Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Pomocy nowa praca, a wczasy

08 mar 2012 - 15:27:17

Dziewczyny mam problem, początkiem stycznia wykupiłam z chłopakiem sobie wczasy, za niecały miesiąc dowiaduję się, że likwidują mój zakład pracy, więc postanowiłam, że się przeprowadzę do chłopaka i w jego miejscowości poszukam nowej pracy, chciałabym iść do pracy od kwietnia i w związku z tymi wczasami jeśli uda mi się załapać na jakąkolwiek pracę to mówić swojemu nowemu pracodawcy o razu jak mnie przyjmie czy poczekać z miesiąc i dopiero wtedy mu powiedzieć o tym, że mam wczasy wykupione?? Dodam, że na wakacje jedziemy w połowie czerwca. Pomocy bo nie wiem jak mam postąpić w takiej sytuacji :/

Pomocy nowa praca, a wczasy

08 mar 2012 - 15:53:36

Nikt Cię nie puści na urlop po dwóch miesiącach pracy, ale może się mylę.Poza tym widzę, że jesteś dużą optymistką co do znalezienia pracy

Pomocy nowa praca, a wczasy

08 mar 2012 - 15:57:37

Cytat
alicja70
[..]widzę, że jesteś dużą optymistką co do znalezienia pracy

Pomocy nowa praca, a wczasy

08 mar 2012 - 16:00:55

Cytat
oleiwiua
Cytat
alicja70
[..]widzę, że jesteś dużą optymistką co do znalezienia pracy

Pomocy nowa praca, a wczasy

08 mar 2012 - 16:04:20

myślę, że to zależy od pracodawcy, mój mąż 3 lata temu został zatrudniony na podstawie umowy o pracę od marca a w czerwcu miał normalnie 2 tygodniowy urlop :) powodzenia w szukaniu pracy

Pomocy nowa praca, a wczasy

08 mar 2012 - 16:08:27

kochana albo praca albo wczasy! nie badz naiwna!

Pomocy nowa praca, a wczasy

08 mar 2012 - 17:16:26

przecież istnieje takie coś jak urlop bezpłatny, a skąd ja mogłam wiedzieć, że zamkną mój zakład pracy, myślałam, że będę dalej pracować i spokojnie w czerwcu pojadę sobie na wczasy, przecież nie mogę się już teraz wycofać z tych wczasów, nie no jestem załamana :/
a poza tym kto chce pracować to pracę zawsze znajdzie :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-08 17:25 przez anciiaa.

Pomocy nowa praca, a wczasy

08 mar 2012 - 21:32:22

Jeśli pracowałaś na umowę o pracę to normalnie ma 20/26 dni urlopu od początku.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Dystrybutorka