Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 867
Ostrzeżenia: 1/5

Textil Market. Pracowałaś?

11 lip 2012 - 10:25:43

Witajcie Kobietki!

W tym wątku zwracam sie do wszystkich osob,które pracowały,pracują bądz zamierzają pracowac w Textil Markecie lub wiedzą cos na temat pracy w tym miejscu? Dostałam propozycje pracy właśnie tam,ale zasady/warunki tam panujące mówią do mnie NIE. Chociaż czytałam troche na forach o tym sklepie i znalazłam wiecej tych opinii,które są też na NIE.
Może Wy mi pomożecie?

Mnie odstraszają tam takie rzeczy jak :
-brak bramek zabezpieczających
-brak klipsów na ubraniach,które zabezpieczają
-brak kamer
-mało osob na zmianie,a duży sklep i dużo towaru,który łatwo wynieść
-po ogolnej inwentaryzacji [ jesli jest na minusie ] to zwalniają całą załoge

...i jeszcze pare uwag,a może Wy powiecie coś dobrego od strony 'osoby pracującej'?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-11 10:26 przez coccaine.

Textil Market. Pracowałaś?

11 lip 2012 - 10:28:15

Cytat
coccaine


-po ogolnej inwentaryzacji [ jesli jest na minusie ] to zwalniają całą załoge


to mnie bardzo odstrasz bo przecież wiadomo że będą na minusie przy takich warunkach :P

Textil Market. Pracowałaś?

11 lip 2012 - 10:28:31

Nie pracowałam, nie mam pojęcia :)

niezweryfikowana
Posty: 867
Ostrzeżenia: 1/5

Textil Market. Pracowałaś?

11 lip 2012 - 10:32:45

Cytat
annosy
Cytat
coccaine


-po ogolnej inwentaryzacji [ jesli jest na minusie ] to zwalniają całą załoge


to mnie bardzo odstrasz bo przecież wiadomo że będą na minusie przy takich warunkach :P

No własnie tego sie boje,a jeszcze jest taka sprawa,że poprosiłam o inwentaryzacje żeby wchodzac na sklep/kase być na zero,ale sie nie zgodzili więc może cos jest już na rzeczy. :/

Textil Market. Pracowałaś?

11 lip 2012 - 10:35:14

Cytat
coccaine

No własnie tego sie boje,a jeszcze jest taka sprawa,że poprosiłam o inwentaryzacje żeby wchodzac na sklep/kase być na zero,ale sie nie zgodzili więc może cos jest już na rzeczy. :/
\
Tu się nie dziwię, bo inwentura to nie takie hop siup!

Ale reszta tez do mnie mówi nie. A jeszcze jakby była odpowiedzialność majątkowa- zwiewałabym gdzie pieprz rośnie.

niezweryfikowana
Posty: 867
Ostrzeżenia: 1/5

Textil Market. Pracowałaś?

11 lip 2012 - 10:38:24

Cytat
Asztarte
Cytat
coccaine

No własnie tego sie boje,a jeszcze jest taka sprawa,że poprosiłam o inwentaryzacje żeby wchodzac na sklep/kase być na zero,ale sie nie zgodzili więc może cos jest już na rzeczy. :/
\
Tu się nie dziwię, bo inwentura to nie takie hop siup!

Ale reszta tez do mnie mówi nie. A jeszcze jakby była odpowiedzialność majątkowa- zwiewałabym gdzie pieprz rośnie.

Wiem,że nie takie hop siup,ale pracowałam już w wielu miejscach,a nawet gdzie było wiecej 'dupereli' i z dziewczynami starałysmy się robic co jakis czas inwentaryzacje bo przeciez to nasze pieniadze na pokrycie tego póxniej pojda.Takze jak się chce to można zrobić i wiedziec,ze jest się 'na czysto'.Podobno trzeba podpisać odpowiedzialnośc,ale tego nie jestem pewna.

Textil Market. Pracowałaś?

11 lip 2012 - 10:43:42

ja bym się niezdecydowała byłam ostatnio w tym sklepie. Sklep bardzo duży a tylko 2 dziewczyny z tego jedna na kasie druga wieszała towar... nikt nie stał obok przymierzalni - niewiadomo ile rzeczy ktoś wniósł... onok wyjścia też nikogo nie było a zazaz przy samchy drzwiach jest półka z portfelami i rzeczmi tego typu...

niezweryfikowana
Posty: 867
Ostrzeżenia: 1/5

Textil Market. Pracowałaś?

11 lip 2012 - 10:47:10

Racja. No i teraz sama nie wiem. Z praca cięzko,ale nie jestem chyba az tak zdesperowana zeby pracować za darmo x x
I już nikt ?:)
???



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-11 11:54 przez coccaine.

Textil Market. Pracowałaś?

11 lip 2012 - 19:56:47

faktycznie przed podjęciem tam pracy podpisujesz odpowiedzialność majątkową. moja koleżanka miała tam pracować ale jak zobaczyła ten punkt w umowie to powiedziała NIE. . .

Textil Market. Pracowałaś?

11 lip 2012 - 19:58:20

to jest jakis chinski sklep?

Textil Market. Pracowałaś?

11 lip 2012 - 19:59:17

Pierwsze słyszę o takim markecie

Textil Market. Pracowałaś?

11 lip 2012 - 20:00:10

Ja! na PRIV zapraszam :)

Textil Market. Pracowałaś?

11 lip 2012 - 20:04:04

Nie. Ale raz kupiłam sweterek- za 40zł. Raz ubrałam i rozpruł się od pachy do samego dołu!!!! powiedziałam ostatni raz tam cokolowiek kupiłam :D :D lipne rzeczy.

niezweryfikowana
Posty: 867
Ostrzeżenia: 1/5

Textil Market. Pracowałaś?

12 lip 2012 - 09:58:46

Cytat
jottt91
Ja! na PRIV zapraszam :)

Chciałabym wiedzieć dlaczego panuja tam takie warunki ?? Dlaczego osoby tam pracujące musza podpisać odpowiedzialność na coś co nawet nie jest zabezpieczone w minimalny sposób ?:)

Textil Market. Pracowałaś?

12 lip 2012 - 10:08:06

Cytat
coccaine
Wiem,że nie takie hop siup,ale pracowałam już w wielu miejscach,a nawet gdzie było wiecej 'dupereli' i z dziewczynami starałysmy się robic co jakis czas inwentaryzacje bo przeciez to nasze pieniadze na pokrycie tego póxniej pojda.Takze jak się chce to można zrobić i wiedziec,ze jest się 'na czysto'.Podobno trzeba podpisać odpowiedzialnośc,ale tego nie jestem pewna.
Przy dużych marketach zwykle sa zatrudniane firmy z zewnątrz i to nie pracownicy tą inwenturę robią. Odbywa się ona cyklicznie raz na np 3 miesiące. A już jak jest to sklep sieciowy- ma to odgórnie zasądzone, co ile. Poza tym, nie wyobrażam sobie pracowników, którzy siedzą całą noc, liczą wszystko, bo się nowej zachciało.

Ja wiem, że Ty dbasz o swoje interesy, rozumiem to świetnie!;)Ale też postaw się z drugiej strony- chciałoby Ci się, dla nowej laski, jeszcze można by ją wkręcić, żeby opłacała straty. Niestety, takie jest myślenie, trochę bezwzględne, ale jednak. Nikt nie chce brać odpowiedzialności majątkowej, nawet po podpisaniu.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Rozmowa kwalifikacyjna -POMOCY WAWA