Obecnie rozmawiamy o:

e-papieros

gorący temat

Budowa domu

4 minuty temu

najtańsza apteka

58 minut temu

zakładanie ogrodu

dzisiaj o 16:06

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Nowa praca, Grodzisk Maz,Pruszków

13 wrz 2011 - 06:35:10

Hej dziewczynki. Mam do was ogromna prosbe, dzis mam rozmowe kwalifikacyjna II etap do pracy na stanowiko specjalisty. W zwiazku z tym, ze docelowo praca znajduje sie w zupełnie innym miejscu niz ja obecnie mieszkam musiałabym sie przeprowowadzic ( odległosc około 200km) .I tu zaczyna sie moj problem, nie mam wogole pojecia ile zarabia sie w tamtym regionie zeby spokojnie wynajac mieszkano i jakos przezyc. Po jakims czasie dołaczy do mnie moj facet ale wiadomo na poczatek musze sobie sama dac rade:P Jestescie mi moze w stanie powiedziec, jakie zarobki sa w okolicach Grodziska Maz lub Pruszkowa? Ile bedzie mi potrzebne abym mogła w miare sie tam utrzymać??? Z góry wielkie dzieki. Ahaa i bardzo prosze nie pisac jakis złosliwych komentarzy bo wiem na ile sie "cenic" tyle, nie chce po miesiacu tam umrzec z głodu bo nie wiem jakie sa realia;P



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-13 06:40 przez monis1111145.

Nowa praca, Grodzisk Maz,Pruszków

13 wrz 2011 - 06:43:48

Zależy co to za specjalista i jaki masz staż pracy i doświadczenie.

Nowa praca, Grodzisk Maz,Pruszków

13 wrz 2011 - 08:16:28

Doswiadczenie 4 lata, jez niem. stopien komunikatywny , wszelakie szkolenia potrzebne na tym stanowisku.

niezweryfikowana
Posty: 2.786
Ostrzeżenia: 1/5

Nowa praca, Grodzisk Maz,Pruszków

13 wrz 2011 - 08:25:05

moja ciotka w Pruszkowie placi za swoje mieszkanie(2 pokoje) ok 600 zł czynszu ale jak z wynajmowanymi trudno powiedziec, musisz pamietac ze to okolice wawy wiec ceny pewnie wysokie

Nowa praca, Grodzisk Maz,Pruszków

13 wrz 2011 - 08:26:30

Ja bym na początku przemęczyła się w wynajętym pokoju...wiadomo, że będzie o wiele taniej, a później jak chłopak do Ciebie dojedzie to możecie wynająć coś razem. Jakie są płace w Twoim zawodzie to nie wiem, ale ja również miałam tam ofertę pracy jak projektant łazienek i miałam mieć na rękę 2600 zł. + premia.
Ale jednak przywiązanie do rodziny i chłopaka przeważyło nad wyjazdem :))

Życzę powodzenia :)

Nowa praca, Grodzisk Maz,Pruszków

13 wrz 2011 - 08:27:01

Znam osoby które zarabiają niecałe 2 tys, wynajmują pokój przy rodzinie i dają sobie jakoś radę bo muszą A wynajęcie mieszkania w GM to hmm 1000-1500 i więcej, to zależy czego oczekujesz Jeśli umeblowane 2 pokoje to raczej od tej drugiej kwoty trzeba zacząć, aczkolwiek trafiają się okazje ;)
A i oczywiście im dalej od Warszawy tym taniej;)
Powodzenia :)

Nowa praca, Grodzisk Maz,Pruszków

13 wrz 2011 - 08:31:22

wow, odważna kobitka z Ciebie;) ja bym chyba szukała pracy gdzieś bliżej aktualnego miejsca zamieszkania.. chyba, że chciałaś się od dawna wyprowadzić to spoko:D niestety, ja jestem z wielkopolski więc Ci nie pomogę, ale mogę życzyć powodzenia:)!!

Nowa praca, Grodzisk Maz,Pruszków

13 wrz 2011 - 09:17:09

Cytat
lilthug1
wow, odważna kobitka z Ciebie;) ja bym chyba szukała pracy gdzieś bliżej aktualnego miejsca zamieszkania.. chyba, że chciałaś się od dawna wyprowadzić to spoko:D niestety, ja jestem z wielkopolski więc Ci nie pomogę, ale mogę życzyć powodzenia:)!!
odwaga to jedno i nie, nie myslcie, ze mam jakas zagmatwana sytuacje rodzinna... mam swietna rodzinke i zal mi sie bedzie wyprowadzic ... ale to jest ogromna szansa zawodowa dla mnie i musze sie jej podjac:P bardzo bardzo dziękuje:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Nauka w domu dla młodej mamy