Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

PRACA W RESERVED !!!!!

16 maj 2012 - 20:34:53

Cześć dziewczyny, jutro ide na rozmowe do Reserved, czego mam się spodziewać i jak to będzie wyglądać? Jak się ubrać? Byla ktoras? Bardzo proszę o opinie, radę czy pomoc !

PRACA W RESERVED !!!!!

16 maj 2012 - 20:41:49

Pracowałam w RESERVED, zanim zaczeła sie moja przygoda zapytałam w sklepie czy potrzebuja kogos na sezon do pracy odpowiedzieli ze tak, zostawilam CV tak jak i jedna z wielu dziewczyn, ale do mnie zadzwonili. Umówiliśmy się i kiedy przyszlam wiadomo wyglądałam ładnie ale nie przesadnie elegancko, nie stresowałam się bo szef biegał jak oszalały bo miał mnóstwo roboty ale kiedy znalazł dla mnie czas zapytał czy pracowalam już w takiej branży, czy odpowiada mi stawka i godziny pracy, ze wszystko jest do dogadania, ogólnie było milo. Praca jak każda inna lecz tu cały dzien na nogach po 12 h w weekendy, układałam ciuchy a robi się to w specjalny sposób, którego cię nauczą, na kasie to obsługa programu kasowego RPOS, i terminala, musisz dobrze wydawac bo jest mnóstwo klientow to trzeba zasówać szybko kasować, składac, i pakować do toreb, przewaga kart płatniczych więc to wydłuża proces. No i ostatnie stanie na szatni czyli wydawanie numerkow i dokladne liczenie ubran aby nikt nic nie ukradł, i sprzatanie pod koniec dnia , są wyznaczane dyżury. :)

zweryfikowana
Posty: 882
Ostrzeżenia: 1/5

PRACA W RESERVED !!!!!

16 maj 2012 - 20:48:49

Mi kazała wybrać sobie jakiś ciuch i ona udawała ze jest klientka a ja musiałam przekonać ja do zakupu, pytała o modne kolory, wzory, co zrobię jak zobacze że ktoś z pracownic kradnie, co jeśli klient wejdzie na sklep i bedzie piszczeć bramka, jakie jest moje wyobrazenie o dobrym szefie, moje wady, zalety itp. Ogólnie mam znajomych którzy tam pracuja bo ja zrezygnowałam bo dostałam lepsza oferte, ale oni mówią ze jest strasznie dużo pracy, no... to zależy tez czy sklep jest duzy:)

PRACA W RESERVED !!!!!

16 maj 2012 - 20:58:09

ja o reserved slyszalam same zle rzeczy, ogolem to ze nie wyplacaja Ci nadgodzin (albo wogole, albo nie tyle co powinni) ze nie ma sie zadnych zakupow pracowniczych, a w wiekszsosci sklepow to jest, no i ze maja niby miec premie od jakichs tam sprzedazy miesiecznie i ich im wlasnie nie wyplacaja tez, ogolem u mnie w miescie takie sa opinie, nie wiem jak w innych to podobno zalezy od kierownika. Ale u nas nikt nie chce pracowac tam :P

PRACA W RESERVED !!!!!

16 maj 2012 - 21:00:24

daj spokoj tylko nie ten sklep,masakra !.
mało pieniedzy,.traktuja cie byle jak.
nie bede opisywac bo az szkoda.
daj sobie spokoj z ta firma i szukaj innej

PRACA W RESERVED !!!!!

16 maj 2012 - 21:03:44

Szukaj lepiej pracy gdzie indziej... Szkoda czasu na tą firme.
6 zł za godzine, praca po 12 h?! wyzysk.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

PRACA ZA GRANICĄ