Obecnie rozmawiamy o:

Victoria SEcret

gorący temat

sposob na męza

11 minut temu

spódnica, która?

19 minut temu

ŚLUB 2017

40 minut temu

KTÓRA LISTONOSZKA

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Ostrzeżenia: 1/5

Pierwsze CV.

05 kwi 2012 - 13:46:27

Wiem ,że jest mnóstwo wzorów CV itd. ale mam kilka pytań : jestem tegoroczną maturzystką co mam wpisać w doświadczeniu ? czy w ogóle ominąć taką rubrykę ?
jeśli kończę LO 27go to mogę już teraz składać CV w którym w wykształceniu wpiszę, 2009-2012 - LO..... itd ?

nie chce siedzieć 4 miesiące bezczynnie więc szukam jakiejś pracy ;//

Pierwsze CV.

05 kwi 2012 - 13:49:05

A na jakie stanowisko aplikujesz? Jeśli np. na niańkę to możesz wpisywać opiekę nad bratem. Podaj więcej szczegółów.

zweryfikowana

Pierwsze CV.

05 kwi 2012 - 13:54:02

Cytat
happyssak
A na jakie stanowisko aplikujesz? Jeśli np. na niańkę to możesz wpisywać opiekę nad bratem. Podaj więcej szczegółów.

* sklepiki odzieżowe
* drukarnia
* pomoc kuchenna.

Pierwsze CV.

05 kwi 2012 - 13:57:40

ja skończę w tym roku technikum informatyczne, miałam miesiąc praktyk, wpisywać to w doświadczenie?

Pierwsze CV.

05 kwi 2012 - 14:02:16

do pesciaa - pewnie, że pisz! ja w swoim pierwszym cv (byłam w takiej samej sytuacji jak Ty) wpisałam rok ukończenia szkoły. nikt się do tego nie przyczepiał.

do martys1602 - praktyka to już jakieś doświadczenie. więc bez wahania wpisują ją do cv!

Pierwsze CV.

05 kwi 2012 - 14:02:57

Cytat
martys1602
ja skończę w tym roku technikum informatyczne, miałam miesiąc praktyk, wpisywać to w doświadczenie?

Oczywiście!

Autorko, nie wiem jakie masz doświadczenie więc nie wiem co masz wpisać. Jeśli kompletnie nic nie robiłaś związanego z tymi stanowiskami to omiń tę rubrykę.

Pierwsze CV.

05 kwi 2012 - 14:03:15

Ja omijam doswiadczenie bo go nie mam, a w wyksztalceniu pisze 2009- kwiecien 2012 lo i tyle ;)

Pierwsze CV.

05 kwi 2012 - 14:04:47

Cytat
martys1602

tak wpisz jako praktyka ;)

Pierwsze CV.

05 kwi 2012 - 14:10:46

Cytat
j_ulka
Cytat
martys1602

dzięks :)

a jeszce jedna sprawa, jestem na kierunku informatyk specjalizacja grafika komputerowa, jak to wpisać? bo kompletnie się na tym nie znam... no i nie wiem czy zdam egzamin zawodowy, bo skupiam się na maturze. :)

zweryfikowana

Pierwsze CV.

05 kwi 2012 - 14:12:22

dzięki :))
a jeśli jestem wolontariuszką w fundacji to wpisać to gdzie ? :))

Pierwsze CV.

05 kwi 2012 - 14:17:05

Cytat
martys1602
Cytat
j_ulka
Cytat
martys1602

dzięks :)

a jeszce jedna sprawa, jestem na kierunku informatyk specjalizacja grafika komputerowa, jak to wpisać? bo kompletnie się na tym nie znam... no i nie wiem czy zdam egzamin zawodowy, bo skupiam się na maturze. :)

jak wpisujesz szkołę np
Technikum informatyczne imienia....
kierunek Informatyka
Specjalność grafika komputerowa

Pierwsze CV.

05 kwi 2012 - 14:17:10

Wpisujcie każdą pracę jaką wykonywałyście - praktyki szkolne, wolnotariat itd. Nawet kursy które skończyłyście są dla pracodawcy istotne ;)

Wątek został zarchiwizowany. Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji lub chcesz dodać swój komentarz, załóż nowy wątek:

Dodaj nowy wątek

następna dyskusja:

zawód.