Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

NIE dla pracy w niedziele

25 maj 2011 - 12:01:22

No wlasnie co myslicie o pracy w niedziele min w centrach handlowych.
Jestem za zamknieciem wszystkich sklepow w niedziele.Ja osobiscie nie chodze na zakupy w niedziele bo uwazam,ze to ma byc dzien dla rodziny.Pracowalam i wiem jak to jest.Zal mi tych i innych kobiec to pracuja w marketach itp.

NIE dla pracy w niedziele

25 maj 2011 - 12:03:21

no ja np pracuję na weekendach i też jestem za zamknięciem w niedziele ponieważ ruch jest zerowy i tylko się nudzimy ;p no ale płacą mi za to ...

NIE dla pracy w niedziele

25 maj 2011 - 12:05:07

ale wiele osób to właśnie w weekendy chce sobie dorobić, więc nie uważam żeby zamknięcie wszystkich sklepów było dobrym pomysłem

NIE dla pracy w niedziele

25 maj 2011 - 12:05:09

Cytat
GaBrYsiAa1996
no ja np pracuję na weekendach i też jestem za zamknięciem w niedziele ponieważ ruch jest zerowy i tylko się nudzimy ;p no ale płacą mi za to ...
Na cale szczescie,ze w swiata juz pozamykali i kiedys to bylo okropne.Swieta w pracy.

zweryfikowana
Posty: 2.982
Ostrzeżenia: 2/5

NIE dla pracy w niedziele

25 maj 2011 - 12:05:10

a czemu akurat w niedziele nie np w sobotę? :D:D

NIE dla pracy w niedziele

25 maj 2011 - 12:05:57

Ja jestem za pracą w niedziele, bo wiele osób nie ma innego wolnego dnia w tygodniu, żeby zrobić zakupy.

NIE dla pracy w niedziele

25 maj 2011 - 12:06:07

Cytat
mint89
a czemu akurat w niedziele nie np w sobotę? :D:D
Masz racje.Jak kiedys bylo sb do 13-14 w ndz pauza

NIE dla pracy w niedziele

25 maj 2011 - 12:06:22

Cytat
tatiana29
Cytat
GaBrYsiAa1996
no ja np pracuję na weekendach i też jestem za zamknięciem w niedziele ponieważ ruch jest zerowy i tylko się nudzimy ;p no ale płacą mi za to ...
Na cale szczescie,ze w swiata juz pozamykali i kiedys to bylo okropne.Swieta w pracy.

heh no np ja byłam w Wielką Sobotę w pracy i było dziwnie ;p pracowałam niby krócej no ale i tak czułam się dziwnie ;)
Cytat
studentkakasia
Ja jestem za pracą w niedziele, bo wiele osób nie ma innego wolnego dnia w tygodniu, żeby zrobić zakupy.

jeżeli mówisz o supermarketach to moze i racja, ale ja pracuję w sklepie z ciuchami i kobiety w tygodniu 'uciekają' z pracy zeby przyjsc, potem przychodza po pracy a po mszy w niedziele wpadaja jeszcze raz :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-05-25 12:08 przez GaBrYsiAa1996.

NIE dla pracy w niedziele

25 maj 2011 - 12:07:35

Cytat
studentkakasia
Ja jestem za pracą w niedziele, bo wiele osób nie ma innego wolnego dnia w tygodniu, żeby zrobić zakupy.
a pracujesz w niedziele???

NIE dla pracy w niedziele

25 maj 2011 - 12:09:18

no niestety, ktos musi pracowac w niedziele, zeby ktos inny mogl odpoczac w ten dzien

NIE dla pracy w niedziele

25 maj 2011 - 12:09:59

no ale przecież pracownicy którzy pracują w niedzielę mają wolne inne dni np. poniedziałek
a z rodzinie powinno się poświęcać czas codziennie

NIE dla pracy w niedziele

25 maj 2011 - 12:10:08

i najgorsze są kobiety , które mają w przymierzalni tonę ciuchów,20 minut przed zamknięciem i mówią ,ze strasznie nam współczują ,że musimy pracować w niedzielę :D

Cytat
Ditta2584
no ale przecież pracownicy którzy pracują w niedzielę mają wolne inne dni np. poniedziałek
a z rodzinie powinno się poświęcać czas codziennie

niby tak :) ale ja np pracuję tylko w weekendy i szkoda mi dziewczyn z którymi pracuję, co tydzień w niedziele do 17, one maja swoich mężów i rodziny i muszą być w pracy , kiedy ich bliscy mają wolne i tak się mijają :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-05-25 12:11 przez GaBrYsiAa1996.

NIE dla pracy w niedziele

25 maj 2011 - 12:10:55

Praca w niedzielę to niestety mankament pracy w galerii, chcesz mieć wolną niedzielę, zmień zawód. Wiem, że to nie fajne, ale taka praca, na pewno nie zamkną sklepów w niedzielę, bo mnóstwo ludzi ma wtedy wolne i chce zrobić zakupy, a dla sklepów to zarobek.

NIE dla pracy w niedziele

25 maj 2011 - 12:11:19

JESTEM ZA ZAMKNIECIEM W NIEDZIELE
BO LUDZIE ZAMIAST DO PARKU IDA NA SPACER PO SKLEPACH ;/

zweryfikowana
Posty: 2.982
Ostrzeżenia: 2/5

NIE dla pracy w niedziele

25 maj 2011 - 12:12:09

Cytat
Ditta2584
no ale przecież pracownicy którzy pracują w niedzielę mają wolne inne dni np. poniedziałek
a z rodzinie powinno się poświęcać czas codziennie

dokładnie, ktoś musi pracować.
jeden ma wolny niedziele, inny poniedziałek , drugi wtorek ..

nie rozumiem czemu akurat niedziela miala by być wolna dla wszystkich :)

wyobrażacie sobie, że nikt kompletnie nie pracuje w niedziele? :D:D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

KRAKÓW