Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

gorący temat

sprawdzony stomatolog

5 minut temu

sklep detailingowy

29 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Studia online

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

praca za granicą!!!!

03 lut 2011 - 22:00:42

Hej dziewczyny. Orientujecie się może czy są jakieś zaufane agencje w internecie, które załatwiają prace za granicą? Czy może możecie polecić jakąś agencje? Albo wiecie cokolwiek na temat pracy za granicą? Chodzi o pracę sezonową, od czerwca do października. Jeśli coś wiecie piszcie !!!! :)

praca za granicą!!!!

03 lut 2011 - 22:02:49

sama się chetnie dowiem,nasłuchałam się o handlu żywym towarem i w ciemno bym nie zaryzykowała.Sama zresztą przed tym przestrzegam.

praca za granicą!!!!

03 lut 2011 - 22:03:15

poszukaj na własną ręke. popytaj znajomych,może akurat ma ktoś wujka, który ma przyjaciela, który ma kolege itd ;D
nie jedz z biura, bo zedrą z Ciebie dużo kasy "za pomoc"

praca za granicą!!!!

03 lut 2011 - 22:03:20

Każda agencja Cię w jakiś sposób okantuje...nie lepiej spróbować przez znajomych? Ja jestem obecnie we Włoszech, szału ni ma, ale przynajmniej agencja mnie nie kroi :)

praca za granicą!!!!

03 lut 2011 - 22:05:50

też tak myślę popytaj u znajomych. ja jeżdżę do Francji od sierpnia do grudnia, kolega mi załatwiał i jestem bardzo zadowolona bo tyle zarobie że resztę miesięcy w Polsce mam wakacji:)
dodam jeszcze że do dobrej pracy za granicą trudno się dostać, tylko po dobrych znajomościach:(



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-03 22:06 przez anitawo1.

praca za granicą!!!!

03 lut 2011 - 22:07:06

Cytat
aniaem01
Każda agencja Cię w jakiś sposób okantuje...nie lepiej spróbować przez znajomych? Ja jestem obecnie we Włoszech, szału ni ma, ale przynajmniej agencja mnie nie kroi :)

pod tą wypowiedzią mogę się podpisać:) z tym, że jestem w Anglii i też szału nie ma, stronki do szukania pracy akurat tutaj polecam:
Gumtree i Londynek

praca za granicą!!!!

03 lut 2011 - 22:08:56

ja szukalam w moim mescie badz w innym pobliskim, w necie nie, bo to ryzyko.

praca za granicą!!!!

03 lut 2011 - 22:11:59

Ja polecam agencję Blue Arrow w Anglii , dokładnie w mieście Spalding :)

praca za granicą!!!!

04 lut 2011 - 13:59:31

Dziewczyny a nie boicie się, że nawet kolega kolegi was oszuka? Dla kasy ludzie wszystko zrobią. Nie pojechałabym jesli nie załatwiłby mi tego ktos bliski i zaufany.

praca za granicą!!!!

16 lut 2011 - 20:03:48

podbijam, moze cos sie jeszxcze dowiem

praca za granicą!!!!

18 lut 2011 - 16:23:47

także poszukuje polecanych miejsc

praca za granicą!!!!

18 lut 2011 - 16:38:42

ja jestem w Holandii i tutaj jest problem taki, ze jest duże zaludnienie i nawet holendrzy pracują przez biura. Mozesz znaleźć czasem oferte ale na czarno...
Jest wiele firm w których "wykorzystują" młodych i placą tzw. wiekówkę do 23 roku życia czyli np. osoba w wieku 24 lat dostanie 8 euro brutto a osoba mająca lat 19 dostanie 5 euro brutto mimo, że jest zatrudniona na tych samych zasadach i pracuje identycznie jak Ci starsi. Najlepiej oczywiście jest załapać się przez biuro holenderskie ale to nie tak łatwo, najpierw trzeba wyjechac przez polskie biuro i zapoznac się ze wszystkim, wtedy tez mozna kombinowac. Najlżejsze i najlesze prace są na magazynach. np. na szklarniach i przy kwiatach jest ciężko... .teraz to juz nawet tylko chca ludzi z doswiadczeniem. Produkcja hmm... też ujdzie ale jak jesteś na kacu to współczuję ;) bo tempo zawsze musi być. Co do magazynów... pracowałam w firmie w której naklejałam ceny na ubrania, bądź chodziłam ze skanerem i wózkiem i zbierałam zamówienia.Wydaje mi się , ze jest to najlepsza praca jaka może być, przynajmniej nikt Cię nie obserwuje. Pracowałam również na chłodni, zmarźluchom nie polecam , po 8 godzinach ręce skostniałe. Jeszcze co do biur... każe biuro na czymś stara się przyciąć dlatego najlepiej zawsze sobie zapisywać godziny pracy. Uitzendbureau które mogę polecić to Randstad, Tempo Team,polski PRAN
aaa i jeszcze stronki jakie mogę wam polecić to:
niedziela.nl
praca4u
jobleer


i biura których nie polecam (sama się na nich przejechałam) to w szczególności T&S i Otto

:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-18 16:41 przez karolina554.

praca za granicą!!!!

18 lut 2011 - 16:46:24

karolina554 dziękuję bardzo za wypowiedz :)

praca za granicą!!!!

13 cze 2013 - 09:44:25

Witam ja bym pojechała na prace sezonowe tylko jest problem bo własnie nikogo nie mam ani nikogo nie znam kto by mi załatwił w truskawi czy badz w szparagi itp. czy zna może ktoś kogoś kto łatwi taka prace za granice??? Ja rozumiem że opłate pobiera taka osoba ale pod wrunkiem ze praca jest pewna i ze zapłace po przyjezdzie a nie przed przyjazdem pozdarwiam i czekam na wypowiedzi

praca za granicą!!!!

14 cze 2013 - 22:13:14

Typowe podejście i postawa roszczeniowa nalezy sie, zalatwi sie itd. A moze samemu zalatwic cos sobie by należało, a nie czekac na gotowe? Takimi postami sama krecisz na siebie bata i wabisz potencjalnych oszustow, którzy tylko czekają. Akurat przy pracy za granicą roi się mnóstwo oszustów. I tak jak ktoś już tu napisał o agencjach ze oszukuja, moze i naciagaja nieco, ale fakt faktem robote zalatwiaja, wiec chyba nieraz lepiej pojechac z agnecja niz samemu i wogole pracy nie znalezc. Wiec proponuje jednak skorzystac z jakiejś agencji, poczytać oczywiście wpierw opinie. A jak szukać na własną rękę to np jobler.pl, http://praca-za-granica.pl http://praca.owi.pl. Ogólnie jak ktoś na wstępie zyczy sobie jakiejs oplaty za bilet, za nocleg, za zalatwienie czegos no to juz wiadomo ze cos jest nie tak i najprawdopodobniej jest to proba oszustwa.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

umowa zlecenie Pit