Obecnie rozmawiamy o:

Treningi i dieta keto

gorący temat

Meble do sypialni

dzisiaj o 18:50

Monitoring domu

dzisiaj o 18:41

Pediatra Kielce

dzisiaj o 13:29

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Prawnik pilnie potrzebny .!!

17 lis 2011 - 18:44:38

Siemka . Mam pilną sprawę . Proszę o życzliwość i szybką pomoc w miarę możliwości . Oczywiście moja kochana siostra nie miała co robić i zamieściła pliki rzekomo pirackie na swoim chomiku. Skasowała te pliki po jakimś czasie na prośbę administracji i dzisiaj zobaczyła wiadomość od kancelarii prawnej ,że musi zapłacić ponad 700 zł za złamanie prawa i jeżeli nie zapłaci to wniosek o sprawie trafi do prokuratury . Tylko oczywiście ja ani siostra nie mamy pojęcia jak to załatwić ,czy przejmować się mailem czy nie brać tego na poważnie ,bo nie mają rzadnych danych . Co robić ? Proszę serdecznie o pomoc .

Jeżeli nie ten dział to proszę o przeniesienie .
Proszę chociaż o podbijanie .!!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-17 18:45 przez SweetOlu.

Prawnik pilnie potrzebny .!!

17 lis 2011 - 18:46:17

Raczej nie pomogę dlatego podbijam :)

Prawnik pilnie potrzebny .!!

17 lis 2011 - 18:47:58

Jak nie mają danych to chyba sama odpowiedz się nasuwa na usta;]

Prawnik pilnie potrzebny .!!

17 lis 2011 - 18:48:02

Nie mają danych? Chyba mogą sprawdzić IP komputera i później już z górki. Ale z drugiej strony to może się ktoś podszywać pod kancelarię by wyłudzić pieniądze.

Prawnik pilnie potrzebny .!!

17 lis 2011 - 18:50:21

jakoś śmierdzi mi to, takie rzeczy są załatwiane przez prokuraturę a nie , że ktoś sobie pójdzie do kancelarii i ona to załatwia

Osobiście bym zapomniała o sprawie



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-17 18:52 przez ewelinka1804.

Prawnik pilnie potrzebny .!!

17 lis 2011 - 18:51:12

Rozni oszusci czaja w sie w sieci ciezko powiedziec ale jak dostala ostrzezenie od admina o usunieciu to mysle ze nic jej nie powinni zrobic
poza tym takie pismo wyslali e-mailem ? powini wyslac poczta a byl komunikat ze nadawca prosi o potwierdzenie przeczytania?
a sprawdz czy taka kancelaria istnieje?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-17 18:52 przez camilla620.

Prawnik pilnie potrzebny .!!

17 lis 2011 - 18:52:09

Ignoruj takie MAILE! to zwykła próba wyłudzenia pieniędzy .

Jeśli by naprawdę coś się działo to zawiadomili by was o tym listem POLECONYM.

Nie odpisuj i kasuj od razu takie maile..a najlepiej skasuj konto na chomiku i usuń maila na którego przychodzą wiadomośc . I problem będzie z głowy - zobaczysz ;D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-17 18:58 przez trinity22.

Prawnik pilnie potrzebny .!!

17 lis 2011 - 18:56:17

Cytat
trinity22
Ignoruj takie MAILE! to zwykła próba wyłudzenia pieniędzy .

Jeśli by naprawdę coś się działo to znaleźli to zawiadomili by was o tym listem POLECONYM.

Nie odpisuj i kasuj od razu takie maile..a najlepiej skasuj konto na chomiku i usuń maila na którego przychodzą wiadomośc . I problem będzie z głowy - zobaczysz ;D



dokładnie! uważaj dziewczyno!

masa ludzi wrzuca piraty, nielegalne jest ich ściąganie i oglądanie, i można je trzymać 24 godz na kompie czy jakoś tak

Prawnik pilnie potrzebny .!!

17 lis 2011 - 19:10:05

Wydaje mi się, że prędzej ktoś chce się podszyć i wyłudzić pieniądze. Ja bym olała taką sprawę. Jeżeli podał tak płytki powód dla którego Twoja siostra ma zapłacić pieniądze to niech się nie przejmuje. Powinien uzasadnić dlaczego właśnie winna jest zapłacić podaną wyżej kwotę, na podstawie Kodeksu Karnego, gdzie zostają przedstawione powody.
Poczytaj KK okolice art. 287, 293 dot. paserstwa , oszustwa komputerowego oraz zapoznanie się z regulaminem chomika, czy w ogóle może być nałożona taka kwota.

Prawnik pilnie potrzebny .!!

17 lis 2011 - 19:12:43

coś jak pobieraczek.pl brrrrrr

Prawnik pilnie potrzebny .!!

17 lis 2011 - 19:29:28

dzięki bardzo za odpowiedzi . :)

Prawnik pilnie potrzebny .!!

17 lis 2011 - 19:33:50

Cytat
SweetOlu
Siemka . Mam pilną sprawę . Proszę o życzliwość i szybką pomoc w miarę możliwości . Oczywiście moja kochana siostra nie miała co robić i zamieściła pliki rzekomo pirackie na swoim chomiku. Skasowała te pliki po jakimś czasie na prośbę administracji i dzisiaj zobaczyła wiadomość od kancelarii prawnej ,że musi zapłacić ponad 700 zł za złamanie prawa i jeżeli nie zapłaci to wniosek o sprawie trafi do prokuratury . Tylko oczywiście ja ani siostra nie mamy pojęcia jak to załatwić ,czy przejmować się mailem czy nie brać tego na poważnie ,bo nie mają rzadnych danych . Co robić ? Proszę serdecznie o pomoc .

Jeżeli nie ten dział to proszę o przeniesienie .
Proszę chociaż o podbijanie .!!

czy faktycznie ta kancelaria prawna istnieje?

Prawnik pilnie potrzebny .!!

17 lis 2011 - 19:34:23

ja też takiego e-maila kiedyś dostalam, przestraszyłam się, usunełam chomika i wszystkie pliki, żeby nie mieli się do czego przyczepić. Później stwierdziłam, że to z pewnością była jakaś ściema, ponieważ takie sprawy nie są załatwiane przez e-mail. W każdym bądź razie koniecznie nie odpisujcie na tego e-maila, bo wyłudzą wasze dane. Od tego e-maila minął chyba z rok czasu i jakoś nic się nie stało.

Prawnik pilnie potrzebny .!!

17 lis 2011 - 19:37:17

Olej. To fake.
Debile sobie chcą znaleźć kogoś naiwnego.
Nie daj się. Aż śmieszny ten mail.

zweryfikowana
Posty: 472
Ostrzeżenia: 2/5

Prawnik pilnie potrzebny .!!

17 lis 2011 - 19:38:04

popieram skasuj e mail konto na chomiku i zapomnij o sprawie!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

opłaty allegro