Obecnie rozmawiamy o:

dieta i trening

gorący temat

dieta przy cukrzycy

38 minut temu

motywacja na diecie

godzinę temu

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

tanie ciasta przepisy

18.01 o 12:29

Slimtox opinie

29.01 o 13:58

Espumisan opinie

7.05 o 22:15

Mary Kay opinie

4.11 o 14:52

Aktywne użytkowniczki

rozmowa kwalifikacyjna - pytania??

12 wrz 2011 - 18:01:03

Moje Drogie mam jutro rozmowę kwalifikacyjną w salonie kosmetycznym.Pani z którą będę rozmawiać na pewno na koniec zapyta mnie czy mam jakieś pytania.O co mogłabym ewentualnie zapytać, jakie "fajne" oryginalne pytanie zadać, żeby jakoś mnie zapamiętała, miło skojarzyła??? Help me! :)

rozmowa kwalifikacyjna - pytania??

12 wrz 2011 - 18:05:50

"Czy muszę dyskutować z klientką na tematy, które są dla mnie krępujące?"

Będąc u fryzjera słyszałam jak klientka opowiadała o swojej waginie a biedna fryzjerka nie wiedziała co ma jej odpowiadać, a wiedziała że musi o tym gadać żeby nie wylecieć z pracy.

rozmowa kwalifikacyjna - pytania??

12 wrz 2011 - 18:10:47

Ja co prawda byłam ostatnio na rozmowie na sekretarkę ale też napisze:D miałyśmy odpisać na list, w którym kobieta prosiła o bezzwrotną pożyczkę, do tego jej mąż zginął w wypadku a dzieci miała chorę. Miałyśmy odpisać że nie damy żadnej kasy jej. Ja oczywiście pięknie napisałam list, pięknymi słowami, wiecie żeby był na poziomie:) a wiecie co kazali robić dalej? przetłumaczyć ten list na angielski:D hehe:) użyłam w tym liście takich mądrych słów że nie wiedziałam w ogóle jak mam zacząć:D:D:D

ale tobie to chyba nie grozi:) proponuje żebyś po prostu była sobą:)

rozmowa kwalifikacyjna - pytania??

12 wrz 2011 - 18:13:03

to dośc trudne pytanie, o co możesz zapytać, sama miałam ten problem jak się mnie na rozmowie babeczka zapytała czy mam jakieś pytania, powiedziałam że nie mam. Ale wiesz co jest ważne, otwartość, uśmiech na twarzy i optymizm :) ja już na rozmowie dowiedziałam się że dostane prace :) pokonałam kilka kandydatek, usłyszałam miłe słowa od kierowniczki, że mam w sobie coś tak pozytywnego że ona mnie zatrudni, że żadko się zdarza by ludzie tak pozytywnie byli nastawieni

Śmieszne też było, bo kazała mi na koniec usiąść tak jakby przed wejściem do swojego pokoiku i wypełnić papiery, a ona będzie kontynuowała rozmowy, bo już jak się umówiła to nie może odwołać. i ja tak siedziałam i pisałam a dziewczyny przychodziły i wychodziły ^^ miłe uczucie - dla mnie oczywiście :) że 'pokonałam' tyle dziewczyn :)

rozmowa kwalifikacyjna - pytania??

12 wrz 2011 - 18:14:08

Cytat
iToWszystkoZaDarmo
Ja co prawda byłam ostatnio na rozmowie na sekretarkę ale też napisze:D miałyśmy odpisać na list, w którym kobieta prosiła o bezzwrotną pożyczkę, do tego jej mąż zginął w wypadku a dzieci miała chorę. Miałyśmy odpisać że nie damy żadnej kasy jej. Ja oczywiście pięknie napisałam list, pięknymi słowami, wiecie żeby był na poziomie:) a wiecie co kazali robić dalej? przetłumaczyć ten list na angielski:D hehe:) użyłam w tym liście takich mądrych słów że nie wiedziałam w ogóle jak mam zacząć:D:D:D

ale tobie to chyba nie grozi:) proponuje żebyś po prostu była sobą:)

haha.:D no to Was zrobili w balona. : P a co do pytania które zaproponowała Dunphy, nie radziłabym takiego zadawać. ;]

rozmowa kwalifikacyjna - pytania??

12 wrz 2011 - 19:41:22

Jakieś inne propozycje??
???



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-13 09:48 przez KamilaWWA.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Rozmowa kwalifikacyjna i praca w Rossmanie!