Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 915
Ostrzeżenia: 1/5

praca w biedronce opinie

22 cze 2012 - 21:13:30

Czy,któraś z was pracuje w biedronce?Jeżeli ta to jakie są zarobki.U mnie aurat jest nabór pracowniów do biedroni i się zastanawiam nad aplikowaniem cv na ofertę.

praca w biedronce opinie

22 cze 2012 - 21:14:37

nie wiem jakie sa zarobki, ale opinie o biedronce straszne...

praca w biedronce opinie

22 cze 2012 - 21:15:36

Moja koleżanka poszła na kasę i nie wiem czy tam została czy awansowała ale zarabia ok. 2 tysiące złotych. Nie ma matury.

praca w biedronce opinie

22 cze 2012 - 21:17:59

Zależy, gdzie masz tą biedronkę - jeżeli w tłumnym miejscu, to pewnie i ciężko, zresztą jak w każdej tego typu pracy masz dźwiganie i siedzenie na kasie.

Zarobki nie wiem jak wyglądają, ale wczoraj widziałam tu chłopaka, który pracuje w Biedronce - może by Ci pomógł?

praca w biedronce opinie

22 cze 2012 - 21:18:47

Moja koleżanka także pracuje w Biedronce. No ale az tak strasznie nie narzeka. No trzeba posiedzieć na kasie a jak jest towar to nawet do 1 w nocy zostaje, ale z nadgodzinami 2500 wyciąga czyli chyba nie jest źle wszędzie jest cięzko. Mówiła że raz lepiej raz gorzej ale nie jest źle. Spróbuj dasz radę ;)

niezweryfikowana
Posty: 552
Ostrzeżenia: 3/5

praca w biedronce opinie

22 cze 2012 - 21:19:56

nie wiem ale byłam na rozmowie kwalifikacyjnej. zadawali mi pytania chyba z kosmosu. np co mi się najbardziej podoba w pracy sprzedawcy (jakby to było czyjes wielkie życiowe marzenie pracowac w biedronce), albo dlaczego po liceum o profilu socjalnym chce pracowac w sklepie... gadali ze to ciezka praca fizyczna a ja nie mam doswiadczenia itp. to gdzie mam zdobyc to doswiadczenie?? no nic, w kazdym razie nie przyjeli mnie. za mna w kolejce do rozmowy bylo ok 10 osob.

praca w biedronce opinie

22 cze 2012 - 21:21:08

moja znajoma też pracuje w biedronce i jest tam już odkąd skończyłyśmy liceum czyli 4 lata także chyba nie ma tak strasznie źle. :D Pozdrawiam

zweryfikowana
Posty: 915
Ostrzeżenia: 1/5

praca w biedronce opinie

22 cze 2012 - 21:21:21

zastanawiam się jeżeli o prace chodzi to zbytnio się nie boję pracowałam w gorszych warunach i za beznadziejne pieniądze zastanawiam się nad biedronką miałabym bliso od domu nie musze dojeżdżac

praca w biedronce opinie

22 cze 2012 - 21:21:52

u mnie w mieście są trzy biedronki i tam pracują cały czas te same panie,także myślę,że nie jest źle jeśli się tak długo trzymają tej pracy,natomiast w lidlu jest co chwilę inna załoga ,może dwie,trzy dziewczyny(kierowniczki)są te same,a reszta która jest od czarnej roboty to zmienia się co chwilę.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-06-22 21:23 przez mercedes78.

zweryfikowana
Posty: 915
Ostrzeżenia: 1/5

praca w biedronce opinie

22 cze 2012 - 21:22:41

mam średnie bez matury w handlu troszę pracowałam przy wyładaniu towaru

praca w biedronce opinie

22 cze 2012 - 21:24:15

Cytat
sweetleady1989
zastanawiam się jeżeli o prace chodzi to zbytnio się nie boję pracowałam w gorszych warunach i za beznadziejne pieniądze zastanawiam się nad biedronką miałabym bliso od domu nie musze dojeżdżac

Jak tak to nad czym się zastanawiać. Spróbuj jak nie będzie Ci odpowiadało to przeciez można się zwolnić

praca w biedronce opinie

22 cze 2012 - 21:24:22

Pracowałam w sezonie nad morzem w zeszłym roku- wytrzymałam 2 tygodnie.
Zapierdziel totalny. Nawet nie mogłam wyjść na 15 min przerwę (która była konieczna w umowie), bo zaraz było gadanie, że się obijam.
Co do zarobków to spoko. Ludzie z którymi pracowałam to szkoda gadać (w większości, ale byli też tacy, z którymi można było się dogadać).
Nie wróciałabym tam za nic na świecie ;)

praca w biedronce opinie

22 cze 2012 - 21:27:50

Cytat
lalade
nie wiem ale byłam na rozmowie kwalifikacyjnej. zadawali mi pytania chyba z kosmosu. np co mi się najbardziej podoba w pracy sprzedawcy (jakby to było czyjes wielkie życiowe marzenie pracowac w biedronce), albo dlaczego po liceum o profilu socjalnym chce pracowac w sklepie... gadali ze to ciezka praca fizyczna a ja nie mam doswiadczenia itp. to gdzie mam zdobyc to doswiadczenie?? no nic, w kazdym razie nie przyjeli mnie. za mna w kolejce do rozmowy bylo ok 10 osob.

o kurde

a mogę wiedzieć, czy jestes z miasta wojewódzkiego, a jesli nie to ile jest mniej wiecej mieszkancow w miescie tej biedronki? Pytam z czystej ciekawości po tym co przeczytalam, bo wyglada na to, ze jednak bezrobocie w niektorych rejonach jest spore....?

praca w biedronce opinie

22 cze 2012 - 21:34:56

Moja znajoma też pracuje w biedronce i jest bardzo zadowolona.. Zarabia około 2500. Wszystko się należy.., maja jakieś tam premie. Tylko często zdarzają się tajemniczy klienci:)

praca w biedronce opinie

22 cze 2012 - 22:17:36

Nie wiem, ale ja bardzo lubię kasjerki z Biedronki do której chodzę, zawsze są miłe i uśmiechnięte :) Poza tym był już taki wątek, poszukaj było tam sporo wypowiedzi.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-06-22 22:18 przez dzwooneczek.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

ANKIETER - czy to najgorszy zawód świata????