Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

praca w markecie Dino

12 lip 2012 - 23:14:08

Witam, pracowała lub pracuje może któraś z Was z Dino ? Jeśli tak to ile trwało szkolenie i jak z pensją - tyle ile mówili na rozmowie tyle jest ? :)

praca w markecie Dino

12 lip 2012 - 23:15:29

nie znam takiego marketu

praca w markecie Dino

12 lip 2012 - 23:20:37

u mnie go dopiero wybudowali ;d

praca w markecie Dino

12 lip 2012 - 23:21:40

Market ten jest malo popularny, poniewz to taka "wielkopolska" firma, ktora wciaz poszerza swoj zakres terenowy. Pochodzi z mojego rodzinnego miasta :) Z tego powodu co 5 kobieta i co 8 mezczyzna z naszego powiatu pracuje dla DINO. Kokosow sie nie ma co spodziewac w sklepie, ale min. 1500zł jest, mozna awansowac na kierownika sklepu ( moja ciotka zarabia ponad 2 kola na tym stanowisku). Na swieta paczki, bony, 8h pracy i lecisz do domu, nie ma nadgodzin za ktore nie placa. Jesli zalezy Ci na wiekszych zarobkach to wyzsze pensje maja pracownicy "magazynow", ale sa one tylko u nas i nowy we Wroclawiu :) Tyle wiem :)

praca w markecie Dino

12 lip 2012 - 23:22:56

pierwsze słyszę o takim markecie :)

praca w markecie Dino

12 lip 2012 - 23:26:09

roksana88 - dzięki :* dzisiaj zadzwonili mi z wiadomością o przyjęciu do pracy i od poniedziałku na szkolenie jadę :) na rozmowie wiadomo mówiły że jest 1100zł + jakieś tam premię :) i tyle a i że umowa o pracę, a ciekawa jestem ile to szkolenie będzie trwać bo tego już nie mówiły :)

praca w markecie Dino

12 lip 2012 - 23:26:43

u mnie też się z miesiąc temu wybudowali, wysyłałam pare dni temu podanie :)

praca w markecie Dino

12 lip 2012 - 23:29:05

U mnie też miesiąc temu wybudowali:D ale powiem tylko tyle, że praca w markecie jest strasznie niewdzięczna...

praca w markecie Dino

12 lip 2012 - 23:29:06

u mnie jeden już stoi i właśnie teraz była od miesiąca rekrutacja na drugi który już kończą budować i tam się dostałam :) tylko boję się tego, że szkolenie szkoleniem a po szkoleniu powiedzą mi Dowidzenia :/ choć w sumie nie wysyłali by na szkolenie gdyby mieli w planach nie dać szansy na stała pracę...sama nie wiem
u mnie plus jest taki, że blisko domu mam, 5 min drogi :)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-12 23:30 przez andzia_90.

praca w markecie Dino

12 lip 2012 - 23:31:13

Na okres probny zawsze daja minimalne, a za nd. sa stawka x2. MArket ten dosyc sie rozwija i rocznie otwieraja kolo 100sklepow. Poczatkowo byly tylko w wlkp.,ale on ok 2 lat to sie zmienilo. Mam szacunek do tej firmy, bo gdyby nie ona to w moim miesice wiele kobiet byloby bezrobotnych. Jedno pewne, wyzysku brak, chyba,ze trafi Ci sie jakas wredna kierowniczka, ale z gora to wszedzie roznie bywa ;) powodzenia!

Cytat
andzia_90
u mnie jeden już stoi i właśnie teraz była od miesiąca rekrutacja na drugi który już kończą budować i tam się dostałam :) tylko boję się tego, że szkolenie szkoleniem a po szkoleniu powiedzą mi Dowidzenia :/ choć w sumie nie wysyłali by na szkolenie gdyby mieli w planach nie dać szansy na stała pracę...sama nie wiem
u mnie plus jest taki, że blisko domu mam, 5 min drogi :)

"przemial" pracownikow jest rozny. Jak bedziesz sobie bimbac, beda jakies skargi klientow na Ciebie to wielce prawdopodobne,ze powiedza Ci ciao :) Ale skoro nowy sklep to potrzebuja nowych pracownikow, a podejrzewam,ze sklep bedzie funkcjonowal dluzej niz 2 miesiace. Musisz sie po prostu sprawdzic :) A co do powyzszego komentarza,ze praca w maketach jest niewdzieczna... to kazda taka bywa. Ja pracuje w przedszkolu i czasem rodzice potrafia takze tacy byc;D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-12 23:34 przez roksana88.

praca w markecie Dino

12 lip 2012 - 23:32:55

roksana88 - no to mnie podniosłaś na duchu :) może nie będzie tak źle ufff :*



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-12 23:34 przez andzia_90.

praca w markecie Dino

12 lip 2012 - 23:35:15

Cytat
LadyEl
nie znam takiego marketu

praca w markecie Dino

12 lip 2012 - 23:43:25

Cytat
roksana88
Market ten jest malo popularny, poniewz to taka "wielkopolska" firma, ktora wciaz poszerza swoj zakres terenowy. Pochodzi z mojego rodzinnego miasta :) Z tego powodu co 5 kobieta i co 8 mezczyzna z naszego powiatu pracuje dla DINO. Kokosow sie nie ma co spodziewac w sklepie, ale min. 1500zł jest, mozna awansowac na kierownika sklepu ( moja ciotka zarabia ponad 2 kola na tym stanowisku). Na swieta paczki, bony, 8h pracy i lecisz do domu, nie ma nadgodzin za ktore nie placa. Jesli zalezy Ci na wiekszych zarobkach to wyzsze pensje maja pracownicy "magazynow", ale sa one tylko u nas i nowy we Wroclawiu :) Tyle wiem :)

ooo Krotoszynianka- sąsiadka :)

A co do tematu to niczego sie nie bój, jesli Twoj stosunek do pracy nie bedzie ''bimbający'' to bedziesz zadowolona i z Ciebie będa zadowoleni :)

praca w markecie Dino

12 lip 2012 - 23:47:01

wiem wiem :) oby było fajnie i sprawiedliwie :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Praca chalupnicza