Obecnie rozmawiamy o:

kosmetyki samochodowe

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Mam pytanie do dziewczyn które pracowały dla agencji Piękni i młodzi. Jak przebiegała współpraca? W przyszłym tygodniu będę dla nich pracować a w internecie przeczytałam sporo negatywnych opinii, podobno zwlekają z wypłatą (choć w umowie jest wyraźnie napisane, że maja na to 30 dni, niektórym wypłacają dużo później). Zaczęłam się troche bać, umowa podpisana i wysłana więc tak średnio mogę się wycofać, poza tym są tez pozytywne opinie. WOlę jednak poznać opinie szafowiczek na temat tej agencji. Z gory dziękuję!

hej :) jestem dokładnie w takiej samej sytuacji jak Ty, tylko mam pracować przez cały wrzesień. A Ty już skończyłaś zlecenie? Wypłacili Ci pieniążki? Pozdrawiam serdecznie

Ja pracowałam dla nich w sierpniu i nie miałam z nimi problemów :P Wszystko było zapięte na ostatni guzik a pieniążki dostałam tydzień po skończeniu zlecenia. Także nie mam zastrzeżeń poza ich baaardzo niskimi stawkami za godzine jak na prace hostess. Nie wiem jak to u was jest ale ja byłam w szoku, wiedziałam co podpisuje bo potrzebowalam pieniążków ale zazwyczaj hostessy dostają dwa razy wiecej :D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

praca w biedronce opinie