Obecnie rozmawiamy o:

Budowa domu

gorący temat

Podnoszenie kwalifikacji

40 minut temu

Sklep internetowy

godzinę temu

Biznes

godzinę temu

tabernakula sklep

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

PRACA W TOP SECRET

24 maj 2011 - 10:39:59

Witajcie dziewczyny, jutro mam rozmowę kwalifikacyjną w Top Secret i tak się zastanawiam czego się mogę spodziewać? Czy któraś z Was pracuje może w tym sklepie, wie jak wygląda system pracy, zarobki? Czekam na Wasze odpowiedzi.
Żadna z Was nie pomoże?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-05-24 11:27 przez akurrat.

zweryfikowana
Posty: 1.151
Ostrzeżenia: 1/5

PRACA W TOP SECRET

07 cze 2011 - 12:59:52

chetnie sie dowiem .

niezweryfikowana
Posty: 432
Ostrzeżenia: 2/5

PRACA W TOP SECRET

07 cze 2011 - 13:10:09

jak w galerii handlowej to pewnie po 12 godzin

PRACA W TOP SECRET

07 cze 2011 - 13:14:03

zależy czy na cały etat czy na poł? ja np miałam rozmowę w Orsayu i miałam mieć poł etatu, niestety nie oddzwonili ;]

PRACA W TOP SECRET

10 cze 2011 - 18:30:17

hejka Ja akurat wczoraj mialam taka rozmowe w top secret i trafilam na bardzo sympatyczna babke, pytala o rozne rzeczy: jak wyobrazam sobie u nich prace, jak zachecic klientow do zakupu, a co ich odpych itp. No i dzisiaj zadzwonilam do mnie ze dostalam to prace mam przyjsc jutro podpisac papiery a we wtorek zaczynam.Troche sie boje poniewaz wiele zlego czytalam na forach o tych sklepach, ze pelno pracy ani chwili spokoju i to za mala kase, no ale w sumie juz od dluzszego czasu nie umialam znalesc pracy wiec nie mam wyjscia i popracuje az nie znajdzie sie nic lepszego. Jesli chodzi o kase to na caly etat miesiecznie dostane 1400 brutto ale do reki dostane 1040 :/ i praca jest jak w normalnej pracy 8h dziennie ale roznie to bywa. Babka od';razu mowila ze jest ciezko no ale gdzie jest latwo zobacze ile wytrzymam trymajcie kciuki ;p

PRACA W TOP SECRET

10 cze 2011 - 18:35:47

A ja z kolei wyjeżdżam do Anglii, gdyś funt jest za ponad 4 zł, więc 1200 zł zarabia się tam tygodniowo. Jak jeszcze przyoszczędzi się na jedzeniu, to generalnie można stamtąd przyjechać bogaczem. A pracuję w zwykłych fabrykach, układam towary do wysyłki, zanoszę różne pudełka. Pracują na nocki, ponieważ opłaca się o wiele bardziej, za noc płaci się ponad 1,5 funta za godzinę więcej niż na dniówkach.
Także polecam :).
Nie zginiecie, wszędzie tam są sami Polacy :).

PRACA W TOP SECRET

10 cze 2011 - 18:39:31

nie bój się! im wcześniej się z jakąkolwiek pracą otrzaskasz tym lepiej ;)

PRACA W TOP SECRET

10 cze 2011 - 18:44:07

Pracowalam w tej firmie 3 lata.Najpierw jako sprzedawca,pozniej dekorator i wreszcie zca kierownika.Wspominam ta prace bardzo dobrze.Zarobki ok,mialam super szefowa.Na pewno musisz znac sie troche na modzie bo bedziesz musiala poznac wszystkie linie stylistyczne i w ogole.Polecam i zycze powodzenia:) a jeszcze mialam znizki 50% na ubrania :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Praca z urzędu pracy