Obecnie rozmawiamy o:

Sypialnia tapeta

dzisiaj o 16:04

Hiszpania

dzisiaj o 14:40

Wakacje w Hiszpanii.

dzisiaj o 14:37

w czym śpicie?

dzisiaj o 13:16

Roleta okienna

dzisiaj o 13:13

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Poradzcie mi co zrobic ???:(:(:(

05 sty 2012 - 12:20:19

Ja tez mam doła ... pracuje na czarno i pilnuje dzidzie juz od dwoch lat i umuwione jestesmy na kolejny poł roku .. w weekendy robie szkole jako asystentke stomatologiczna i po pracy jezdze i praktykuje w gabinecie.. wymeczona na maxa jestem ale daje rade.. wczoraj moj dentysta zaproponowal mi prace od czerwca w gabinecie i bylam taka szczesliwa!! uwielbiam prace w gabinecie i to na umowe o prace dobrze zaplaci ale do czerwca chcialby mnie na dwa dni w tygodniu na 16 do 21 i pomyslalam achh jakos dogadam sie z moja szefowa by jakos to zalatwic bo to szansa dla mnie bym dwa razy w tygodniu zamiast konczyc o 17 jakos konczyc o 15 a moja szefowa powiedziala ze kategorycznie nie i ze jak mi zalezy na pracy w gabinecie to ona sobie poszuka inna nianie !! po dwoch latach cos takiego ?? przyjezdzalam nawet z goraczka zero ubezpieczenia zero urlopu achi nie wiem co robic:/ bo prace mam dopiero od czerwca w gabinecie a do tego czasu mialy byc praktyki i co zrobic ?? :(

niezweryfikowana
Posty: 205
Ostrzeżenia: 2/5

Poradzcie mi co zrobic ???:(:(:(

09 sty 2012 - 10:00:29

Masz pojęcie, że nie bez powodu istnieje coś takiego jak interpunkcja? O ortografii już nie wspomnę..

Poradzcie mi co zrobic ???:(:(:(

09 sty 2012 - 10:05:19

isc na praktyki,pozniej masz zapewniona legalna,dobrze platna prace:)

zweryfikowana
Posty: 1.353
Ostrzeżenia: 1/5

Poradzcie mi co zrobic ???:(:(:(

09 sty 2012 - 10:05:59

Już o tym pisałaś !!!!!!!!!!! Był taki wątek !!!!!!

Poradzcie mi co zrobic ???:(:(:(

09 sty 2012 - 10:06:36

z doświadczenia powiem Ci że wszystkie te mamy które mają opiekunki traktują nas jak śmieci. Weź dziewczyno zostaw to i praktykuj w gabinecie )

Poradzcie mi co zrobic ???:(:(:(

09 sty 2012 - 10:08:07

dopuszczała cie z gorączką do dziecka?? czubek nie matka.

powiedz ze jak ci nie zapłaci to idziesz do urządu skarbowego i zus i rura szybko zmieknie - 2 lata opłat za zatrudnienie plus odsetki plus grzywna - mysle ze zmieni zdanie:)

zweryfikowana
Posty: 1.443
Ostrzeżenia: 1/5

Poradzcie mi co zrobic ???:(:(:(

09 sty 2012 - 10:09:03

Idź do gabinetu i znajdź sobie inna dzidzie do pilnowania.

Poradzcie mi co zrobic ???:(:(:(

09 sty 2012 - 10:09:42

Zostaw ta prace,masz lepsze perspektywy w gabinecie.Tutaj szef Cie traktuje jak trzeba pracownika,a ta baba mysli,ze Cie na czarno zatrudnia to wszystko moze.Niech spada,nic dobrego Cie tu nie czeka.

Poradzcie mi co zrobic ???:(:(:(

09 sty 2012 - 10:10:00

Praca w gabinecie jest chyba ważniejsza, ja bym zrezygnowała z opieki, do czerwca jakoś poradzisz sobie, a może jeszcze do tego czasu uda Ci się jakoś dorywczo dorobić.

Poradzcie mi co zrobic ???:(:(:(

09 sty 2012 - 10:10:19

A zadałaś sobie pytanie, co Twoja obecna chlebodawczyni ma zrobić z dzieckiem w czasie Twojej nieobecności? Zatrudnić drugą nianię?
Teraz wybieraj. Albo opieka nad dzieckiem albo praca z prawdziwego zdarzenia zgodnie z zainteresowaniami i wykształceniem.

Cytat
netka_an
dopuszczała cie z gorączką do dziecka?? czubek nie matka.

powiedz ze jak ci nie zapłaci to idziesz do urządu skarbowego i zus i rura szybko zmieknie - 2 lata opłat za zatrudnienie plus odsetki plus grzywna - mysle ze zmieni zdanie:)
Takie rady to wsadź sobie w buty. Pójdzie, złoży doniesienie i sama na siebie bicz ukręci. Przecież była jedną ze stron tej nielegalnej umowy o zatrudnienie i zataiła przed US swój dochód.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-09 10:13 przez Pallas_Atena.

Poradzcie mi co zrobic ???:(:(:(

09 sty 2012 - 10:14:40

wes wczesniej zrob z dzieckiem i z ta pania zdiecia i znajdz swiadka ze pracowalas u tej pani ze opiekowalas sie dzieckiem nielegalnie przez 2 lata zrob jej kolo dupy i zglos to

zweryfikowana
Posty: 73
Ostrzeżenia: 2/5

Poradzcie mi co zrobic ???:(:(:(

09 sty 2012 - 10:15:07

no to nie ciekawa sytuacja... nie rezygnuj z gabinetu prace z takimi perspetywami, jako niania przynajmniej przy tym dziecku (skoro już 2 lata pracujesz) już długo nie będziesz pracować bo mały pójdzie do przedszkola itd a Ty wtedy zostaniesz na lodzie ;/

Poradzcie mi co zrobic ???:(:(:(

09 sty 2012 - 10:19:39

Cytat
Pallas_Atena

Cytat
netka_an
dopuszczała cie z gorączką do dziecka?? czubek nie matka.

powiedz ze jak ci nie zapłaci to idziesz do urządu skarbowego i zus i rura szybko zmieknie - 2 lata opłat za zatrudnienie plus odsetki plus grzywna - mysle ze zmieni zdanie:)
Takie rady to wsadź sobie w buty. Pójdzie, złoży doniesienie i sama na siebie bicz ukręci. Przecież była jedną ze stron tej nielegalnej umowy o zatrudnienie i zataiła przed US swój dochód.


tja, w buty...
zgłasza, ale kara idzie na pracodawcę, który nie dotrzymał warunków umowy (moze powiedziec ze kobitka przeciągała sprawę, mamiła, obiecywała, a ona wierzyła) ehhh niektórym cieżko idzie ogarnianie swiata...

Poradzcie mi co zrobic ???:(:(:(

09 sty 2012 - 10:27:01

Cytat
netka_an
Cytat
Pallas_Atena

Cytat
netka_an
dopuszczała cie z gorączką do dziecka?? czubek nie matka.

powiedz ze jak ci nie zapłaci to idziesz do urządu skarbowego i zus i rura szybko zmieknie - 2 lata opłat za zatrudnienie plus odsetki plus grzywna - mysle ze zmieni zdanie:)
Takie rady to wsadź sobie w buty. Pójdzie, złoży doniesienie i sama na siebie bicz ukręci. Przecież była jedną ze stron tej nielegalnej umowy o zatrudnienie i zataiła przed US swój dochód.


tja, w buty...
zgłasza, ale kara idzie na pracodawcę, który nie dotrzymał warunków umowy (moze powiedziec ze kobitka przeciągała sprawę, mamiła, obiecywała, a ona wierzyła) ehhh niektórym cieżko idzie ogarnianie swiata...
Ale pieniądze brała za tę nielegalna pracę i z US się nie rozliczyła. Nie tylko dochód z legalnej pracy jest opodatkowany, to tak dla Twojej "rozgarniętej" świadomości.

Poradzcie mi co zrobic ???:(:(:(

09 sty 2012 - 10:30:30

Cytat
Pallas_Atena
Cytat
netka_an
Cytat
Pallas_Atena

Cytat
netka_an
dopuszczała cie z gorączką do dziecka?? czubek nie matka.

powiedz ze jak ci nie zapłaci to idziesz do urządu skarbowego i zus i rura szybko zmieknie - 2 lata opłat za zatrudnienie plus odsetki plus grzywna - mysle ze zmieni zdanie:)
Takie rady to wsadź sobie w buty. Pójdzie, złoży doniesienie i sama na siebie bicz ukręci. Przecież była jedną ze stron tej nielegalnej umowy o zatrudnienie i zataiła przed US swój dochód.




tja, w buty...
zgłasza, ale kara idzie na pracodawcę, który nie dotrzymał warunków umowy (moze powiedziec ze kobitka przeciągała sprawę, mamiła, obiecywała, a ona wierzyła) ehhh niektórym cieżko idzie ogarnianie swiata...
Ale pieniądze brała za tę nielegalna pracę i z US się nie rozliczyła. Nie tylko dochód z legalnej pracy jest opodatkowany, to tak dla Twojej "rozgarniętej" świadomości.


o boziu... miałam juz taką sytuacje - za wszystko zapłacił pracodawca - od odprowadzania podatków jest pracodawca, chyba ze dziewczyna prowadzi włąsną działalnosc (w co wątpię)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-09 10:36 przez netka_an.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Poradzcie mi co zrobic ???:(:(:(