Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zarobki w lidlu i biedronce

14 gru 2011 - 15:29:42

nie dostaniesz tutaj poprawnej odpowiedzi, ponieważ w każdej miejscowości się różni, tak samo jak w sklepie. U mnie płacą 800zł a nie 1500 więc wszędzie jest inaczej.Przejdź sie i poprostu spytaj jaka stawke proponują.

zarobki w lidlu i biedronce

14 gru 2011 - 15:32:48

Cytat
miszcz
Jeśli chodzi o biedronkę to stała pensja, na cały etat to ok. 1100-1200 zł. Do tego dochodzą co miesięczne premię, które zazwyczaj nie schodzą poniżej 350. W okresie świątecznym premie są bardzo wysokie, sięgają nawet 600 zł :)
Poza tym biedronka to chyba najlepsza firma z tych wszystkich marketów :)
moja mama pracuje w biedronce i wcale tak nie jest jak opisujesz , na rok dostała 1 raz premie

zarobki w lidlu i biedronce

14 gru 2011 - 15:34:53

ostatnio stałam w kolejce i byłam świadkiem rozmowy dwóch ekspedientek, mówiły ze dostaną bony na święta w wysokości 370zł + paczki dla kazdego dziecka :D

zarobki w lidlu i biedronce

26 sty 2013 - 13:13:56

To ja musze cie uswiadomic.Niestewty nie msz racji.
Pracuje w biedronce i sytuacja jest zupelnie inna.
Fakt szybko skanujemy ale to nie dlatego ze chcemy sobie poplotkowac z inną kasjerka czy szybko pozbyc sie kolejki.
Niestety ,jest zarzadzenie odgorne na szybkosc skanowania.Rozliczaja nas ile produktow w ciagu minuty zeskanowalysmy i potem wieszaj ranking najszbszego obslugiwania klienta na tablicy.Wg tego rangingu potem otrzymujemy mniejsza lub wieksza premie.Lub reprymende od przełożonego.
A zarobki niestety nie sa zbyt wielkie wiec kazda kasjerka chce otrzymac premie wiec szybko skanuje.

Niestety czesto odbywa sie to kosztem klienta:((
Mi tez ie takie cos nie podoba ,bo sama nie chcialabym byc tak obslugiwana gdzie nie moge zapakowac sie po ludzku ale to zarzadzenie ogorne.
Pozatym klienci tak juz sa bezczelni ze krzycza stojac przy kasie ,czemu tak wolno kolejka idzie.
Wiec niestety nikomu nie dogodzisz.
Ni koloryzuj,bo bony owszem dostajemy ale nie na taka kwote!!!!
Nie rozumiem twego postu ,chodzi o to ze kasjerka jedna do drogiej cos mowila czy to ze dostaną bony na rzekoma tak kwote?????chyba tez cos im sie nalezy od firmy.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-26 13:16 przez franka79.

zarobki w lidlu i biedronce

26 sty 2013 - 13:15:18

Cytat
kiciek1985
a baby w biedrze ostatnio są tak niemiłe, jakby zarabiały co najmniej 500 zł a nie aż tyle.

to fakt, czlowiekowi mogloby sie w dupie poprzewracać od takich pieniedzy

zarobki w lidlu i biedronce

26 sty 2013 - 13:21:19

Cytat
ZwierzetaLesne
Cytat
kiciek1985
a baby w biedrze ostatnio są tak niemiłe, jakby zarabiały co najmniej 500 zł a nie aż tyle.

to fakt, czlowiekowi mogloby sie w dupie poprzewracać od takich pieniedzy


:D

Sama widzisz - co miasto, to inna płaca itp.

zarobki w lidlu i biedronce

26 sty 2013 - 13:23:34

A ktoś wie jak jest w Tesco? :)

zarobki w lidlu i biedronce

26 sty 2013 - 13:28:31

w Lilu i Tesco zarabią się najnizszą krajową. Pracując w Biedronce na 3/4 etatu przynosisz do domu na rękę powyżej 1200 zł.

zweryfikowana
Posty: 4.128
Ostrzeżenia: 1/5

zarobki w lidlu i biedronce

26 sty 2013 - 13:29:27

Cytat
mafinka
no taK... najlepiej zalozyc ze wszystkie sie opierdzielaja i wszystkie sa niemile.

ja bym sie bardziej do Pan z urzedow przyczepila. ktore calymi dniami pija kawke, plotkuja i 1 na 10 potrafi Cie normalnie obsluzyc.



A taka anegdotka: ostatnio mialam wizyte w posredniaku, od 3 miesiecy jestem bezrobotna. przynioslam dyplom zakonczonych studiow a Pani popijajac kawke do mnie mowi: "a moze w inter marche by chciala pani pracowac? poszukuja na kase" :P


jeheheh. Jakbym sie rwala do pracy na kasie wiedzialabym gdzie szukac, posrednik mi nie potrzebny. ale ze dyplom potrzebny do tego... to nie wiedzialam :P

zgadza się, praca w urzędach jest najłatwiejsza i najlżejsza z możliwych
ciągłe kawki, ploty, pasjans na kompie... i to narzekanie "ale dzisiaj się napracowałam, napisałam aż 3 pisma!"; dla nich męczące to wypisanie kilku adresów na kopertach, albo zrobienie jakiejś tabelki w exelu...

wiem, bo pracowałam w urzędzie i w biurze... dla mnie to zbyt nudna praca
najgorsze są te starsze babki, te ich narzekania, że mają wyczerpującą pracę... ehh... najgorsze, jest to, że one nie mają porównania do innej pracy! potrafią tylko narzekać na kasjerki i inne zawody, a jakby ktoś się z nimi zamienił wykończyłyby się po pierwszym dniu... taka jest prawda

szkoda, że w pracy fizycznej są takie zarobki... gdyby były takiej jak w biurach, urzędach (chociaż i tak są bardzo niskie) to z pewnością wolałabym pracę fizyczną
Cytat
ouuu
nie dostaniesz tutaj poprawnej odpowiedzi, ponieważ w każdej miejscowości się różni, tak samo jak w sklepie. U mnie płacą 800zł a nie 1500 więc wszędzie jest inaczej.Przejdź sie i poprostu spytaj jaka stawke proponują.

najmądrzejsza odpowiedź w tym wątku :) a reszta nadal niech się kłóci, że nieprawda, że wcale się tyle nie zarabia etc.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-26 13:34 przez xanthina.

zarobki w lidlu i biedronce

28 sty 2013 - 21:12:23

moja koleżanka pracuje w biedronce i na ręke ma 1200zl plus premie ok 300zl

zweryfikowana
Posty: 103
Ostrzeżenia: 3/5

zarobki w lidlu i biedronce

28 sty 2013 - 21:14:02

tesciowa [pracuje w biedronce i na pewno ma koło 1500 i chwali sobie tam prace

zarobki w lidlu i biedronce

28 sty 2013 - 21:14:19

nie mam pojęcia

zarobki w lidlu i biedronce

28 sty 2013 - 21:17:25

ostatnio w wiadomosciach nawet o tym mówili ze w Biedrone najlepiej płaca z wszystkich supermarketów 1600zł na reke a najmniej w lidlu. Ale praca jest swoja droga ciężka .

zarobki w lidlu i biedronce

28 sty 2013 - 21:21:09

masakra 1500zl ,ja mam tygodniowke w Holandii 500 euro -to jest ponad 2 tys a tu harujesz po tyle godzin za nędzne 1500zl -istna jałmużna!

zarobki w lidlu i biedronce

28 sty 2013 - 21:24:26

z dniem wczorajszym odeszłam z pracy w lidlu i powiem tak byłam zatrudniona na 3/4 etatu i na początku zarabiałam ok. 1080 zł z premią po roku czasu stawka sie podniosła do ok. 1280 zł. wiec szału nie ma a charować trzeba jak wół!!!! Nie polecam takiej pracy! szczególnie że maja tam chore zasady!!!
nikt??:(



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-28 21:29 przez justyna_justys1.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

zwroty w pracy