Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

praca w sephora inglot itp

18 lut 2011 - 18:11:23

mam do pytanko do tych ktore pracowały w tego typu sklepach jak sephora czy inglot -jak tam jest ? i jak sie 'wkęcić' do pracy .bardzo mnie interesuje praca w tego typu sklepach z racji zainteresowań oraz szkoły w której sie uczę:) czekam na jakieś opinię:)

praca w sephora inglot itp

18 lut 2011 - 18:15:22

sama bym chciała wiedzieć;)

na douglasie było kiedyś info że absolwentki wizażu(czy jakiegoś podobnego kierunku) poszukują do pracy

praca w sephora inglot itp

18 lut 2011 - 18:17:58

ja w sephorze pracowałam;) składałam cv i mnie wybrali;) jak masz jakies pytania to pytaj!:)

praca w sephora inglot itp

18 lut 2011 - 18:18:16

Moja znajoma tam pracuje. Dostała tam pracę bez żadnego wcześniejszego doświadczenia bo jeszcze studiuje. Jest bardzo zadowolona z tej pracy

praca w sephora inglot itp

18 lut 2011 - 18:21:02

Cytat
aaeemm
ja w sephorze pracowałam;) składałam cv i mnie wybrali;) jak masz jakies pytania to pytaj!:)

jak składałas cv? ja wyslalam z zakładki kariera u nich na stronce

praca w sephora inglot itp

18 lut 2011 - 18:24:43

byłam u nich w sephorze i dałam tam jednej z dziewczyn;)

praca w sephora inglot itp

18 lut 2011 - 18:25:59

ja pracowałam w douglasie. wysłałam CV przez Internet i zaprosili mnie na rozmowe kwalifikacyjną. Co prawda pracowałam tam tylko 3 tygodnie, bo znalazłam lepszą pracę, ale miło wspominam ten czas.

praca w sephora inglot itp

18 lut 2011 - 18:27:03

koleżanka pracowała dorywczo w sephorze. Tam trzeba mieć jakieś wykształcenie związane z wizażem. Jej się trafiło - jest bardzo ładna i kierowniczka ją zauważyła w sklepie gdzie razem pracowałyśmy. Zaproponowała pracę. Jest fajnie, bo dostajesz kosmetyki na określoną kwotę - wtedy to było 700 zł na pół roku chyba. Oprócz tego masz dostęp do małych próbek i td. Dostawałam wtedy od niej próbki perfum garściami. Dziewczyny które tam pracowały na stałe jeździły na kursy makijażu za granicę na koszt firmy. Ogólnie były zadowolone z pracy

praca w sephora inglot itp

18 lut 2011 - 18:52:28

Zanieś CV do Douglasa, tam często nawet nie dają ogłoszeń :)

praca w sephora inglot itp

18 lut 2011 - 19:07:22

puchuskubatek

tak o tym słyszałam ze ma sie fajne dojscia do kosmetykow:)
co do wykształcenia to mam w tym keirunku ( tech usł. kosm) -w trakcie oraz kursy makijażu w artystycznej alternatywnej tak wiec powiedzmy - spełniam podstawowe wymagania do tego i tak jeszcze są szkolenia tak wie mysle ze dam rade:)

devilkitty

myslisz? moge tak z głupa zanieść cv?

praca w sephora inglot itp

18 lut 2011 - 19:10:18

Jeżeli uczysz się w tym kierunku, to masz spore szans - przejdź się z CV, zobacz czy nie mają pracowników (zazwyczaj wiszą kartki..)

praca w sephora inglot itp

18 lut 2011 - 19:13:21

kurde... chciałabym tam pracować... :)

praca w sephora inglot itp

18 lut 2011 - 19:16:07

noo jak ja w sephorze pracowałam to muuultum próbek sobie robiłam;p do teraz mam i używam...:)

praca w sephora inglot itp

18 lut 2011 - 19:16:24

też bym chciała pracować w sephorze lub dauglasie, ale to koniecznie trzeba mieć doświadczenie w kierunku wizażu lub kosmetyki? słyszałam, że niekoniecznie, ale wolałabym się upewnić.

praca w sephora inglot itp

18 lut 2011 - 19:17:02

praca w takich sklepach musi być świetna niestety jestem jeszcze maturzystką a takich tam chyba nie zatrudniaja hhmm?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Alimenty a PUP