Obecnie rozmawiamy o:

tabernakula sklep

1 minutę temu

zakupy internetowe

26 minut temu

Budowa domu

30 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 1.021
Ostrzeżenia: 1/5

Praca w Simple

22 lut 2012 - 22:32:46

Zostałam zaproszona na rozmowę kwalifikacyjną w sprawie pracy w salonie odzieżowym Simple. Czy któraś z Was mogłaby mi powiedzieć jak wygląda u nich taka rozmowa? I też czy ktoś mógłby się wypowiedzieć na temat pracy w tych salonach?


Praca w Simple

22 lut 2012 - 22:35:53

niestety nie mam pojecia :(

Praca w Simple

22 lut 2012 - 22:37:37

ja tez nie pomogę:(

zweryfikowana
Posty: 1.021
Ostrzeżenia: 1/5

Praca w Simple

22 lut 2012 - 22:38:00

Właśnie mam problem ze znalezieniem czegoś na ten temat, jak już mi się uda to są to strae wypowiedzi.. :(

Praca w Simple

22 lut 2012 - 22:41:25

Ale szczerze mówiąc to pewnie zwyczajna rozmowa kwalifikacyjna. Zapytają się co robisz, jaka jest Twoja dyspozycyjność, o Twoje doświadczenie, jakkie pyt. dot. sprzedaży i obsługi, jak byś zareagowała w określonych sytuacjach. Pamiętaj! dużo się uśmiechaj :D

Praca w Simple

22 lut 2012 - 22:44:13

Ja Ci moge podpowiedziec jak wygladala moja rozmowa w sieci SOLAR. W sumie podobne standardy. Pytania nie były rodem z poradników jak przeprowadzic rozmowe kwal. Byłam pytana o rzeczy które mnie zaskoczyły. Jak sądze czym się rózni praca w sklepie tej marki od innej, jak powinnam traktowac klienta po którym widac ze nic nie kupi, jak wg mnie wyglada dobrze ubrana kobieta, jaka ja kobietą chce byc.. itp. aa i skąd pomysł ze nadaje sie do nich. pozniej był drugi etap czyli praca na sklepie, dostawałam zadania od pracownic, np. "ide na pierwsza randke co ubrac, albo jade na szkolenie w góry co ze soba zabrac.." ble ble ble i musiałam im robic zestawy ubran, pozniej zostałam "puszczona" do klientów.. a! i miałam pytanie o rozmowe z klientem to bron sie na wszytsko przed pytaniem "w czym moge pomoc" to podobno zakazane ;d zadaje sie takie pytania na które klient nie moze odpowiedziec tylko "tak nie nic" ;d

zweryfikowana
Posty: 1.021
Ostrzeżenia: 1/5

Praca w Simple

22 lut 2012 - 23:16:28

O to może byc ciężko..

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Staż z Urzedu Pracy.