Obecnie rozmawiamy o:

Ślub 2015 cz. II

gorący temat

Robaki pod skórą!

10 minut temu

Uwaga oszustka!

53 minut temu

ŚLUB 2016

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Cześć dziewczyny


Mam następujący problem:
Chciałabym złożyć dokumenty aplikacyjne do firmy (konkretnie związanej z PKP), gdyż słyszałam od znajomego że mogą przeprowadzać w niedługim czasie nabór nowych pracowników. Chodzi o to, że nie wiem o jakie dokładnie stanowisko mogłabym się ubiegać i nie wiem jak napisać w takim przypadku list motywacyjny. Bardzo chciałabym spróbować, ale jedyne co mogłabym napisać to wyrazić chęć rozwoju i nawiązać do tego że praca w tej firmie dałaby mi satysfakcję, stabilizację, że chętnie bym się przeszkoliła czy coś w ten deseń. Ma ktoś może jakiś pomysł jak to sklecić? Co napisać? Mam średnie wykształcenie i doświadczenie w sprzedaży.

Szukałam przykładów w necie ale większość to aplikacje do dużych prestiżowych firm, a ta taką nie jest.

Bardzo proszę o pomoc, jakieś przykłady, może coś komuś wpadnie do głowy :)

Też jestem ciekawa. Obecnie szukam pracy. A jakie to konkretnie firmy jeśli można wiedzieć?? też jestem z woj. śląskiego, gdzie można składać aplikacje??? Jeśli chodzi o Twoje pytanie, to składasz swoje CV, a do tego piszesz podanie o pracę adresowane do konkretnej firmy - piszesz w nim np. że jesteś zainteresowana pracą w firmie x, w charakterze takim a takim, piszesz jaką szkołę ukończyłaś, czy obecnie studiujesz, gdzie pracowałaś i czego nauczyłaś się w poprzedniej pracy , co potrafisz i że w razie zainteresowania prosisz o kontakt, podpisujesz się i tyle:) Ma być krótko i zwięzłowato :P

Nie zrozumiałaś problemu chyba.
List motywacyjny to list w którym ubiegasz się o przyjęcie na dane stanowisko. Przykładowo jest to stanowisko biurowe, to wiadomo, że nie napiszesz w takim liście że znasz obsługę kasy fiskalnej, bo pracowałaś w sklepie. Problem w tym, że autorka nie zna stanowiska na jakie aplikuje.
Sądzę, że w takim wypadku lepiej wysłać po prostu samo CV, tam możesz opisać cały przebieg kariery zawodowej.

No właśnie o to chodzi, że nie znam stanowiska, ale myślałam o tym, żeby jednak napisać coś w stylu że uważam że są firmą z przyszłością i chciałabym podjąć pracę u nich ponieważ widzę w tym możliwość rozwoju dla siebie. Coś że szybko się uczę i tak dalej, że jestem otwarta na nowe wyzwania, tylko nie wiem jak zacząć.

Chodzi mi o firmę PKP CARGO.

Wątek został zarchiwizowany. Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji lub chcesz dodać swój komentarz, załóż nowy wątek:

Dodaj nowy wątek

następna dyskusja:

praca za granica z chłopakiem