Obecnie rozmawiamy o:

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 4.337

opłaty allegro

14 paź 2012 - 13:52:09

ja mam 4dychy do zapłacenia az mnie w dołku ściska :/:/

opłaty allegro

14 paź 2012 - 13:54:02

O rany, dobrze wiedzieć, pewnie bym się zorientowała jakby urosło do gigantycznej ceny... Paranoja.

zweryfikowana
Posty: 4.128
Ostrzeżenia: 1/5

opłaty allegro

14 paź 2012 - 13:55:35

Cytat
szeherezada19
Ja nigdy nic nie wystawiałam z wyróżnieniem a i tak sprzedaję. Prowizja to 6% od ceny sprzedaży, za wystawianie zwracają. Przesadzacie trochę. Ok jest drogo, ale bez przesady poza tym jak się wystawia kilka razy te same ciuchy to potem wychodzi jak wychodzi. Wolę od szafy allegro bo tam ciągle coś sprzedaję, a tutaj najpierw milion pytań a potem jeszcze chcą rabat w wysokości 80% ceny. A tak na marginesie jest jeszcze ebuy przecież.

prowizja wynosi obecnie 7%, niedawno była podwyżka... :/
ale ja również wolę allegro od szafy, bo tam sporo sprzedaję i też nie jestem zasypywana lawiną zbędnych pytań o obniżkę ceny itd. wystawiam na licytację i ludzie dają tyle ile chcą - nie marudzą :)

rzadko wystawiam na "kup teraz" bo jest o wiele mniejsze zainteresowanie, ludzie bardziej są nastawieni na licytacje

ebay jest beznadziejny moim zdaniem... podobnie z innymi portalami tego typu
allegro jest bezkonkurenycjne, ale i najdroższe (coś za coś)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-14 14:06 przez xanthina.

opłaty allegro

14 paź 2012 - 13:55:47

Ja zawsze wstawiam zdjęcia z jakiegoś hostingu nie robie dodatkowych opcji i wychodzi mi 25 albo 50 groszy za aukcje. Wystawiam 3 rzeczy na kup teraz, co daje max 2 zł za wystawianie. A rachunek z prowizji wynosi 17-20 zł więc bez komentarza.. Na allegro już nie wystawiam, bo często się okazywało że jakąś rzecz musiałam jakby oddać za darmo, bo cały zysk z niej to prowizja dla allegro.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Praca w FM