Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Witam!
Mam jutro rozmowę o pracę na stanowisku sprzedawcy w "sklepie odzieżowym" i nie mam zielonego pojęcia jak się ubrać;/. Niestety w ogłoszeniu nie jest napisane jaki jest to dokładnie sklep, tyle tylko że to Manufaktura albo Port. Przejrzałam już inne wątki na ten temat, ale we wszystkich dziewczyny odnoszą się do konkretnych sklepów.
Jak ubrać się tak neutralnie? Ani zbyt elegancko, ani zbyt na luzie?
http://www.google.pl/imgres?um=1&hl=pl&sa=N&rlz=1C1IRFE_enPL461PL473&biw=1600&bih=785&tbm=isch&tbnid=qUTDQ9Z0wmh_GM:&imgrefurl=http://www.we-dwoje.pl/sukienka%3Breserved%3B-%3Bjesien%3Bzima%3B2010%3B2011,4,foto,5157.html&docid=ol-RC92_vQ9S5M&imgurl=http://www.we-dwoje.pl/files/Image/galerie/20871/galeria_we_dwoje_4.jpg&w=420&h=781&ei=RBvnT9TwIInhtQazgsCNAQ&zoom=1&iact=hc&vpx=1349&vpy=366&dur=1584&hovh=306&hovw=164&tx=90&ty=171&sig=104385533008675784898&page=1&tbnh=127&tbnw=68&start=0&ndsp=48&ved=1t:429,r:33,s:0,i:211 czy taka sukienka będzie odpowiednia?

Może być, ale ubierz jakiś żakiet, czy coś na ramiona.

Też się nad tym zastanawiałam, ale jeśli jutro będzie taka sama pogoda jak dzisiaj to chyba jednak zrezygnuję z żakietu.

Ja bym postawiła jednak na coś luźniejszego. Pracuję w sklepach odzieżowych już od 2 lat i z moich obserwacji wynika, że dziewczyny na rozmowę przychodzą najczęściej w spodniach i jakiejś nieco bardziej eleganckiej bluzce. Oczywiście jeansy i t-shirt z nadrukiem odpadają, ale ciemne jeansy + koszulowa bluzka będą OK. To nie jest rozmowa w biurze więc nie trzeba się jakoś bardzo stroić.

ciemne badz jasne rurki, elegancka bluzeczka i balerinki ;) delikatna bizuteria ;)

Adres przecież masz, więc czemu nie sprawdzisz jaki to sklep?

Myślę,że taka sukienka będzie ok,do tego klasyczne szpilki i jedziesz :)

Myślę, że sukienka idealna. :)

Cytat
AgataBatycka
Adres przecież masz, więc czemu nie sprawdzisz jaki to sklep?

Czy napisałam ze mam adres do tego sklepu? Na rozmowę idę do agencji która prowadzi rekrutacje dla sklepu

Myślę ,że ta sukienka jest jak najbardziej odpowiednia tylko jak pisały poprzedniczki zarzuć coś na siebie:).

Cytat
anakofiana
Cytat
AgataBatycka
Adres przecież masz, więc czemu nie sprawdzisz jaki to sklep?

Czy napisałam ze mam adres do tego sklepu? Na rozmowę idę do agencji która prowadzi rekrutacje dla sklepu

A to przepraszam.

Cytat
AgataBatycka
Cytat
anakofiana
Cytat
AgataBatycka
Adres przecież masz, więc czemu nie sprawdzisz jaki to sklep?

Czy napisałam ze mam adres do tego sklepu? Na rozmowę idę do agencji która prowadzi rekrutacje dla sklepu

A to przepraszam.

Nie ma za co :)

sukienka pasuje jak najbardziej tylko nie wkładaj żadnego żakietu, bo w taki upał to na pewno będzie dziwnie wyglądać, a Ty ze stresu i z gorąca się tylko spocisz i nie zrobisz zbyt dobrego wrażenia.
Bez przesady to nie klasztor a sukienka nie jest przecież nie wiadomo jak wykrojona.
Normalna sukienka w sam raz jak na taką okazję.

Też mi się wydaje że jest odpowiednia, ale wolałam się upewnić;p No chyba ze okaże się że to np. nike albo cropp i wtedy mój strój może być trochę nieodpowiedni, ale skoro nie piszą w ogłoszeniu o co chodzi to chyba lepiej przyjść zbyt wystrojonym;p

a ze tak zapytam z ciekawosci, bo sama roznioslam cv do 150 sklepow odziezowych i nic... mialas doswiadczenie w handlu albo pracowalas kiedys w sklepie tego typu?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

CV - jak napisac?