Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

47 minut temu

sprawdzony stomatolog

51 minut temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 3 ... 6 7 8 -->

Second hand-planuje otworzyc

22 sty 2012 - 23:35:47

W dużych miastach ciężko się przebić, bo są to lumpeksy sieciowe ;-)))
Taka prawda ! Ale mało kto o tym wie. Małe bankrutują :)

Second hand-planuje otworzyc

22 sty 2012 - 23:38:46

u mnie w miescie jest dh wlasnie taki ladny, ladnie pachnie, jasny ubrania sa powieszone kolorami i fajnie to wyglada ;) nawet czasem sie skusze i cos kupie, ale sredni wybor jest..

Second hand-planuje otworzyc

22 sty 2012 - 23:38:53

sarittga wierz mi ze byłam w tych sieciówkach i szłu nie ma... maja drogo.. i wcale nie jest jakos super..
a spróbowac mi nie zaszkodzi...

18zl na kg, to raczej okropny niesoort az nie chce wiedziec co jest w srodku.

Second hand-planuje otworzyc

22 sty 2012 - 23:43:24

Niestety tak jest jak mówisz.
U mnie np. to są hale itp.
Ale ciuchy są ładnie powieszone działami itp.
Ale druga sprawa to też wtyki trzeba mieć z towarem :)
ALe życzę powodzenia :):) Sama się zastanawiałam nad odzieżą z Anglii, ale jak mama mi powiedziała, że to sieciówka u Mnie w mieście to się rozmyśliłam bo wiedziałam, że padne :)

Second hand-planuje otworzyc

22 sty 2012 - 23:43:39

u nas we Wrocławiu teraz już powstaje coraz więcej lumpeksów sieciowych i niestety coraz więcej tych mniejszych sklepów się likwiduje
a zdobycie dobrego towarku jest bardzo trudne
ale próbuj:)))



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-22 23:45 przez knast.

Second hand-planuje otworzyc

22 sty 2012 - 23:49:01

Cytat
karla-glamourface
black dress, a jakies zdjecia mogłabys wstawic?? tak z ciekawosci poportu jestem ciekawa.

nie mogę wstawić żadnego.nie zajmuję się sprzedażą na szafie więc nie chcę być kojarzona. oddzielam pracę od przyjemności..tu jestem dla tej drugiej:)ale jak masz poważne pytania to odpowiem na priv;)

Second hand-planuje otworzyc

22 sty 2012 - 23:49:18

no własnie u mnie tez bedzie wszystko posegregowane ale jeszcze nie wiem czy rozmiarami czy kolorami, mysle ze chyba rozmiarami lepiej:)
bede próbowac.
Bardzo bym chciala miec cos takiego, jesli ten jeden bedzie prosperowal, planuje otworzyc drugi sklep, to jest moje marzenie i bede o nie walczyc.

Second hand-planuje otworzyc

22 sty 2012 - 23:52:20

większość snuje takie marzenia ;) zaczynam od maleństwa i jak idzie to otwieram kolejne - życie jednak takie proste nie jest szczególnie na rynku gdzie jest spora konkurencja i większość firm ściągających ciuchy pracuje dla sieciówki ( które dodatkowo same we własnym zakresie sprowadzają a ciuchy maja za free - płacą za fundację oraz sprowadzenie )

Second hand-planuje otworzyc

22 sty 2012 - 23:52:29

Cytat
Darmoszka
Majka2011jeśli chcesz kupować towar za 18 zł/100 kg to radze założyć sklepik pod nazwą "czyściwo bawełniane - solidnie i tanio " ;)

hahha..uśmiałam się ale za takie pieniążki nie kupuje się czyściwa:) chociaż ja chętnie taką cenę bym przybiła"...hheh nie musiałabym nic więcej robić:)
Cytat
karla-glamourface
no własnie u mnie tez bedzie wszystko posegregowane ale jeszcze nie wiem czy rozmiarami czy kolorami, mysle ze chyba rozmiarami lepiej:)
bede próbowac.
Bardzo bym chciala miec cos takiego, jesli ten jeden bedzie prosperowal, planuje otworzyc drugi sklep, to jest moje marzenie i bede o nie walczyc.

ważne jest twoje podejście..walcz o swoje marzenia;)
będzie ciężko..ale uda się..wierzę w to..
Ja miałam kiedyś trzy i wcale nie sieciówki mnie wykończyły.
Po prostu centrum zrobiło się ciasne..dobry punkt to podstawa handlu.Na osiedlach nie ma sensu handlować..
A co do sortowania..na sklepie..lepiej kolorami+ dzieci+ xxl! + mężczyzna:) + akcesoria



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-22 23:59 przez blackdress7.

Second hand-planuje otworzyc

22 sty 2012 - 23:58:19

zależy jakie czyściwo - ceny zaczynają się już od 0,10 gr za kg ( dostępne nawet na allegro a więc już z zyskiem dla sprzedającego ) - przynajmniej z pół roku temu rzuciło mi się w oczy.


a stwierdzenie jest z przekąsem a nie z olbrzymią powagą.


Ja tam z czyściwem nie mam ochoty mieć do czynienia - szperanie w szmatach, przerzucanie - to nie dla mnie ;)


a swoją drogą to zanim pootwierasz te filie to zainteresuj się jakimś kursem księgowości czy nawet podstawowym z zakresu działalności - na samych marzeniach daleko nie zajedziesz a usługi księgowych też drożeją ( no i zawsze lepiej mieć pojęcie co taka księgowa wyprawia w naszych rachunkach jeśli nie prowadzimy ich sami )


I nie wmawiajcie dziewczynie że wszystko jest piękne, proste i cacy - nic takie nie jest a szczególnie zakładanie własnego biznesu od zera.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-23 00:01 przez Darmoszka.

Second hand-planuje otworzyc

23 sty 2012 - 00:00:50

Cytat
Darmoszka
zależy jakie czyściwo - ceny zaczynają się już od 0,10 gr za kg ( dostępne nawet na allegro a więc już z zyskiem dla sprzedającego ) - przynajmniej z pół roku temu rzuciło mi się w oczy.


a stwierdzenie jest z przekąsem a nie z olbrzymią powagą.


Ja tam z czyściwem nie mam ochoty mieć do czynienia - szperanie w szmatach, przerzucanie - to nie dla mnie ;)


zrozumiałam ,że z przekąsem:)

Second hand-planuje otworzyc

23 sty 2012 - 00:02:20

chce walczyc i dziekuje za rady bedzie tak jak mówisz black dress kolorami:)
ja osobiscie wolalabym troszke mnie zarobic ale sprzedawac troszke lepsze ciuszki, ale okaze sie jak to sie mówi w praniu:)
chce walczyc o marzenia... zwłaszcza ze maz mnie wspiera i chce pomagac:)
firme juz mam założona musze ja tylko odwiesic bo była zawieszona, albo załozymy na meza zobaczymy jeszcze, na poczatku lutego jedziemy do ksiegowej sie wszystkiego dowedziec, to jest taka zaufana ksiegowa moich tesciów. ona nam wszystko wyjasni co i jak:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-23 00:04 przez karla-glamourface.

Second hand-planuje otworzyc

23 sty 2012 - 00:06:17

ja mam chyba z 5 worków nowym i mało używanych rzeczy - nie wygrzebanych z puszek PCK i śmietników tylko po prostu - kupione przez mamę, babcię, tatę, dziadka, w sieciówce, ale już mi się nie podoba, przywiezione z anglii i innych krajów a po prostu zalegają mi na dnie szafy. Ciuchy są naprawdę rozsądnie - niepowyciągane jak to w lumpach tylko normalne uprasowane czyściutkie. Nawet nie wystawiam tego na szafę, bo zajęłoby mi to wieki a i tak już nikt tego nie kupi, bo to było np w H&M 3 lata temu i już niemodne. A guzik prawda!

karla-glamourface jeśli jesteś zainteresowana to daj znać na priv. spotkamy się pooglądasz sobie i zadecydujesz. pomogłabyś mi bardzo. :)

Pozdrawiam ciepło ;)

Second hand-planuje otworzyc

23 sty 2012 - 11:39:21

co tak ucichło:) macie jakis pomysł na nazwe, bo ja mam pare ale takich sobie, dodam ze zaden tani armani, kopciuszek itp nie wchodza w gre.

zweryfikowana
Posty: 58
Ostrzeżenia: 1/5

Second hand-planuje otworzyc

23 sty 2012 - 12:04:09

ja bym proponowała zrobic tez trochę ciuchów "na wagę", zeby było coś dla każdego. w moim mieście otwierały się takie sh w których była tylko wycena i nie przetrwały dłużej niż 2 miesiące bo ludzi odstrasza to jak coś jest na wieszaku. załuzmy masz wycenione ciuszki i bluzeczka kosztuje 20 zł to babka patrząc na cene stwierdzi ze za drogo, a biorąc to i pare innych ciuszków wyjdzie jej 50 zł ale machnie ręka i weźmie. taka moja myslenina:) tylko wiesz jak te wszystkie wagi wyglądają tandetnie. mogła byś zrobić sobie np koszyczek pasujący do wystroju sklepu zeby tez ładnie wyglądał

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Dotacje gabinet kosmetyczny