Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 4.128
Ostrzeżenia: 1/5

Praca za kamerką internetową

29 sty 2013 - 23:42:09

Cytat
weronika308
jakoś nie chce mi się wierzyć że na uśmiechaniu się tylko miałoby się to skończyć bo przecież im dłużej będziesz prowadzić taką 'rozmowę' tym więcej dana firma na tobie zarobi. jestem przekonana że z czasem musiałabyś pokazywać coraz więcej bo na zwykłą rozmowę to każdy może sobie wejść na zwykłego czata a tu chodzi chyba o to aby zatrzymać klienta przed monitorem

no dokładnie... tam wchodzą faceci, którzy chcą zobaczyć konkrety! ale wiadomo, że w początkowych rozmowach "pracodawca" ci tego nie powie... później się okaże, że za rozbieranki jest 100000% większy zarobek :) i pewnie większość dziewczyn w końcu się na to zgadza i tak werbują naiwne panienki :)

pewnie jest z tego kasa, ale bez przesady... trzeba znać swoją wartość i mieć minimum godności

Praca za kamerką internetową

29 sty 2013 - 23:49:09

W sumie każdy orze jak może, co nie? ;)
Ale trzeba być chyba bardzo odważnym do takiej pracy.

Praca za kamerką internetową

29 sty 2013 - 23:50:40

Też jestem tym zainteresowana:)czytałam już o tym bardzo dużo:) stała stawka to 10zł za godzinę plus jakieś premie czy coś.ale właśnie mi chodzi o te zwykłe czaty,nie chce się rozbierać;/i właśnie nie wiem czy oni tak tylko mówią że nie trzeba się rozbierać czy coś,czy naprawdę tak jest?

Praca za kamerką internetową

29 sty 2013 - 23:56:25

WSpolczuje , do czego prowadzi bezrobocie w Polsce ;(

Jednym slowem MASAKRA

ciekawa jestem co na to Twoj chlopak ;>

Praca za kamerką internetową

30 sty 2013 - 00:01:31

Cytat
czarnulka1000
WSpolczuje , do czego prowadzi bezrobocie w Polsce ;(

Jednym slowem MASAKRA

Praca za kamerką internetową

30 kwi 2013 - 06:43:44

a co jeśli zobaczą Cie nie starzy niemcy tylko wujek z sąsiedniej wsi? albo ksiądz proboszcz? ;p

Praca za kamerką internetową

30 kwi 2013 - 06:48:05

Nie słyszałam o takim czymś, ale 4 zł na minutę to sporo chociaż wątpie że bez rozbierania się skończy..

Praca za kamerką internetową

30 kwi 2013 - 07:04:19

Mam znajomą co tak zarabia. Faktycznie nie rozbiera się ani nic, ale zdarzały się takie propozycje. Wszystko zależy od Ciebie. Pisze tylko z osobami z zagranicy. Powiem Wam że niezłą kasę na tym zarabia... Wiadomo wszystko zależy też od czasu jaki się poświęca. Ona ma płacone w Euro. W ciągu 3 dni potrafi zarobić po 300-400 € ( i nie siedzi 24h). Także jeśli ktoś ma czas, zna język i jest odważny...

Praca za kamerką internetową

30 kwi 2013 - 07:24:35

wejdź sobie na stronę showUp i zobacz jak one się "tylko"uśmiechają
porażka jakaś -a potem ludzie sie dziwią że gwałty,morderstwa itp.

niezweryfikowana
Posty: 996
Ostrzeżenia: 1/5

Praca za kamerką internetową

30 kwi 2013 - 07:25:10

Cytat
Medussaa
Są różne odłamy...Prostytucji.

Praca za kamerką internetową

02 maj 2013 - 16:59:12

Ja tak pracowałam. I faktycznie tylko siedziałam i się uśmiechałam. A jak nie było klienta to przeglądałam stronki ;) i miałam 9 zł na godzinę.

Praca za kamerką internetową

02 maj 2013 - 17:10:28

Cytat
kotleciara
Cytat
Medussaa
Są różne odłamy...Prostytucji.



watpie w te wszystkie zadowolenia z takiej pracy, to na pewno nie bylo by dla mnie

Praca za kamerką internetową

02 maj 2013 - 17:18:54

Cytat
festucarubra
a co jeśli zobaczą Cie nie starzy niemcy tylko wujek z sąsiedniej wsi? albo ksiądz proboszcz? ;p


to sie bedzie wstydzil faroż-darmozjad... nie dosc ze zyje za kase innych to jeszcze gole dupy oglada zamiast kleczec pod krzyzem i dobry przyklad dawac

Praca za kamerką internetową

02 maj 2013 - 17:29:22

Ja pracowałam na tzw. chat-sms, przez 5 lat. Zarabiałam ponad 10.000 miesięcznie. Czy to też prostytucja? :)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 8.361

Praca za kamerką internetową

02 maj 2013 - 17:29:30

Cytat
milka2500
wejdź sobie na stronę showUp i zobacz jak one się "tylko"uśmiechają
porażka jakaś -a potem ludzie sie dziwią że gwałty,morderstwa itp.


Też to widziałam. Pisali o tej stronie w neewseku. Najpierw grzecznie a potem takie cuda tam wyprawiają, że szok...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Drogie szafiarenki! :)