Obecnie rozmawiamy o:

wyposazenie gastronomi

gorący temat

transportery taśmowe

39 minut temu

sprawdzony stomatolog

43 minut temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 439
Ostrzeżenia: 2/5

KSIĄŻECZKA SANEPIDU

17 cze 2011 - 00:52:36

Witajcie! Mam zamiar wyrobic sobie ksiazeczke sanepidu, bo jak przegladam oferty pracy to jest potrzebna, np na kelnerke czy hostesse i chcialabym miec, bo moze mi sie przydac jak bede szukac pracy. Wiem, ze idzie sie do sanepidu i oni daja pojemniczki i przez 3 dni nosi się im próbki kału. Potem sie idzie z badaniami do lekarza i on podbija ksiazeczke. Mam tylko takie pytania:

1. Czy jak nie zaniose codziennie tych probek tylko np co drugi dzien to tez mi zrobia te badania?
2. Czy robi sie jeszcze jakies badania czy wystarczy tylko badanie kału?
3. Czy ksiazeczke musi podbic lekarz medycyny pracy czy moze byc lekarz rodzinny?
4. Jaki jest przyblizony koszt? Jestem z mazowieckiego jesli to ma jakies znaczenie

Na pewno wiele z Was robilo ta ksiazeczke i moze mi pomoc, z gory dzieki :)

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dzisiaj byłam zapytac i u mnie wykonanie badania kału kosztuje 120zł ;/ teraz nie wiem czy sie opłaca wyrabiac jak nie mam żadnej konkretnej pracy, do ktorej mi to potrzebne, tylko tak chciałam sama dla siebie sobie wyrobic, zeby miec w razie czego



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-06-20 13:59 przez Truskawciaa.

KSIĄŻECZKA SANEPIDU

17 cze 2011 - 00:57:00

robiłam ją dość dawno i koszt to ok. 150 pln, oprócz kału jest jeszcze badana krew, no i podbijałam u lekarza medycyny pracy ale tylko za pierwszym razem, później podbijał mi znajomy anestezjolog :)

KSIĄŻECZKA SANEPIDU

17 cze 2011 - 00:57:11

1.Z kupką codziennie biegasz :)
2.Tylko badanie kału.
3. Mi podbijał lekarz medycyny pracy. ( wziął 40 złotych)
4. Płaciłam około 70 zł. (samo badanie na nosicielstwo)
mam nadzieję, że pomogłam :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-06-17 00:58 przez paskudak.

KSIĄŻECZKA SANEPIDU

17 cze 2011 - 00:59:11

mi się zdarzyło oddać 3 próbki w przeciągu 5 dni i przyjęli bez problemu

KSIĄŻECZKA SANEPIDU

17 cze 2011 - 01:05:12

wystarczy, że zrobisz raz;p i podzielisz to na 3 pudełeczka:D tak po troszeczku hehe;d Każdy tak robi przecież;) Ja też tak zrobiłam i przynajmniej nie musiałam latać tam codziennie:) Robiłam jakieś 2 tyg. temu i płaciłam 63 zł!

KSIĄŻECZKA SANEPIDU

17 cze 2011 - 01:05:34

w każdym punkcie inaczej wymagają :) zalezy od pracownikow sanepidu.

niezweryfikowana
Posty: 439
Ostrzeżenia: 2/5

KSIĄŻECZKA SANEPIDU

17 cze 2011 - 10:16:07

dzięki dziewczyny :)

KSIĄŻECZKA SANEPIDU

17 cze 2011 - 10:21:00

ja robiłam (mieszkam w pomorskim) za 50 zł badania,badają wszystko od stóp do głow co jest dla mnie bezsensowne,za to koleżanka była prywatnie zaplacila tez 50 zł i podbił jej bez żadnego badania,,,ja spędziłam na tych badaniach całą godzinę;/ jesli chodzi o kał to robisz to raz na całe życie z tego co pamiętam,i musisz zanieść codziennie ;/ p.s wiem że zmusic sie na kibelku nie mozna , mi pomogła mama:)hihi
hehe dobry plan podzielić na 3 i finał ;d nie wpadłam na to



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-06-17 10:22 przez patka19841.

KSIĄŻECZKA SANEPIDU

17 cze 2011 - 10:23:32

Cytat
paskudak
1.Z kupką codziennie biegasz :)
2.Tylko badanie kału.
3. Mi podbijał lekarz medycyny pracy. ( wziął 40 złotych)
4. Płaciłam około 70 zł. (samo badanie na nosicielstwo)
mam nadzieję, że pomogłam :)

Ja identycznie ;)

KSIĄŻECZKA SANEPIDU

17 cze 2011 - 10:23:49

Cytat
patka19841
ja robiłam (mieszkam w pomorskim) za 50 zł badania,badają wszystko od stóp do głow co jest dla mnie bezsensowne,za to koleżanka była prywatnie zaplacila tez 50 zł i podbił jej bez żadnego badania,,,ja spędziłam na tych badaniach całą godzinę;/ jesli chodzi o kał to robisz to raz na całe życie z tego co pamiętam,i musisz zanieść codziennie ;/ p.s wiem że zmusic sie na kibelku nie mozna , mi pomogła mama:)hihi
hehe dobry plan podzielić na 3 i finał ;d nie wpadłam na to


A potem pracują tacy w sklepie na przykład i tak naprawdę nie wiesz czy zdrowi...

Ehhh... nie ma się czym chwalic

niezweryfikowana
Posty: 439
Ostrzeżenia: 2/5

KSIĄŻECZKA SANEPIDU

20 cze 2011 - 13:59:57

Dzisiaj byłam zapytac i u mnie wykonanie badania kału kosztuje 120zł ;/ teraz nie wiem czy sie opłaca wyrabiac jak nie mam żadnej konkretnej pracy, do ktorej mi to potrzebne, tylko tak chciałam sama dla siebie sobie wyrobic, zeby miec w razie czego

KSIĄŻECZKA SANEPIDU

20 cze 2011 - 14:07:18

u mnie 120zl kosztuje.. musisz przynosic probki codziennie. podbija ta ksiazeczje lekarz medycyny pracy i to tez cos kosztuje

KSIĄŻECZKA SANEPIDU

20 cze 2011 - 14:10:24

książeczka Ci się przyda:) więc co Ci szkodzi zrobić, może akurat znajdziesz jakąś pracę, gdzie będą jej wymagali ;p

KSIĄŻECZKA SANEPIDU

20 cze 2011 - 14:13:21

musisz codziennie , u mnie było tak że poniedziałek, wtorek, środa biegałam a w piątek odbiór książeczki i za badania zapłaciłam 60zł, potem poszlam do lekarza medycyny pracy i tam tylko napisał że jestem zdrowa przybił pieczątkę i to 30ł, więc razem zapłaciłam 90zł.

KSIĄŻECZKA SANEPIDU

20 cze 2011 - 14:19:30

Cytat
Truskawciaa
Witajcie! Mam zamiar wyrobic sobie ksiazeczke sanepidu, bo jak przegladam oferty pracy to jest potrzebna, np na kelnerke czy hostesse i chcialabym miec, bo moze mi sie przydac jak bede szukac pracy. Wiem, ze idzie sie do sanepidu i oni daja pojemniczki i przez 3 dni nosi się im próbki kału. Potem sie idzie z badaniami do lekarza i on podbija ksiazeczke. Mam tylko takie pytania:

1. Czy jak nie zaniose codziennie tych probek tylko np co drugi dzien to tez mi zrobia te badania?
2. Czy robi sie jeszcze jakies badania czy wystarczy tylko badanie kału?
3. Czy ksiazeczke musi podbic lekarz medycyny pracy czy moze byc lekarz rodzinny?
4. Jaki jest przyblizony koszt? Jestem z mazowieckiego jesli to ma jakies znaczenie

Na pewno wiele z Was robilo ta ksiazeczke i moze mi pomoc, z gory dzieki :)

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dzisiaj byłam zapytac i u mnie wykonanie badania kału kosztuje 120zł ;/ teraz nie wiem czy sie opłaca wyrabiac jak nie mam żadnej konkretnej pracy, do ktorej mi to potrzebne, tylko tak chciałam sama dla siebie sobie wyrobic, zeby miec w razie czego

ksiazeczka jest wydawana na 3 lata jezeli nei masz mocnej alergii. wiec Ci sie oplaca, bo nikt Cie do kontaktu z zywnoscia nie przyjmie bez tego.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

praca jako konsultantka