Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Praca w mohito pomocy dziewczyny

27 lut 2012 - 17:59:38

Pytanie moje dotyczy pracy w mohito? Mam iść na rozmowę kwalifikacyjna w co się ubrać? i jakie pytania mogą paść jak się zaprezentować?
I ogółem jak tam się pracuje jaka pensja itp.?
Będę bardzo wdzięczna za odpowiedz :)

Praca w mohito pomocy dziewczyny

27 lut 2012 - 18:00:30

spodniczka,biala bluzka marynarka.

Praca w mohito pomocy dziewczyny

27 lut 2012 - 18:02:36

co wez nawet sie nie wygłupiaj z ta spodniczka i bluzka biała byłam tam na rozmowie i powiem Ci ze o takie pierdoły sie pytaja i durnowate pytania zadaja ze szok ale mimo wszystko zycze powodzenia bo mi sie nie udało

Praca w mohito pomocy dziewczyny

27 lut 2012 - 18:04:28

tak sadzisz a nie lepiej sweterek legginsy i botki i warkocz na bok i kurteczka na górę tak bardziej normalnie?

Praca w mohito pomocy dziewczyny

27 lut 2012 - 18:04:31

Cytat
marta-2211
[moderacja - naruszenie dóbr osobistych LPP S.A.]

a jakie na przykład są pytania?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-11-06 11:02 przez moderator.

Praca w mohito pomocy dziewczyny

27 lut 2012 - 18:06:48

właśnie jakie?

zweryfikowana
Posty: 1.910
Ostrzeżenia: 1/5

Praca w mohito pomocy dziewczyny

27 lut 2012 - 18:07:27

o mamo ! chyba płaca zależy od godzin/nadgdzin.. a co do ubioru.. może nago ? :P to chyba logiczne, że wypadało by dobrze wyglądać.. skromnie z klasa... dzizyyyys ! Mogę wiedzieć ile masz lat ?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-27 18:09 przez sasetka92.

Praca w mohito pomocy dziewczyny

27 lut 2012 - 18:11:06

Cytat
sasetka92
o mamo ! chyba praca zależy od godzin/nadgdzin.. a co do ubioru.. może nago ? :P to chyba logiczne, że wypadało by dobrze wyglądać.. skromnie z klasa... dzizyyyys ! Mogę wiedzieć ile masz lat ?


23 ale w stradivariusie ubrałam się elegancko koszula itp. i powiedzieli że z takiego powodu ubioru nie przyjmą mnie bo nie znam trendów więc właśnie kochana dawno na rozmowie nie byłaś..

Praca w mohito pomocy dziewczyny

27 lut 2012 - 18:14:00

Elegnacko, ale bez przesady :) Ja załozyłabym jeansy, marynarkę i jakąś koszulę/bluzkę pasująca do całości. A co do pytań, to ciężko jest powiedzieć-można spodziewać się wszytskiego, jednak zazwyczaj na rozmowie zadają pytania z CV-co robiłaś do tej pory, dlaczego chcesz u nich pracować?
Ps.Ja ubrałabym coś z Mohito i mówiłabym, że bardzo lubię ich markę (co nie byłoby kłamstwem :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-27 18:14 przez _FashionGirl_.

Praca w mohito pomocy dziewczyny

27 lut 2012 - 18:15:12

Mohito to sklep z elegantszą odzieżą niż stradivarius czy bershka więc postaw na stonowaną elegancje

Praca w mohito pomocy dziewczyny

27 lut 2012 - 18:15:30

Dzięki wielkie a jakie jest tam wynagrodzenie? wie może ktoś z was

zweryfikowana
Posty: 1.910
Ostrzeżenia: 1/5

Praca w mohito pomocy dziewczyny

27 lut 2012 - 18:17:21

Cytat
trendona
Cytat
sasetka92
o mamo ! chyba praca zależy od godzin/nadgdzin.. a co do ubioru.. może nago ? :P to chyba logiczne, że wypadało by dobrze wyglądać.. skromnie z klasa... dzizyyyys ! Mogę wiedzieć ile masz lat ?


23 ale w stradivariusie ubrałam się elegancko koszula itp. i powiedzieli że z takiego powodu ubioru nie przyjmą mnie bo nie znam trendów więc właśnie kochana dawno na rozmowie nie byłaś..

hmm skromnie i z klasą nie znaczy sztywno :) wybacz, ale praca w jakich kolwiek sklepach to nie moj kierunek :P więc w te miejsca na rozmowy nie chodzę :)

Praca w mohito pomocy dziewczyny

27 lut 2012 - 18:20:42

Cytat
trendona
tak sadzisz a nie lepiej sweterek legginsy i botki i warkocz na bok i kurteczka na górę tak bardziej normalnie?

legginsy -.- bedziesz wygladala jak nastolatka z centrum handlowego, a nie przyszly sprzedawca.

mohito to elegantszy sklep, jak juz ktos wspomnial, wiec pewnie zapolusujesz ubierajac sie w cos, co wpisuje sie w obecne trendy prezentowane w mohito. podobno dziala, jak zaklada sie ciuchy danej firmy :)

Praca w mohito pomocy dziewczyny

27 lut 2012 - 18:21:12

[moderacja - naruszenie dóbr osobistych LPP S.A.]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-11-06 11:02 przez moderator.

Praca w mohito pomocy dziewczyny

27 lut 2012 - 18:22:26

Hmm, co do Mohito nie jestem w stanie się wypowiedzieć, ja gdy umówiłam się na rozmowę do Zary, ubrałam delikatnie prześwitującą czarną koszulę z żabotem i czarne rurki, włosy rozpuszczone. Pracę dostałam. Radzę Ci jednak bardziej się skupić na rozmowie, w takim "zawodzie" biorą tylko wygadanych na wszelaki sposób lub tych, co mówią z sensem i mają pomysł na siebie.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Agencja zatrudnienia- Polish Work Force