Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Praca chalupnicza

06 wrz 2012 - 11:50:02

Ja również poszukuję pracy w której mogłabym dorobić w domu. Proszę o kontakt

Praca chalupnicza

09 wrz 2012 - 20:15:07

ja polecam fajna stronke:) na priv moge poslac linka:)

jest sprawdzona ja mam juz 8 rzecz< ktore sobie sama wybralam i jestem zadowolona, bo np:za ksiazki nie musze placic:9 a to jedynie kropla w morzu rzeczy ktore mozna sobie wybrac:)

Praca chalupnicza

10 wrz 2012 - 10:06:41

Cytat
kasmii
To oszustwo, naciągają ludzi na płacenia zaliczek a potem materiały nie dochodzą. Nie polecam!

Praca chalupnicza

25 paź 2012 - 17:52:21

czy ma ktos namiary na jakas prace chalupnicza?:},zastanawialam sie nad Gracja ale czytajac opinie innych to mam ****@**** (dla własnego dobra nie podawaj emaili na forum. Administracja) to moj e-mail,pozdrawiam:}Monika

Praca chalupnicza

25 paź 2012 - 19:06:35

Bardzo ciężko jest znaleźć legalną pracę przez internet. Pełno oszustów i naciągaczy.

Pozdrawiam!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-25 22:33 przez jolianna_m.

Praca chalupnicza

25 paź 2012 - 19:15:58

Uważajcie na firmę Książex, to tez oszustwo ja się prawie nabrała, miało to być klejenie książek/okładek, tylko trzeba było wpłacić zaliczkę na legitymację czy coś takiego ale zaczęłam szukać w internecie i okazało się że oszukali wielu ludzi, że to nieistniejąca firm, nip regon wszystko było fałszywe... najlepiej wpisz sobie w google nazwę firmy z którą chcesz pracować na pewno będzie mnóstwo opinii jak kogoś oszukali...

Praca chalupnicza

25 paź 2012 - 19:20:10

Cytat
kalijka86
www.gracja.entro.pl, właśnie się zastanawiam nad adresowaniem kopert... przydałoby mi się dodatkowo zarobić, ale zastanawiam się czy wpłacenie tych 25zł zaliczki to nie jakaś ściema... a nigdzie nie moge znalesc żadnych opinii na ich temat...poważnie się nad tym zastanawiam.


OSTRZEGAM WAS DZIEWCZYNY! NIE WPŁACAJCIE ŻADNYCH PIENIĘDZY NA MATERIALY! TO ŚCIEMA W WIEKSZOSCI PRZYPADKÓW;)

najlepsze jest to ,że jak zapytałam czy moge do nich podejsc( ogloszenie na tablicy było z mojego miasta) to odrazu zmienili gadkę ,że to jest praca tylko przez korespondencje mailową!!!

Praca chalupnicza

25 paź 2012 - 19:23:50

również jestem zainteresowana.

Praca chalupnicza

25 paź 2012 - 19:26:00

Niedawno na demotach był fajny filmik na ten temat-on dotyczył składania długopisów.Poszukajcie i zobaczcie jak to wygląda.Realna praca chałupnicza to taka,którą zleci jakaś firma,rzetelna i uczciwa.Lata temu sąsiadka składała takie końcówki do ręcznych blenderów(miała przykręcić śrubką możyk do podstawy),robiła to w domu,ale miała to zlecone przez firmę Zelmer-oni jej to przywozili,potem odbierali;pamiętam jak wszystkie dzieciaki z okolicy to skręcały.Takie chałupnictwo to ja rozumiem.

Praca chalupnicza

31 paź 2012 - 10:10:00

Witam-cześć.
Przeczytałem Twój wpis. Pilnie szukam jakiejś pracy chałupniczej. Proszę o kontakt jeśli to jeszcz aktualne. Dziękuję - czekam.
Waldek.
p.s. Pisz na ****@**** (dla własnego dobra nie podawaj emaili na forum. Administracja)
Witam. Przeczytałem twój wpis i jestem zainteresowany. Jeśli możesz to pomóż. Czekam z niecierpliwością.
Waldek.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-31 10:14 przez Waldee.

Praca chalupnicza

01 lis 2012 - 18:32:40

Szukam pracy w której mogłabym dorobic w domu.

Praca chalupnicza

01 lis 2012 - 18:44:01

Nie dajcie się wciągnąć , wszystkie prae chałupnicze tak się kończą ,że wpłacasz pieniądze i kontakt się urywa. Ja już tak straciłam za pierwszym razem wysłałam sms'a koszt miałbyć 8,99 zabrali mi z konta 25 zł. Drugi raz składanie długopisów , oferta z neta miałam wysłać swoje dane i 2 znaczki , więc tak zrobiłam i facet mi odpisał,że mam wpłacić 25 zł i przyśle tzw. materiały próbne, pomyślałam ok. może się uda, wysłał materiały listem zwykłym na skręcenie długopisów i było napisane,że sama je muszę sobie sprzedać. Nie dajcię się nabrać ja już 2 razy się naciełam. Człowiek w poszukiwaniu pracy daję się łatwo nabrać. Tak właśnie jest w moim przypadku- młoda mama siedząca z dzieckiem w domu , fajnie gdyby jakiś grosz wpadł bo jest ciężko , i dawałam się nabrać. Także wszystkie ogłoszenie gdzie trzeba coś wpłacać to jedno wielkie oszustwo. Sama poszukuję czegoś takiego, ale nie da się zarobić w domu. Tak samo jest z płatnymi ankietami czy klikaniem w reklamy, nie da się uzbierać sumy do wypłat.

Praca chalupnicza

05 lis 2012 - 13:41:45

uważajcie, ja też dałam się kiedyś nabrać, wysłałam pieniądze i chcieli pozniej kolejne.

Praca chalupnicza

06 lis 2012 - 09:17:43

jestem zainteresowana pracą chałupniczą jak ktoś ma coś pewnego to proszę o odpowiedź

Praca chalupnicza

06 lis 2012 - 09:32:53

wszelkie prace chałpnicze, gdzie trzeba wpłacić zaliczki to ściema, skręcanie długopisów, adresowanie kopert itp. lepiej szukać u siebie w mieście sprawdzonych

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

stypendium stażowe 913 zł ?