Obecnie rozmawiamy o:

sklep detailingowy

gorący temat

Syfilis?

wczoraj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

wczoraj o 15:49

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zarabianie na blogu

20 paź 2011 - 14:11:21

cześć, zastanawiam sie ile mozna zarobic na prowadzeniu blogu. mysle tutaj o blogu 'modowym'.
macie taki blgo, na ktorym udaje wam sie cos zarobic? ;)
a moze znacie kogos takiego?

zarabianie na blogu

20 paź 2011 - 14:13:44

pewnie kissies zarabia kupe kasy :D

zarabianie na blogu

20 paź 2011 - 14:13:52

Ja nie mam pojecia jak mozna zarabiac na blogu... myslalam, ze prowadzi sie te modowe blogi dla wlasnej przyjemnosci:)

zarabianie na blogu

20 paź 2011 - 14:15:21

ja zaczynam zarabiac na stronie internetowej a z blogiem to nie wiem jak jest :)

zarabianie na blogu

20 paź 2011 - 14:16:51

najpierw to Twój blog musi stać się mega sławny, później zaczynają się oferty żebyś umieszczała na nim reklamy jakichś firm i oni Ci za takie reklamy płacą, później reklamujesz jakieś tam marki ubrań, więc najpierw musisz Ty w to włożyć kasę i podążać za modą lub wyznaczać szlaki mody a później Ci się zwróci... albo i nie. to nie jest takie hop siup.

zarabianie na blogu

20 paź 2011 - 14:17:23

moja kolezanka sprzedawala na blogu ubrania i po jakims czasie okazalo sie ,ze sprzedawanie tam ubran jest nie zgodne z prawem czy cos w tym stylu po czym usuneli jej konto .

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 4.337

zarabianie na blogu

20 paź 2011 - 14:19:40

Cytat
zaczarowanaaaa
najpierw to Twój blog musi stać się mega sławny, później zaczynają się oferty żebyś umieszczała na nim reklamy jakichś firm i oni Ci za takie reklamy płacą, później reklamujesz jakieś tam marki ubrań, więc najpierw musisz Ty w to włożyć kasę i podążać za modą lub wyznaczać szlaki mody a później Ci się zwróci... albo i nie. to nie jest takie hop siup.

dokładnie
takze jesli w twoim kreacją czesto towarzysza buty deezee to pozniej masz od nich buty za darmo
no ale najpierw musisz w to włozyc majątek a 100% pewnosci nie masz ze oni cie zauważa-ze reklamujesz ich strone;P



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-20 14:20 przez lola17xD.

zarabianie na blogu

30 maj 2013 - 01:02:36

Ile zarobisz zależy od ilości wejść na Twojego bloga i od reklamodawcy, który będzie chciał się na Twoim blogu reklamować.
Jeśli chcesz zarobić na prowadzeniu takiego bloga musisz pamiętać o wdrożeniu analityki internetowej, żeby móc negocjować w sprawie reklam. Informacje o tym znajdziesz na http://www.webmetrics.pl/analityka-internetowa/wdrozenia-analityki-internetowej
Pozdrawiam i powodzenia

zweryfikowana
Posty: 5.381
Ostrzeżenia: 2/5

zarabianie na blogu

30 maj 2013 - 01:06:48

mam bloga od roku i nie zarobiłam na nim grosza, teraz blogów jest tysiące, jest parę blogów które się znacząco wybiły, w pl najlepsza maffashion, gdzieś czytałam ze zarabia 150tys na samym blogu rocznie, ale ona jest wg mnie fenomenem ;p

żeby zarabiac na blogu musiała byś się wybić, a to bardzo trudne, teraz jest masaa takich średnich blogów, podobnych, musiała byś mniec mega oryginalny styl albo być piękna i tak to szybko nie przyszło

zarabianie na blogu

30 maj 2013 - 10:19:54

och jakby tak każdy zarabiał na blogu modowym... nagle wszyscy by się stylizowali :D prawda jest taka, że na tym rynku jest przesyt ładnych dziewczyn i tych samych ciuchów. nowym trudno się wybić, bo piankę spijają tylko już te "stare" blogowiczki, albo te ze znanym nazwiskiem.

zarabianie na blogu

30 maj 2013 - 10:29:16

Myślę, że w tym momencie ŻADNA normalna dziewczyna ubierająca się w sieciówkach nie ma szans na wybicie się pomiędzy blogami modowymi, a co za tym idzie na zarobienie konkretnych pieniędzy na blogu.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-05-30 10:30 przez musiaaa.

zarabianie na blogu

30 maj 2013 - 10:35:08

Ja mam bloga i nie zarabiam na nim :) Trzeba się wybić i mieć mnóstwo czytelników jak i obserwatorów, a teraz jest bardzo dużo blogów nie tylko tych modowych. Zazwyczaj w sumie z tego co czytałam nie zaczyna się od zarabianiu tylko od współpracy z firmami (oni coś Tobie wysyłają a Ty np robisz z tego stylizacje) Pozdrawiam:)

zarabianie na blogu

30 maj 2013 - 10:35:50

Cytat
SunFlower23
och jakby tak każdy zarabiał na blogu modowym... nagle wszyscy by się stylizowali :D prawda jest taka, że na tym rynku jest przesyt ładnych dziewczyn i tych samych ciuchów. nowym trudno się wybić, bo piankę spijają tylko już te "stare" blogowiczki, albo te ze znanym nazwiskiem.

zarabianie na blogu

30 maj 2013 - 10:46:47

Wydaje mi sie ze czytelniczy zauwazaja czy ktos robi to cos z pasja i do tego jakis "talent", czy po prostu robi cos dla hajsu czy zeby tylko zdobyc popoluarnosc. A w drugim przypasku to watpie zeby bylo duzo obserwatorow takiego bloga, a to dzieki nim sie zarabia. A poza tym jak dziewczyny mowily jest juz tyle tych blogow, ze chyba malo komu chce sie ogladac jakies nowe "blogerki", jak jest juz kilka czy kilkanascie znanych

Cytat
SunFlower23
och jakby tak każdy zarabiał na blogu modowym... nagle wszyscy by się stylizowali :D prawda jest taka, że na tym rynku jest przesyt ładnych dziewczyn i tych samych ciuchów. nowym trudno się wybić, bo piankę spijają tylko już te "stare" blogowiczki, albo te ze znanym nazwiskiem.
I tamte dziewczyny kiedy zaczynaly na pewno nie zakladaly tych blogow bo chcialy byc slawne i zarabiac na tym. A teraz co druga chce byc "modowa blogerka" ^^



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-05-30 10:52 przez kamila249.

zarabianie na blogu

01 cze 2013 - 01:56:03

Hej, coś mają zwalone z systemem na portalu Lubietoto.pl i sami dodają pkt (co min 20 pkt) które sa wymienne na nagrody, doładowania telefonów jak i kase! Wystarczy posiadać facebooka zalogować się i faktycznie zbierać tam teraz pkt póki tego nie zablokuja ;) Nic nie tracicie, rejestracja jest za darmo no a tak na ogół to można je zbierać poprzez klikanie w "lubie to", bądź też w gry. ŻADNYCH pieniędzy nie wpłacacie!!! a są na prawdę wypłacalni !!! (ja już pare razy doładowałam konto, oraz robiłam przelewy!
Podaje link do rejestracji! KORZYSTAJCIE TERAZ , BO NA PRAWDĘ MAJĄ COŚ Z SYSTEMEM I DAJĄ PKT ZA DARMO!!!!

http://lubietoto.pl/p,947.html

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Truskawki !!!!!