Obecnie rozmawiamy o:

e-papieros

gorący temat

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

jakie zarobki

22 sty 2012 - 16:24:51

Cytat
Darmoszka
ja tylko dodam skromnie że jeszcze do niedawna edukacja w Polsce była na najwyższym poziomie w porównaniu z innymi krajami ;)

Teraz niestety na siłę starają sie nas zrównać do poziomu innych systemów ( w Anglii wiele kobiet w wieku dorosłym nie wie co to jest "wagina" więc mi to wystarcza )...
Cytat
nasty_89
Cytat
Darmoszka
ta wszyscy do stolicy a ci co się tu urodzili i wychowali mają iść na bruk bo większość przyjezdnych zadowoli się niższą pensją z nadzieją na podwyżkę kiedyś tam i ten co mieszka tu na stałe nie będzie miał żadnej pracy....


Już teraz jest ciężko - korki jak diabli, 1/2 jak nie 3/4 samochodów to pozawarszawskie blachy, które dzień w dzień trują warszawiaków bo nie łaska wsiąść w PKS tylko każdy musi sobie pojedynczo jakimś gratem jechać ( większość pojazdów wewnątrz ma jedynie kierowce )....
I stoi człowiek po 1,5h w drodze do pracy i spowrotem...

a że poza miastowi najładniej widać w weekend kiedy stolica robi się pusta i można normalnie po niej się przemieszczać.. ( słoiczki lecą do rodziców po zapasy na tydzień.. ale i tak będą biadolić że wszystko drogie mimo że większość z nich nie wydaje prawie nic na żywność... )

Ale o czym ty mówisz? Studenci przyjeżdżają i uciekają na weekendy w każdym większym mieście. Ale tacy albo po studiach wrócą do siebie, albo będą tak samo jak ty potrzebować większych pieniędzy na życie.. W momencie, kiedy wynajęcie mieszkania kosztuje 2 tysiące nikt nie zdecyduje się na przeprowadzkę tam do marnej pracy.. A że są lepsi i ich potencjalny pracodawca wybierze nie możesz mieć pretensji. Dziwne podejście, że jak ktoś jest rodowitym np. Warszawiakiem, to jemu się praca i wszystko bardziej należy?

wybacz ale należy się bo ja tu od małego płacę za wszystko, płacę podatki a ten spoza płaci podatki u siebie a nie tutaj.
Cytat
silija
Cytat
Darmoszka
ta wszyscy do stolicy a ci co się tu urodzili i wychowali mają iść na bruk bo większość przyjezdnych zadowoli się niższą pensją z nadzieją na podwyżkę kiedyś tam i ten co mieszka tu na stałe nie będzie miał żadnej pracy....


Już teraz jest ciężko - korki jak diabli, 1/2 jak nie 3/4 samochodów to pozawarszawskie blachy, które dzień w dzień trują warszawiaków bo nie łaska wsiąść w PKS tylko każdy musi sobie pojedynczo jakimś gratem jechać ( większość pojazdów wewnątrz ma jedynie kierowce )....
I stoi człowiek po 1,5h w drodze do pracy i spowrotem...

a że poza miastowi najładniej widać w weekend kiedy stolica robi się pusta i można normalnie po niej się przemieszczać.. ( słoiczki lecą do rodziców po zapasy na tydzień.. ale i tak będą biadolić że wszystko drogie mimo że większość z nich nie wydaje prawie nic na żywność... )

Jeśli mogę spytać z skąd pochodzą Twoi rodzice,urodzili się w Warszawie?

zarówno moi rodzice jak i dziadkowie urodzili się tutaj więc nie bądź mądrzejsza niż myślisz - zasada pokoleniowa i tyle


bombell A z jakiej racji ja mam się wynosić ? to wy słoiki macie kompleksy że pchacie się tam gdzie was nie chcą w takiej ilości a po 2 msc w mieście nazywacie się "miastowymi"

Ja mam gdzieś napływową wieś bo większość ma takie samo podejście jak ty - ci co mieszkają tu i płacą mają się wynosić bo słoik chce tu mieć lokum ...

Większość z nich guzik wie o historii tego miasta, znają tylko 1 drogę i 4 ściany kawalerki no i wjazdówkę, nie interesują się losem miasta bo mają je gdzieś - oni swoje mają gdzie indziej - korzystać tak ale działać na plus miasta to już ich nie obejmuje.


Ot tyle - i guzik mnie obchodzą wasz pretensjonalne "zazdrościsz", "wynieś się" - to nie ja mam się wynieść za to z przyjemnością będę zawsze za wyniesieniem się tych, którzy z tym miastem nie mają nic wspólnego i jedynie kasę chcą robić na szkodzie tych, którzy od lat są tu zameldowani, płacą podatki i zżyli się z okolicami.


Już nie wspominając o tym, że to właśnie słoiki psują wizerunek Warszawiaków. Przyjadą tacy ze wsi, nagle robią z siebie wielkich panów "z Warszawy" i zaczynają się wywyższać, co to nie oni. Pięć minut temu sami byli "wieśniakami", a teraz to już miastowi.

jakie zarobki

22 sty 2012 - 16:42:48

Jak masz małe dziecko to już nie jesteś kompetentną osobą do pracy, więc nie jesteś dyspozycyjna, i nie przyjmą ciebie do pracy, a po za tym tu nie trzeba mieć magistra czy inżyniera, masz znajomości masz zajebista pracę, a teraz jest duże zapotrzebowanie na osoby które mają prawo jazdy, potrzebują dużo przedstawicieli, mam kolegę który ma 5000 tys z premiami także myślę że to jak na PL to dobrze płacone jest. Jeżeli nie masz prawka siedź lepiej tam, bo do sklepu to chyba raczej nie pójdziesz skoro teraz jesteś za granicą ;]

jakie zarobki

22 sty 2012 - 17:16:15

Ja jeszcze nie pracuję,uczę się w lo,no ale moja mama zarabia 2,5 tys na rękę jako nauczyciel dyplomowany z 28 letnim stażem, mój tata ma własną firmę-jest księgowym i doradcą podatkowym i zarabia ok 10 tys na rękę, a pochodzi z wiochy zabitej dechami i zaczynał od rozwożenia pizzy i sprzedawaniu telewizorów w latach 80tych-jednak miał głowę na karku i pomału pomału dorobił się czegoś więcej,choć na początku siedział w biurze od 7 do 21/22.. Teraz ma kilkunastu pracowników i firma pracuje na niego, ale to nie ważne. Moja siostra jest po prawie na UW,właśnie zdała egzamin na radcę prawnego i zarabia 13 tys miesięcznie-nigdy nie siedziała i nie marudziła,że z biednej rodziny,że to,że tamto-kuła jak szalona,by dostać się na UW i przez 5 lat żyła za 1000zł od rodziców,bo na więcej nie było nas stać (firma dopiero się rozwijała)-słowem-chcieć to móc.

jakie zarobki

22 sty 2012 - 19:47:27

dziekuje dziewczyny, wiekszosc z was mowi ze zarobki sa niskie...

jakie zarobki

22 sty 2012 - 20:19:51

A co Ty chcesz tu przyjechać i mieć od razu na rękę 10 000??? Ha ha ha dobre ;/ Najpierw zapracuj na takie pieniądze, a nie liczysz na gotowe ;]

jakie zarobki

23 sty 2012 - 12:10:12

a czy ja powiedzialam czy chce??? czy sie pytam.

jakie zarobki

23 sty 2012 - 13:06:57

Tak tak z dziada pan szybko się zrobi, a z pana dziad to już nie;]

jakie zarobki

23 sty 2012 - 14:20:50

Cytat
pantera24
Tak tak z dziada pan szybko się zrobi, a z pana dziad to już nie;]
A co to ma w ogóle do rzeczy? Dziewczyna stwierdziła, że zarobki 1500zł są niskie i tyle. Jak dla mnie to też nie są zbyt wysokie, więc co tu się dziwić.

jakie zarobki

24 lut 2012 - 15:28:05

zarobki są zdecydowanie za niske, żeby przeciętny Polak mógł sobie pozwolić na zakup przykładowo mieszkania Katowice takiego jak te http://tuznajdziesz.pl/nieruchomosci/mieszkania/katowice/ w ogóle kto wymyśla te stawki? Dostowaene sa raczej do portfela bogacza a nie mojego, chociaż zarabiam więcej niż średnią krajową ;/

jakie zarobki

24 lut 2012 - 15:50:06

Cytat
madi8776
zarobki są zdecydowanie za niske, żeby przeciętny Polak mógł sobie pozwolić na zakup przykładowo mieszkania Katowice takiego jak te http://tuznajdziesz.pl/nieruchomosci/mieszkania/katowice/ w ogóle kto wymyśla te stawki? Dostowaene sa raczej do portfela bogacza a nie mojego, chociaż zarabiam więcej niż średnią krajową ;/
To są Twoim zdaniem drogie mieszkania?! Jakby w Krakowie było nowe mieszkanie za 4tys za metr to bym sie nawet nie zastanawiala tylko kupowała...Za 4tys to mozna sobie tutaj kupił pół metra.

jakie zarobki

24 lut 2012 - 15:52:36

Cytat
dzwooneczek
Cytat
madi8776
zarobki są zdecydowanie za niske, żeby przeciętny Polak mógł sobie pozwolić na zakup przykładowo mieszkania Katowice takiego jak te http://tuznajdziesz.pl/nieruchomosci/mieszkania/katowice/ w ogóle kto wymyśla te stawki? Dostowaene sa raczej do portfela bogacza a nie mojego, chociaż zarabiam więcej niż średnią krajową ;/
To są Twoim zdaniem drogie mieszkania?! Jakby w Krakowie było nowe mieszkanie za 4tys za metr to bym sie nawet nie zastanawiala tylko kupowała...Za 4tys to mozna sobie tutaj kupił pół metra.

Też na to zwróciłam uwagę.. Przecież tam są mieszkania nawet za mniej niż 3 tysiące za metr. Bez przesady, przy zarobkach powyżej średniej na 2-3 pokojowe mieszkanie spokojnie można sobie pozwolić. Fakt, z kredytem na wiele lat, ale jednak.

jakie zarobki

25 lut 2012 - 20:49:09

Cytat
nasty_89
Cytat
dzwooneczek
Cytat
madi8776
zarobki są zdecydowanie za niske, żeby przeciętny Polak mógł sobie pozwolić na zakup przykładowo mieszkania Katowice takiego jak te http://tuznajdziesz.pl/nieruchomosci/mieszkania/katowice/ w ogóle kto wymyśla te stawki? Dostowaene sa raczej do portfela bogacza a nie mojego, chociaż zarabiam więcej niż średnią krajową ;/
To są Twoim zdaniem drogie mieszkania?! Jakby w Krakowie było nowe mieszkanie za 4tys za metr to bym sie nawet nie zastanawiala tylko kupowała...Za 4tys to mozna sobie tutaj kupił pół metra.

Też na to zwróciłam uwagę.. Przecież tam są mieszkania nawet za mniej niż 3 tysiące za metr. Bez przesady, przy zarobkach powyżej średniej na 2-3 pokojowe mieszkanie spokojnie można sobie pozwolić. Fakt, z kredytem na wiele lat, ale jednak.
Dokładnie :) ale chyba to i tak jest reklama portalu z nieruchomościami :D

jakie zarobki

26 lut 2012 - 14:57:33

Z pewnością.. Ale ktoś kto zajmuje się nieruchomościami tym bardziej nie powinien takich bzdur pisać;p Nie dość, że ośmiesza się reklamowaniem siebie, to jeszcze brakiem wiedzy.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Holandia(Praca)