Obecnie rozmawiamy o:

Otwarcie sklepu online

gorący temat

hurtownia elektryczna

dzisiaj o 22:38

szkoła nauki jazdy

dzisiaj o 22:37

Angielski

dzisiaj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

dzisiaj o 18:57

transport i spedycja

dzisiaj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

nie mogę znaleźć pracy :(

02 paź 2011 - 18:59:21

przeprowadziłam się do Łodzi twierdząc że jest tu wieeeeeeeele ofert pracy dla studentów, uczę się zaocznie więc myślałam że jestem dyspocyzyjna, słyszałam że dużo osob uczących się dziennie także znajduje pracę. szukam 3 tygodnie i nic!! roznosze CV jestem w szoku , :( aby pracować w sklepie to nie wiem jakie trzeba mieć doświadczenie ... pomocy:(

zweryfikowana
Posty: 10.456
Ostrzeżenia: 1/5

nie mogę znaleźć pracy :(

02 paź 2011 - 19:03:28

Trzy tygodnie? Dziewczyno, to są DOPIERO trzy tygodnie. Niestety, nie zawsze praca pojawia się po trzech pierwszych aplikacjach, trzeba dużo roznosić. A jak nie masz jeszcze do tego żadnego doświadczenia to już w ogóle. Zresztą imo najłatwiej zacząć od stażu, ale w Twoim przypadku to raczej niemożliwe pewnie.
Bez doświadczenia pewnie najszybciej znajdziesz pracę w barze szybkiej obsługi albo na ulotkach.

nie mogę znaleźć pracy :(

02 paź 2011 - 19:05:41

Ja pracy szukalam 3 miesiace i wreszcie sie udalo, pracuje jako pokojowka w hotelu, jest ciezko, ale mam te 1200-1500zł zależy ile dni pracuje;) moze poszukaj pracy w hotelach;)

nie mogę znaleźć pracy :(

02 paź 2011 - 19:05:55

3 tyg ??? ja szukam juz 4 miesiac mam doswiadczenie i studiuje zaocznie i co ??? i nic 4 miesiace wysylania cv i cisza !! koszmar

nie mogę znaleźć pracy :(

02 paź 2011 - 19:06:47

zdołowałyście mnie :((((((((((((

nie mogę znaleźć pracy :(

02 paź 2011 - 19:07:02

ja nie miałam problemów z pracą, co prawda zaczynam od zera.. pracowałam 3 lata, umowa na 1/4 etatu a robiłam 1,5 etatu za 4,5zl/godzinę!! ale nabrałam doświadczenia, mam co wpisać w CV i mam dobrą opinię;) może zacznij w trochę gorszy warunkach żeby nabrać doświadczenia właśnie, nawet są czasy że pewnie i z tym ciężko jest. Trzymam za Ciebie kciuki !

nie mogę znaleźć pracy :(

02 paź 2011 - 19:09:06

jako copywriter zaczynałam od 1 zł za tekst, teraz mam nawet 15. pamiętaj, od czegoś trzeba zacząć, powodzenia w wielkim mieście:)

zweryfikowana
Posty: 1.036
Ostrzeżenia: 3/5

nie mogę znaleźć pracy :(

02 paź 2011 - 19:12:54

ja tezz nie....:/

nie mogę znaleźć pracy :(

02 paź 2011 - 19:13:40

Połowa sukcesu to dobrze napisane CV i list motywacyjny. Moja historia wygladala nastepujaco: napisalam CV na szybko, myslalam ze i tak na rozmowie kwalifikacyjnej wyjdzie czy sie nadaje czy nie, i przyznam ze nie bylo do konca staranne - 2 tygodnie szukania- bez odezwu. Zdenerwowalam sie znazlam na necie przykladowe cv jak pisac krok po kroku jakich zwrotow uzywac, a jakich nie... wyslalam 1 cv.... oddzwonili po godzinie... MAM PRACE!

nie mogę znaleźć pracy :(

02 paź 2011 - 19:15:17

zobacz na pracuj pl tam zawsze jest dużo ofert, ja dzięki tej stronie zmieniłam pracę na lepszą :)
powodzenia

nie mogę znaleźć pracy :(

02 paź 2011 - 19:16:15

witajcie w klubie :(

nie mogę znaleźć pracy :(

02 paź 2011 - 19:17:07

To zalezy gdzie szukalas. Studentki najczesciej sa zatrudniane jako kelnerki/barmanki. Mozesz poszukac w jakis salach bankietowych, w takich miejscach tez szukaja mlodych dziewczyn do pomocy przy weselach, polowinkach, studniowkach. Na promocjach jako hostessa, jesli sie jako tako prezentujesz ;).Trzy tygodnie to wcale nie jest dlugo, ludzie szukaja pracy calymi miesiacami.

nie mogę znaleźć pracy :(

02 paź 2011 - 19:18:25

He ja już szukam 4 miesiąc ;/ niebawem zaczynam studia zaoczne, doświadczenie mam i nic... Jutro idę na rozmowę do biedronki haha

nie mogę znaleźć pracy :(

02 paź 2011 - 19:18:33

dlaczego łódź akurat? na jakim kierunku jesteś?

zweryfikowana
Posty: 10.456
Ostrzeżenia: 1/5

nie mogę znaleźć pracy :(

02 paź 2011 - 19:19:11

Cytat
rebelle-fleur
Połowa sukcesu to dobrze napisane CV i list motywacyjny. Moja historia wygladala nastepujaco: napisalam CV na szybko, myslalam ze i tak na rozmowie kwalifikacyjnej wyjdzie czy sie nadaje czy nie, i przyznam ze nie bylo do konca staranne - 2 tygodnie szukania- bez odezwu. Zdenerwowalam sie znazlam na necie przykladowe cv jak pisac krok po kroku jakich zwrotow uzywac, a jakich nie... wyslalam 1 cv.... oddzwonili po godzinie... MAM PRACE!

To też racja. Mi nie po każdej rozmowie się udawało, ale CV zrobiłam sobie sama [kilka różnych szablonów], w tym w jednym z nich pomógł mi kolega i za każdym razem słyszałam, że mam rewelacyjną aplikację i jeszcze nie widzieli lepszego CV <zajebistość> (;
Właściwie to mogę pomóc jeśli któraś chętna [;

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

AGENCJE PRACY