Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Gdzie ta praca??

26 kwi 2011 - 18:40:35

Hej dziewczyny....
Powiedzcie mi czy w Poznaniu jest taki problem ze znalezieniem pracy???Może jestem za stara (28 lat) może nie mam super szkoły ale jestem sprzedawcą z 10-letnim stażem.
Szukam pracy juz prawie miesiąc.....od rana do wieczora net....raz w tygodniu wszystkie centra handlowe , giełda,itp.Chodzę na spacery i jak widzę ogłoszenie to idę dać swoje cv.Szału nie ma bo w np.jednum centrum dam średnio 1-3 cv.Juz nie mam za co życ a muszę opłacić pokój itp.W urzedzie pracy nie moge się zarejestrować bo w ostatniej pracy byłam na umowę zlecenie........co się dzieje w tej Polsce????Koszmar !!!!!!!!
Chęci mam duże i nie szukam koniecznie w sklepie wyrabiam ksiązeczkę sanepidu ale się szanuję i ulic zamiatać nie będę.........:-(

Gdzie ta praca??

26 kwi 2011 - 18:46:45

Co do urzędu pracy ma mieć umowa-zlecenie? Jesteś bezrobotna to się rejestrujesz i tyle.
Ciesz się, że szukasz DOPIERO miesiąc - ja szukam od prawie roku chociażby stażu i ciągle nic. ;]
Ale jestem s woj. opolskiego i małej mieściny.

Gdzie ta praca??

26 kwi 2011 - 18:48:58

ja szukam juz pracy 9 mc i marne skutki:((

Gdzie ta praca??

26 kwi 2011 - 18:49:33

Koleżanko a co ja mam powiedziec ja mam 19 lat jestem dopiero po szkole i jak ja mam pracę znaleźć..jak nikt nie chce bez doświadczenia z resztą mam wrazenie że potencjalni pracodawcy traktują mnie jak bym szukala zabawy a nie poważego obowiązku.

Gdzie ta praca??

26 kwi 2011 - 18:51:33

No w Poznaniu z pracą jest masakra, też jestem w trakcie poszukiwań.

Gdzie ta praca??

26 kwi 2011 - 18:53:55

uważasz, ze ludzie którzy sprzątają są gorsi? wogole co to za tekst "się szanuję i ulic zamiatać nie będę"



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-04-26 19:13 przez niczka1990.

Gdzie ta praca??

26 kwi 2011 - 18:53:57

Cytat
pannaMagdalenka
Koleżanko a co ja mam powiedziec ja mam 19 lat jestem dopiero po szkole i jak ja mam pracę znaleźć..jak nikt nie chce bez doświadczenia z resztą mam wrazenie że potencjalni pracodawcy traktują mnie jak bym szukala zabawy a nie poważego obowiązku.


dokładnie. Wymagany jest staż nie wiadomo jak długi ... a bez niego nie chcą zatrudniać więc jak go zdobyc? żenada po prostu... i jak tu znaleźć dobrą prace pomimo tego że ma się wymagane umiejętności..;/

Gdzie ta praca??

26 kwi 2011 - 18:54:19

Cytat
pannaMagdalenka
Koleżanko a co ja mam powiedziec ja mam 19 lat jestem dopiero po szkole i jak ja mam pracę znaleźć..jak nikt nie chce bez doświadczenia z resztą mam wrazenie że potencjalni pracodawcy traktują mnie jak bym szukala zabawy a nie poważego obowiązku.
Jestem w identycznej sytuacji - albo brak doświadczenia, albo brak prawa jazdy [na które chciałam nazbierać pracując], albo brak wykształcenia wyższego [a co jeśli kogoś zwyczajnie nie stać?] albo jeszcze jakieś inne wymagania [stopień niepełnosprawności itd.]... istne nieporozumienie.

lovelypoznan nie doczytałam końcówki, ale jednak zauważyłam, że zwyczajnie nie mamy już o czym 'rozmawiać'. Sądzisz, że jak ktoś 'zamiata ulice' aby zarobić na życie się nie szanuje?! Dziewczyno, lepiej żeby Ci taką pracę zaproponowali gdy będziesz miała 'nóż na gardle' - ciekawe jak się wtedy zachowasz ;]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-04-26 19:00 przez slonwtrzechtrampkach.

Gdzie ta praca??

26 kwi 2011 - 19:12:18

Dziewczyny chodzi o to że nie pójde zarabiać 800 zł jak ja mam oplat 1100 zł.i nie obrażam nikogo!!

Gdzie ta praca??

26 kwi 2011 - 19:18:32

tak praca jest dla mlodych pieknych wyksztalconych najlepiej 20 lat, 5 jezykow obcych i 10 lat stazu pracy...
akurat ja tez jestem w sytuacji 19 lat i szukam pracy...

a Tobie radze zarejestrowac sie na jakiejsc stronce dla miasta Twojego, beda na maila Ci przychodzily oferty pracy, ja dostaje prawie codziennie po 3 czy 4, a mieszkam w malej miescinie,

Gdzie ta praca??

26 kwi 2011 - 19:23:48

widzę,że nie jestem sama, też szukam pracy juz od bardzo dlugiego czasu:(((( bylam na 5 rozmowach kwalifikacyjnych, niby wszystko ok, mowia,ze zadzwonia i nic nadal:((((( brak mi slow, a chetnych jest zawsze bardzo duzo.Jesli sie nie ma znajomosci, to pracy chyba sie nie znjadzie, no chyba,ze ktos ma szczescie:)

Gdzie ta praca??

26 kwi 2011 - 19:23:53

ja jestem z Poznania i ponad rok szukalam pracy :) teraz tak mowisz ze nie pojdziesz za 800 zl ale jeszcze troche i pojdziesz do pracy za 400 zl zeby chociaz miec na cokolwiek :)... oczywiscie Ci tego nie zycze ale zebys sie nie zdziwila... :)

Gdzie ta praca??

26 kwi 2011 - 19:26:55

wszędzie chyba ciężko jest ;/

niezweryfikowana
Posty: 1.487
Ostrzeżenia: 1/5

Gdzie ta praca??

26 kwi 2011 - 19:27:24

ja szukam pół roku ok 100 CV wyslanych.I tylko jedna osoba sie odezwala ale na rozmowie sie skonczylo.Ja mam trudniej bo nie mam doswiadczenia:( a jak mam je zdobyc ehhh

Gdzie ta praca??

26 kwi 2011 - 19:29:42

ja ma 30 lat i nie ma dla mnie pracy, ostatnio usłyszałam że mam za dużo lat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!, a jak się pracodawca pyta o dzieci to już wiem ze napewno odpadam bo mam dwoje- po prostu masakra

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

dotacje z bezrobocia - na co ?