Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

moja koleżanka zarejestrowała się jako bezrobotna rok temu. pani zaoferowała jej roznoszenie ulotek i zaznaczyła, że jeśli jej nie przyjmie to nie dostanie żadnych innych ofert. także pozdro :)

niezweryfikowana
Posty: 560
Ostrzeżenia: 2/5

Niestety współpraca z up jest bardzo ciężka. Niby chcemy wyjść z bezrobocia, ale roznoszenie ulotek to nienajlepsza praca. Tylko ciągłe bycie bezrobotnym- http://bezrobotni.waw.pl/ to też nie najlepsze wyjście :/

jesli jestem ubezpieczona przez rodzica a zarejestruje sie to tamto ubezpieczenie przepada?

ja dzisiaj dzwonilam w spr jednego kursu oferte dostalam wlasnie z up niestety oni sami nie wiedza co pisza otoz, na ofercie bylo naspisane czarno na bialym ze przyjmmuja osoby do 30 roku zycia jednak okazalo sie inaczej :)... gdy zadzwonilam babka powiedziala ze od 25 roku zycia do 65 roku wiec ja sie nie kwalifikuje :] teraz na nastepnym spotkaniu mam zamiar powiedziec zasranej za przeproszeniem urzedniczce co sadze o ich niby pracy. Ja sie zastanawiam co maja robic ludzie ktorzy skonczyli szkole srednia jak do pracy ich bez doswiadczenia nie przyjma, zeby isc na staz trzeba odbyc kurs a zeby miec kurs trzeba miec conajmniej 25 lat... choreee:/

Ja kończyłam tylko 3 dniowe szkolenie przed moim stażem i bez problemów go dostałam :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

PRACA W KFC PILNE!!