Obecnie rozmawiamy o:

dieta przy cukrzycy

dzisiaj o 19:27

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Rozsyłanie CV e-mailem?

31 lip 2011 - 11:36:03

Byłam niedawno na takim szkoleniu z UP "jak aktywnie poszukiwac pacy" i tam mówili, żeby chodzic po wszystkich firmach i roznoscic CV. Ale tak głupio troche jak nigdzie nie ma ogłoszenia "poszukujemy pracownika" i wpadłam na taki pomysł żeby e-mailem wysyłac swoje CV, nawet nie wiedziałam ze tyle firm ma juz swoje strony, nawet w niektórych jest zakładka "rekrutacja", co myślicie o tym? Nie jest to troche "nachalne"? :)

Rozsyłanie CV e-mailem?

31 lip 2011 - 11:54:18

pewnei ,ze nie . trzeba probowac gdzie sie da, ja tak wyslalam do kilku firm, i jedna sie odezwala;) gdzie potem pracowalam

Rozsyłanie CV e-mailem?

31 lip 2011 - 11:57:09

wow ......

Rozsyłanie CV e-mailem?

31 lip 2011 - 11:58:01

Cytat
-Bella-
wow ......

??

Rozsyłanie CV e-mailem?

31 lip 2011 - 12:01:45

Nie jest nachalne. Ja przypadkiem znalazłam pracę kuzynce od zaraz, bo akurat w tym samym dniu obecna młoda pracownica zażądała podwyżki nieadekwatnej do umiejętności i wykonywanej pracy inaczej składa rezygnację. Po prostu weszłam z ulicy i zapytałam czy znalazłaby się praca do przyuczenia. Praca była od jutra. Kuzynka za te pieniądze przyjęła ją z pocałowaniem ręki.
Więc nie rezygnuj z takiej formy poszukiwania pracy.

Rozsyłanie CV e-mailem?

31 lip 2011 - 12:03:00

ha ha - przecież to norma, szczególnie w większych firmach. Jest dział hr i tylko tam się wysyła. Sekretarki nie są od tego, by zbierać czyjeś cv. Ale sie obudziłaś :)))))))))))))))))

Rozsyłanie CV e-mailem?

31 lip 2011 - 12:05:00

Cytat
ewka8558
Byłam niedawno na takim szkoleniu z UP "jak aktywnie poszukiwac pacy" i tam mówili, żeby chodzic po wszystkich firmach i roznoscic CV. Ale tak głupio troche jak nigdzie nie ma ogłoszenia "poszukujemy pracownika" i wpadłam na taki pomysł żeby e-mailem wysyłac swoje CV, nawet nie wiedziałam ze tyle firm ma juz swoje strony, nawet w niektórych jest zakładka "rekrutacja", co myślicie o tym? Nie jest to troche "nachalne"? :)

moja ciocia w taki sposob (chodzenie i roznoszenie cv) znalazla calkiem niezla prace.. kuzynka zreszta tez..
wtedy powazniej cie potraktuja (moim zdaniem)

Rozsyłanie CV e-mailem?

31 lip 2011 - 12:08:12

Moja kolezanka wlasnie tak znalazla prace ;) Czasami moga kogos nie potrzebowac w danej chwili ale pozniej jak im ktos potrzebny i przypomna sobie o Twoim CV moga sie odezwac ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Własny biznes