Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Zmiana pracy, proszę o opinie

26 kwi 2012 - 23:07:11

Hej Wszystkim. Chciałabym poznać Wasze zdanie, opinie w pewnej sprawie.Otóż...jestem po studiach,obecnie pracuję w pewnej firmie, ( nie w zawodzie)w systemie 3-zmianowym (3 zmiany meczą ale daje rade:), nie jest źle, zarobki wiadomo zawsze chcialoby sie zarabiac wiecej ale na życie mi wystarcza i jeszcze odłożę:)są nadgodziny więc zawsze mozna cos dorobic:) i teraz...mam propozycję pracy w firmie windykacyjnej, jest tylko jedna zmiana, a zarobki...niższe (proponują 1600zł brutto). mam dylemat co zrobic, zmienic prace na gorzej płatną ale za to w normalnym trybie czy zostać przy tym co mam. Co byscie zrobiły na moim miejscu??

Zmiana pracy, proszę o opinie

26 kwi 2012 - 23:09:28

Ja bym została przy tym co masz, chyba, że jesteś już bardzo zmęczona.

Zmiana pracy, proszę o opinie

26 kwi 2012 - 23:10:09

Jeśli zarobki bardzo nie różniłyby się. To zmieniłabym pracę.
Ale jak miałabym bardzo odczuć to, że zarabiam mniej i miałabym głodować albo zapożyczać się, to zostałabym w starej pracy i szukała czegoś innego. Bo nie oszukujmy się, ale 1600 zł brutto, to coś ok 1000 zł netto, mało. Jak masz rodzinę, to bardzo mało :(



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-04-26 23:11 przez MrOwl.

Zmiana pracy, proszę o opinie

26 kwi 2012 - 23:10:19

A czy ta nowa praca jest pod Twój kierunek studiów?

Zmiana pracy, proszę o opinie

26 kwi 2012 - 23:11:37

a ja myślę, że wiele zależy od tego ile mniej byś zarabiała...
bo jeśli jest to kwestia 200zł to pewnie ja zdecydowałabym się na zmianę, ale jeśli jest to powiedzmy 500zł to już sprawa wygląda inaczej...

Zmiana pracy, proszę o opinie

26 kwi 2012 - 23:12:18

Ja na Twoim miejscu zostałabym przy takiej jaką mam,nawet jeśli tamta praca ma lepszą zmianę. Chyba,że w tej firmie windykacyjnej możesz liczyć na podwyżkę to moznaby się zastanowić ale jesli jest dobrze tak jak jest,dogadujesz sie ze współpracownikami,szefem jest miła atmosfera itp to po co zmieniać:)

Zmiana pracy, proszę o opinie

26 kwi 2012 - 23:13:58

Hmm rodziny jeszcze nie mam, ale w przyszlym roku biorę ślub, więc kasa jak najbardziej sie przyda. skonczylam ekonomie a w tej nowej firmie trzeba znac prawo itp. w ogole sie zdziwilam ze tylko tyle proponuja;/
Róznica w zarobkach to ok 400-500 zł



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-04-26 23:15 przez Aaasiek.

Zmiana pracy, proszę o opinie

26 kwi 2012 - 23:14:19

praca w firmie windykacyjnej to rozumiem praca na słuchawce i wydzwanianie do ludzi i orzypomianie o nieuregulowanych płatnościach?
w sumie 3 zmiany też mi się kojarzą z jakimś call center chyba, że McDonald lub KFC więc jak wolisz.

Zmiana pracy, proszę o opinie

26 kwi 2012 - 23:26:01

Cytat
czuly_wojtek
praca w firmie windykacyjnej to rozumiem praca na słuchawce i wydzwanianie do ludzi i orzypomianie o nieuregulowanych płatnościach?
w sumie 3 zmiany też mi się kojarzą z jakimś call center chyba, że McDonald lub KFC więc jak wolisz.

Tak, słuchawka i te sprawy:) a obecnie pracuje w pewnym przedsiebiorstwie (praca manualna, testowanie i dopuszczanie lub nie do sprzedazy zestawow głosnomowiacych, nawigacji itp.
a czy któras z Was pracuje może w jakiejs firmie windykacyjnej?? czy ciezko pozyskuje sie klientów i zawiera umowy??



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-04-27 10:55 przez Aaasiek.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Praca dorywcza