Obecnie rozmawiamy o:

grzyb na ścianie

gorący temat

Opakowania

godzinę temu

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Asystentka stomatologiczna

06 wrz 2012 - 11:16:41

Witam. Jutro ide na dwie rozmowy kwalifikacyjne jako asystentka stomatologiczna. Jak myślicie jakie pytania mogą zadać. Pozdrawiam:)
????



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-09-06 12:11 przez focusik.

Asystentka stomatologiczna

06 wrz 2012 - 17:52:53

A jeśli można spytać, to czy ciężko było Ci znaleźć tą pracę? :) Znasz już warunki? Ja zastanawiam się nad szkołą dla asystentek, nie wiem czy się opłaca. :)

Asystentka stomatologiczna

11 wrz 2012 - 09:34:50

oj opłaca się opłaca zdecydowanie :) akurat dla asystentek i higienistek stomatologicznych to praca zawsze się znajdzie :)

Asystentka stomatologiczna

13 wrz 2012 - 09:37:49

Cytat
adrianka80
oj opłaca się opłaca zdecydowanie :) akurat dla asystentek i higienistek stomatologicznych to praca zawsze się znajdzie :)


A skąd ta pewność? ;> Pracujesz jako asystentka ? Wiesz może jakie są zarobki?

Asystentka stomatologiczna

13 wrz 2012 - 09:52:47

Na pewno zapytają Cie o wykształcenie, praktykę, może opiszą jakąś sytuację i spytają co byś w takim przypadku zastosowała?:P

Asystentka stomatologiczna

13 wrz 2012 - 09:54:23

pewnie standardowo wady zalety, cele w zyciu, wyksztalcenie, co robisz obecnie dlaczego chcesz pracowac jako asystentka stomatologiczna:)

zweryfikowana
Posty: 821
Ostrzeżenia: 1/5

Asystentka stomatologiczna

13 wrz 2012 - 09:57:13

Pracowałam kiedyś jako asystentka, ale mój owczesny szef nie kłopotał się, żeby przeprowadzić ze mną rozmowę kwalifikacyjną. Wystarczył mu rzut okiem w mój dekolt i juz miałam tę pracę :)

Asystentka stomatologiczna

16 wrz 2012 - 12:21:23

ostra123 powiem Ci, że musiałaś mieć dobre kwalifikacje hehe. Ja póki co przymierzam się do zrobienia tej astystentki stom. w tebie ale muszę jeszcze dowiedzieć się czy nie będzie mi to kolidowało z pracą.

Asystentka stomatologiczna

16 wrz 2012 - 12:25:28

Cytat
ostra123
Pracowałam kiedyś jako asystentka, ale mój owczesny szef nie kłopotał się, żeby przeprowadzić ze mną rozmowę kwalifikacyjną. Wystarczył mu rzut okiem w mój dekolt i juz miałam tę pracę :)
pogratulować kwalifikacji

zweryfikowana
Posty: 821
Ostrzeżenia: 1/5

Asystentka stomatologiczna

18 wrz 2012 - 10:20:20

Cytat
nnattalla
Cytat
ostra123
Pracowałam kiedyś jako asystentka, ale mój owczesny szef nie kłopotał się, żeby przeprowadzić ze mną rozmowę kwalifikacyjną. Wystarczył mu rzut okiem w mój dekolt i juz miałam tę pracę :)
pogratulować kwalifikacji

Pochwal sie w takim razie swoimi "kwalifikacjami", jeśli moje Ci nie odpowiadają :)

Asystentka stomatologiczna

18 wrz 2012 - 11:41:12

Cytat
marta_1512p

A skąd ta pewność? ;> Pracujesz jako asystentka ? Wiesz może jakie są zarobki?

moja znajoma pracuje i zarabia bardzo dobrze. a stąd mam pewność, że nowe rozporządzenie przecież mówi o tym, że w każdym gabinecie stom musi być zatrudniona asystentka.

Cytat
milosna
ostra123 powiem Ci, że musiałaś mieć dobre kwalifikacje hehe. Ja póki co przymierzam się do zrobienia tej astystentki stom. w tebie ale muszę jeszcze dowiedzieć się czy nie będzie mi to kolidowało z pracą.

ale akurat w tebie masz chyba 3 opcje: dziennie, wieczorowo i w weekendy? chociaż z tego co widzę najbardziej się opłaca dziennie bo ma się wtedy tablet za free ;)

Asystentka stomatologiczna

20 wrz 2012 - 22:56:18

Asystentka stomatologiczna? Pracowałam bez przygotowania, tzn. nie miałam ukończonej żadnej szkoły przygotowującej do zawodu, w klinice mnie wszystkiego nauczyli. Nie wiem czy mieliby problemy z powodu tego że nie miałam ukończonej szkoły, tym bardziej, że asystowałam przy zabiegach chirurgicznych, ale nie moja brocha. Miałam wiele obowiązków w tej pracy, poza tym jest to odpowiedzialna praca i ryzykowna, ja zarabiałam grosze, więc zrezygnowałam.

Asystentka stomatologiczna

06 paź 2012 - 20:12:08

Jako Asystentka stomat. pracuję około 2 lat
Wszystkiego tak jak koleżanka we wcześniejszym poście nauczyłam sie w pracy
Asystuje przy chirurgii stomat. zachowawczej jak i implantacji
Jesli czegos bardzo chcesz i chcesz sie uczyc to dasz rade jesli natomiast nic nie chcesz dac od siebie nie odnajdziesz sie w tej pracy
Jesli chodzi o zarobek mogło by byc lepiej
:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

stypendium stażowe 913 zł ?