Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 362
Ostrzeżenia: 1/5

List Motywacyjny

30 mar 2011 - 22:50:35

Witam, czy ktoś mógłby mi napisać, co dodać co zmienić w Liście Motywacyjnym ??

Szanowni Państwo

W odpowiedzi na Państwa ofertę pracy, zamieszczoną na stronie ...... chciałabym przedstawić swoją kandydaturę na stanowisko Pracownik obsługi biura.

Jestem osobą sumienną i rzetelną. Ambitnie podchodzę do każdego powierzonego mi zadania. Intensywność pracy wymaga ode mnie dużego zaangażowania i pełnego poświęcenia.

Praktyka zawodowa i staż w Urzędzie Miasta i Gminy w ... pozwolił mi rozwinąć swoje umiejętności kontaktu z ludźmi, szybkiego pisania na komputerze oraz obsługi wielu urządzeń biurowych. Jestem osobą młodą szybko sie uczącą. Bardzo dobrze sprawdzam się w pracy indywidualnej, jednak też dobrze spisuję sie w pracy w grupie.

Możliwość podjęcia pracy w Państwa firmie jest dla mnie dużym wyzwaniem, któremu mam nadzieję, że podołam. Chętnie spotkam się na rozmowie kwalifikacyjnej w celu lepszej prezentacji mojej osoby.

Ponadto pracowałam też w sklepie spożywczym, sklepie z odzieżą taką ekskluzywną, byłam rachmistrzem spisowym nie wiem czy to też gdzieś ująć, no chyba że w ogóle ten List jest do bani to prosiłabym o jakiś wzór.

Jeszcze mam taki:
Szanowni Państwo

W związku z Państwa ogłoszeniem, chciałabym przedstawić swoją kandydaturę na stanowisko....
Do ubiegania się o pracę w Państwa firmie skłoniła mnie jej renoma na rynku. (mogłoby to być ale niestety nie mogę nić znaleźć na temat tej firmy :( )Moim celem jest stała praca, która pozwoliłaby mi rozwijać i wykorzystywać nabytą wiedzę. Jestem dyspozycyjna i samodzielna, potrafię pracować w zespole, łatwo nawiązuję kontakty. Jestem osobą dokładną i odpowiedzialną, potrafię zorganizować sobie pracę.
W wypełnieniu powierzonych mi prac z całą pewnością pomocna będzie dobra obsługa komputera i łatwość nawiązywania kontaktów. Chciałabym wykorzystać te atuty w pracy z korzyścią dla firmy i mojego rozwoju zawodowego.
Jeśli moja oferta okaże się dla Pani interesująca, jestem gotowa przybyć na spotkanie i zaprezentować swoją osobę podczas rozmowy kwalifikacyjnej.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-30 22:56 przez perelka85.

niezweryfikowana
Posty: 1.367
Ostrzeżenia: 1/5

List Motywacyjny

30 mar 2011 - 23:01:40

Napisz coś o wykształceniu, praktykach zawodowych i doświadczeniu zawodowym. ogólnie nie jest źle aa jeśli chodzi o obsługę komputera napisz jakie programy umiesz obsługiwać.... dobrze, że piszesz o swoich cechach charakteru przydatnych w tej pracy ale ja osobiście zaakcentowałabym umiejętności interpersonalne :) a i dopisek z poważaniem czy z wyrazami szacunku ( imie i nazwisko ) też fajnie by wyglądało
mam nadzieje, że choć trochę pomogłam
życze powodzenia

zweryfikowana
Posty: 362
Ostrzeżenia: 1/5

List Motywacyjny

30 mar 2011 - 23:07:00

" z wyrazami szacunku" to oczywiste. Dziękuję bardzo

Wykształcenie mam średnie, kierunek ekonomiczno-administracyjny i studium informatyczne



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-30 23:09 przez perelka85.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

praca w ciucholandzie