Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zarobki w lidlu i biedronce

28 sty 2013 - 21:30:32

Cytat
SunFlower23
w Lilu i Tesco zarabią się najnizszą krajową. Pracując w Biedronce na 3/4 etatu przynosisz do domu na rękę powyżej 1200 zł.

skąd masz takie info o lidlu? ja tam pracuję i jakoś nie potwierdzam...zarobki wcale nie są zle. ale jeśli chodzi o sklepy to mają megadużo pracy...

btw. autorko - pytasz o sklep a nie maagzyn?

zarobki w lidlu i biedronce

28 sty 2013 - 21:32:54

Co do Lidla to nie wiem jak z kasa- ale u mnie baby taaaak wredne!
Z tym ze 1 kasa czynna i 2 dokladajace towar.

W biedronce zalezy kto ale ponizej 1200 nie maja. Do tego baaardzo duze super socjalne- paczki dla dzieci poprostu MEGA + kosz dla pracownika z prezentami jedzeniem noo i kaska ok 300 -400 zl.
A tam zmiany spoko tylko z planem do kitu- bo tygodniowy.
Jesli praca w supermarkecie- to tylko biedronka!


PS. na mojej osiedlowej to z babkami baardzo fajnie milo mozna pogawedzic- ale w innych wredota!
Tylko jak tu byc milym jak sie wiecznie z ludzmi uzeraja????? Szarpia jak woly.
TO IM SIE NIE DZIWIE!

zarobki w lidlu i biedronce

28 sty 2013 - 22:09:12

Cytat
ananasek1993
Ja im się w nie dziwie, że nieraz są niemiłe, jak użerają się w niemiłymi klientami. Przyjdzie Ci taki i wydziera się na nią "a czemu to takie drogie" ? a to jej wina ?! Dla mnie zawsze są miłe, ale ja dla nich też. Staram się mówic pierwsza 'Dzień dobry' i poproszę reklamówkę, żeby nie musiały powtarzac 19272 raz "Dzień dobry, podac reklamóweczkę za 7 gr ?"



hehhehe...rozwaliłaś mnie.... :))

te nieszczęsne reklamówki :)) też je "sprzedaję" hehe i czasem mam juz dość tego pytania - "czy siateczkę doliczamy" :))

zarobki w lidlu i biedronce

28 sty 2013 - 22:33:34

Ja spotykam się z niemiłymi ekspedientkami ale zazwyczaj w odzieżówce.
Rozumiem ,że kobiety są zmęczone i ciężko się uśmiechnąć ale chodzić nadęta przez cały dzień to (..)

W marketach z reguły są sympatyczne kobiety ale zdarzają się wredoty.

Ostatnio w realu miałam sytuację.
Bardzo miła pani mówi mi że nie położyłam na wagę bananów i cytryn.
Pytam się czy w pobliżu jest waga ( np w kauflandzie jest).
Pani mówi ,że nie ma ale koleżanka stoi kasę dalej to mam jej dać ona to szybko zważy.
Za mną kolejka ( widzę już te miny..)
Mówię : " Nie , nie proszę odłożyć i już tego nie liczyć".
Pani mówi " no niech pani da i zaraz się zważy"
Podchodzę do pani ( stoi bezczynnie).
I mówię " mam prośbę czy mogłaby mi pani to szybko zważyć , bo jest kolejka i nie chce zawadzać"
A ona na to " tam na końcu sklepu stoi ekspedientka niech pani jej da"
To ja mówię "Ok , to dziękuję nie chce już tych owoców"
Wróciłam do kasy i mówię że podziękuje za owoce a ekspedientka mówi " niech pani sie wróci i da te owoce do zważenia "
Więc już stanowczo powiedziałam że naprawdę podziękuje!
Ekspedientka naprawdę chciała mi pomóc ale druga wolała stać bezczynnie ..brak mi słów :)

zarobki w lidlu i biedronce

28 sty 2013 - 22:40:53

Cioteczka mi mówiła, że słyszała, że w Lidlu mają dość dobre zarobki, podobno zarabiają chyba najwięcej niż w innych dyskontach.
Zywieczdroj No niestety różni są ludzie. Jedna chce Ci pomóc, a druga nie.

Dziś byłam w Biedronce, ludzi 2 miliony, kolejki aż pod półki z podpaskami i dwie kasy otwarte, szok.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-28 22:45 przez iks_igrek_zet.

zarobki w lidlu i biedronce

28 sty 2013 - 22:46:45

6 lat pracuję w biedronce i nie narzekam...waidomo, narobic się trzeba ale pomijając zarobki socjal jest bardzo fajny.

niezweryfikowana
Posty: 6
Ostrzeżenia: 2/5

zarobki w lidlu i biedronce

12 wrz 2013 - 23:34:47

Moja siostra pracuje w biedronce. No i jest tak jak pisza w necie, typu na forum: http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,27750 . Zarabia się teraz dwa tysiące. Sa premie do 500 zł no i super paczki na święta, wielkie kartony!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

zmienić pracę?