabawnie
u mnie kolega na polibudzie zawalił JEDEN egzamin i ma semestr w plecy... :o Nie mógł brać warunku, ani nic

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Praca-Składanie ulotek w domu