Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Praca Chałupnicza - opinie

24 wrz 2011 - 09:30:48

Witajcie!

Czy któraś z Drogisz Szafowiczek podejmowała się pracy chałupniczej?
Znalazłam ciekawą ofertę pod adresem :
http://praca.owi.pl/ogloszenie/SKLADANIE_DLUGOPISOW_-_CALA_POLSKA_-_FIRMA_PARKER,420734

ACZKOLWIEK! Zaczełam sporo czytac na temat prac chałupniczych i na forach internetowych wyczytałam, że to jedna, wielka ściema !
Ponoć oszukują te firmy pracowników ( np. na 100 złożonych długopisów mowią, że 99 jest złożonych źle - a pracownik, nie może mimo to , zobaczyć, czy rzeczywiście są źle złożone).

Jestem sdudentką w Krakowie i szukam pracy dorywczej, dlatego zależy mi na tym, żeby nie trafić na oszustów.

Pozdrawiam!


<moderacja> Proszę zakładać wątki w odpowiednich kategoriach



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-28 00:42 przez moderator.

Praca Chałupnicza - opinie

24 wrz 2011 - 09:34:41

Na ogół rzeczywiście to są oszuści.. więc radzę się dobrze zastanowić..
A jeśli szukasz pracy dorywczej, to sądzę, że pewniejszą (i lepiej płatną) opcją jest hosting w supermarketach, wykładanie towaru, udzielanie korepetycji... elastyczne godziny pracy i pewne wynagrodzenie.
Życzę owocnych poszukiwań :)

Praca Chałupnicza - opinie

24 wrz 2011 - 09:36:34

Dziękuję ślicznie ;)
A orientujesz się może, czy przy wykładaniu towaru trzeba mieć książeczkę sanepidowską?

Praca Chałupnicza - opinie

24 wrz 2011 - 09:38:27

przy wykladaniu towaru nie trzeba miec ksiazeczki:)

Praca Chałupnicza - opinie

24 wrz 2011 - 09:39:32

Cytat
lena1604
przy wykladaniu towaru nie trzeba miec ksiazeczki:)

przy wykładaniu artykułów spożywczych wymagana jest książeczka ;)

Praca Chałupnicza - opinie

24 wrz 2011 - 09:44:00

Cytat
syndaktylia
Cytat
lena1604
przy wykladaniu towaru nie trzeba miec ksiazeczki:)

przy wykładaniu artykułów spożywczych wymagana jest książeczka ;)

Zgadzam się, przy każdej pracy w której pracuje się z żywnością potrzebna jest książeczka, nawet jeśli podajesz tylko napoje w barach.

Praca Chałupnicza - opinie

07 gru 2011 - 14:45:05

Jeśli ktoś tak jak ja szukałem, szuka dodatkowego zajęcia aby dorobić parę groszy proponuję prosty system, w którym wszystko od początku do końca jest jasne, nic nie jest ukrywane i tylko od nas zależy ile będziemy w stanie dorobić. Wiadomo, że w grupie można więcej. Jeśli ktoś chce dowiedzieć się więcej zapraszam i podaję link. Sam spróbowałem mając przykład znajomej, która ten sposób dorabiania mi poleciła. Nie są to jakieś wielkie kokosy ale zawsze coś. Moim zdaniem warto spróbować; bo kto nic nie robi, ten nic nie ma

http://megapensja.pl/?user=konarek72

Pozdrawiam,
Jarek

Praca Chałupnicza - opinie

16 lis 2013 - 08:15:49

Hej dziewczyny , niestety bądźmy szczerzy nie ma w tych czasach uczciwej firmy chałupniczej.Naprawdę uwierzcie mi,sami naciągacze.

Mam sposób na zarabianie pieniędzy w internecie jest łatwy i przyjemny ,jestem wiarygodną osobą,nie potrafię oszukiwać osób a tym bardziej zrozpaczonych brakiem pracy .
Zachęcam do napisania do mnie email opiszę wszystko co i jak :)
Mój email : ****@**** (dla własnego dobra nie podawaj emaili na forum. Administracja)
Pozdrawiam, serdecznie

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

wlasna dzialalnosc gospodarcza