Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 1.612
Ostrzeżenia: 1/5

STAŻ Z UNII EUROPEJSKIEJ

19 maj 2011 - 17:01:10

Hej jakis czas temu pisałam ze od 1 czerwca ide na staz jako pracownik biurowy-bibliotekarz w bibliotece samorzadowej staz sama sobie załatwiłam chodziłam po biurach urzedach itp bo jakbym miała patrzec na urzad to by mnie wysłali na staz jako sprzedawca albo bufetowa :) tak wiec dzisiaj byłam na spotkaniu w UP tam sie dowiedziałam ze jestem wysłana na staz europejski dla mnie lepiej bo jest troche wiecej kasy 900 na reke a ze stazu z urzedy ma sie 760 zł i mało tego jezeli ktos jest wysłany na staz do prywatnej firmy to pracowca musi zatrudnic pozniej stazyste na 4 miesiace na umowe o prace oczywiscie nie musi to byc pełen eteat bo moze zrobic 1/2 1/4 a nawet w skrajnych przypadkach 1/18 etatu nie dotyczy sie to publicznych placówek takich jak szkóly urzedy biblioteki<czyli moj>ale i tak urzad bedzie wnosił o zatrudnienie chociaz na umowe zlecenie przynajmniej na miesiac badz 2 miesiace u was w urzedzie tez jest taki regulamin?

STAŻ Z UNII EUROPEJSKIEJ

19 maj 2011 - 19:05:44

W tym roku jest strasznie mało pieniędzy na staże i szkolenia, więc ZAZWYCZAJ wysyłają na staż tam, gdzie później mogą tego stażystę zatrudnić.

Nie wiem co jest złego w stażu jako sprzedawca albo bufetowa..

STAŻ Z UNII EUROPEJSKIEJ

13 sty 2012 - 12:28:04

A więc jeśli ktoś nie ma ambicji, żeby zostać dzięki temu w dobrej pracy a idzie tylko po to żeby zarabiać marne grosze to nie ma nic złego. Równie dobrze można od razu zatrudnić się na sprzątaczkę też nie ma w tym nic złego. Na staże idą przeważnie ludzie po studiach, którym zależy na zdobyciu doświadczenia zawodowego w swoim kierunku, gdyż od razu do pracy np; do urzędu dostać się jest bardzo ciężko i wiadomo o c.b:P

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Staż