Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Praca chalupnicza

06 lis 2012 - 09:37:03

Ja też jestem zainteresowana pracą chałupniczą.

zweryfikowana
Posty: 1.269
Ostrzeżenia: 1/5

Praca chalupnicza

06 lis 2012 - 09:37:52

ja kiedys skladalam kalendarze, w ciagu 2 miesiecy zarobilam 3700 zl

Praca chalupnicza

06 lis 2012 - 09:39:52

ta jakieś oszustwo

Praca chalupnicza

06 lis 2012 - 09:42:33

Cytat
xpalinkax
ja kiedys skladalam kalendarze, w ciagu 2 miesiecy zarobilam 3700 zl

Masz jakieś namiary na tę firmę?

Praca chalupnicza

06 lis 2012 - 09:48:35

też chetnie soe dowiem czegoś:)

Praca chalupnicza

06 lis 2012 - 09:51:30

To ściema! Nigdy nie wysyłaj żadnych pieniędzy! To na pewno taka pseudo firma jakich teraz multum, karzą sobie wpłacić 25zł, niech wpłaci im z 10 osób i prosty zarobek mają...

Praca chalupnicza

11 lis 2012 - 15:25:21

Witam,
odzywam się po raz pierwszy, choć zaglądałam tu już wielokrotnie.
Też poszukiwałam i szukam dalej jakiejś dobrej pracy chałupniczej. Jak znajdę to napiszę :-)
Te poszukiwania nauczyły mnie jednego: każdą, ale to KAŻDĄ, ofertę trzeba sprawdzić. W necie jest mnóstwo informacji. M.in. dlatego zaglądałam i na to forum. Nie dajcie się oszukiwać, naciągać. Większość ofert to oszustwa.
Są w internecie możliwości zarobienia pieniędzy więc bądźcie wytrwałe. Na pewno można znaleźć coś rozsądnego i odpowiedniego do naszych umiejętności i potrzeb.
Ja znalazłam pracę w reklamie. Napiszę coś więcej, jak zarobię pierwszą kasę, narazie dopiero zaczęłam. Najpierw sprawdzę :-)
Wszystkich, którzy lubią zakupy przez interent zapraszam do firmy, z którą również współpracuję. Legalna :-) Zasady współpracy można poznać na krótkiej prezentacji http://f.CB7.pl/#Jasia Pieniądze mogą być spore, ale uprzedzam - nie od razu. Jeśli kogoś oferta zainteresuje i w czymś pomogę, będzie mi naprawdę miło :-)
To znów ja :-) Chałupniczej jeszcze nie znalazłam, ale wpadłam podzielić się miłą wiadomością. Zarobiłam dziś w necie swoje pierwsze realne pieniądze. Kasa mała, bo tylko 25zł., ale to dla mnie Wielki Dzień :-)) Zarobiłam na ankietach w Ipsos Access Panels. Trochę to trwa zanim uzbiera się do wypłaty, ale same ankiety nie zajmują dużo czasu, więc z czystym sumieniem polecam. Ot, takie tam kieszonkowe :-))



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-12 16:40 przez Smithy.

Praca chalupnicza

13 lis 2012 - 21:10:04

Witam. Jestem zainteresowana Pani ofertą. Czy mogła by Pani mi zaoferować jakąś prace chałupniczą... Czekam na szybką odpowiedż. Pozdrawiam Danuta.

Praca chalupnicza

16 lis 2012 - 10:00:58

Witam.Jestem tu pierwszy raz trafiłam na wasze forum przypadkiem,jak setki osób poszukuję pracy chałupniczej przydadzą sie dodatkowe pieniądze przed świętami tym bardziej że tylko mąż pracuje a ja siedzę w domu z 1,5 roczną Gabi a za 3 miesiące ponownie zostanę mamą więc jak wiecie każdy grosz się przyda dajcie namiary na jakąś chałupkę.Pozdrawiam
To weź daj namiary na to składanie kalendarzy



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-16 14:20 przez iwka-24.

Chałupnictwo

05 lis 2012 - 11:08:37

Cześć :) Pewnie był już taki post, ale nie moge znależć ;/ Studiuje zaocznie, narazie nie mam pracy, więc chciałabym zabrać sie za chałupnictwo. Wiem, że nie wszystkie firmy są uczciwe dlatego szukam czegoś w okolicy Wolsztyna, żeby np można było samemu odebrać towar i wypłate :) Jeżeli cos wiecie na tem temat, piszcie, będę wdzięczna. Pozdrawiam :)

Chałupnictwo

05 lis 2012 - 11:13:14

całkiem tak

Chałupnictwo

05 lis 2012 - 11:17:18

Nie wiem jak w Twoich ololicach ale w mojej miejscowowści jest firma produkująca gwoździe, śruby, kołi itp. I mozna w niej załatwić sobie chałupnictwo (składanie kołków - wkładanie metalowej części do części plastikowej a potem wkładanie odpowiedniej ilości do kartonów) na umowę zlecenie. Towar oni przyworzą do domu .Ale nie jest to lekki pieniądz bo po pierwsze sam towar zajmuje sporo miejsca i trzeba mieć na niego osobne pomieszczenie a po drugie trzeba wyrobic sie w narzuconym przez firmę terminie. Dwie moje znajome zajmuja się tym i spędzaja na tym większa częśc dnia ( 7 - 9 godzin) mimo pomocy innych członków rodziny. Ale może popytaj w podobnych firmach w Twojej okolicy czy mają takie możliwoeści. Taka forma chałupnictwa jest w pewna bo zdecydowanie odradzam os w stylu "wyslij zgłoszenie wraz ze znaczkiem zwrotnym" bo z własnego doświadczenia wiem, że to kompletna sciema. Ale powodzenia :D

Chałupnictwo

05 lis 2012 - 11:24:26

A to nie lepiej ruszyć swoje cztery litery i poszukać pracy??

Chałupnictwo

05 lis 2012 - 11:31:48

fajneubrania <--- gdybym miała taką możliwość to chętnie. A poza tym jak nie masz nic do powiedzenia na temat to się nie wypowiadaj

Chałupnictwo

05 lis 2012 - 11:41:38

Dużo się nasłyszałam o chałupnictwie i były to zazwyczaj same złe opinie. Małe pieniądze, masa pracy (często przy tym musi pomagać cała rodzina). Chyba już lepiej poszukać jakieś innej pracy.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zwolnienie lekarskie