Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 1
Ostrzeżenia: 1/5

Fajną propozycje posiada Idea bank - lokata 4%. <moderacja>link reklamowy

niezweryfikowana
Posty: 255
Ostrzeżenia: 5/5

Czytałam o tej lokacie Happy. W sumie 4% to dużo jak na lokatę szczególnie krótkoterminową.

niezweryfikowana
Posty: 29
Ostrzeżenia: 1/5

Od siebie dodam, że dobr zwrot to taki w okolicach 5-10% w skali roku. Zwrot w okolicach 2-3% w skali roku, to tak naprawdę trata, bo ceny cały czas rosną.
Zakup i wynajem mieszkania jest w stanie wygenerować zwrot na poziomie 8 do 10% w skali roku.
Ludzie zarabiają całkiem niezłe pieniądze na spekulacji. Mam tutaj na myśli złoto czy waluty.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-09-14 13:34 przez moderator.

Wystarczy wpisać w Google oprocentowanie lokat i pojawią się najnowsze rankingi, aktualnie najwyższe oprocentowanie to 4% w IdeaBank założenie lokaty nie wymaga założenia konta bankowego.

niezweryfikowana
Posty: 574
Ostrzeżenia: 9/5

No tak ale sprawdzalam sobie ta ofertę i oferta ta jest jedynie dla niewielkich oszczędności do 10 tys. złotych i z załóżeniem konta. Poza tym nie można być klientem tego banku. Jest to oferta wyłącznie dla nowych klientów. Ja mam większe oszczędności tak wiec dla mnie nie jest to wcale taka opłacalna opcja. Jakiś czas temu przeglądałam sobie wykresy wzrostu cen złota i szczerze powiedziawszy to poważnie zastanawiam się nad zainwestowaniem właśnie w złoto....
W tematach na forach kredytowych o inwestowaniu polecają inwestowanie w kruszce.

Cytat
andraa
No tak ale sprawdzalam sobie ta ofertę i oferta ta jest jedynie dla niewielkich oszczędności do 10 tys. złotych i z załóżeniem konta. Poza tym nie można być klientem tego banku. Jest to oferta wyłącznie dla nowych klientów. Ja mam większe oszczędności tak wiec dla mnie nie jest to wcale taka opłacalna opcja. Jakiś czas temu przeglądałam sobie wykresy wzrostu cen złota i szczerze powiedziawszy to poważnie zastanawiam się nad zainwestowaniem właśnie w złoto....
W tematach na forach kredytowych o inwestowaniu polecają inwestowanie w kruszce.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-08-28 10:21 przez andraa.

niezweryfikowana
Posty: 123
Ostrzeżenia: 6/5

A może warto pomyśleć o obligacjach korporacyjnych, to czysty zysk ze stosunkowo małym ryzykiem. Takie obligacje można nabyć na rynku wtórnym lub poprzez fundusz inwestycyjny. A inwestor zyskuje odsetki i włożoną pierwotnie kwotę.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-09-14 13:34 przez moderator.

zweryfikowana
Posty: 14
Ostrzeżenia: 2/5

Znam firmę w której po roku zyskuje się aż 100% tego co się zainwestowało. Ja inwestuje i jestem bardzo zadowolona. Zainteresowane zapraszam na priv.

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

100% zysku ??? Ło matko to chyba jakie inwestycje w karabiny czy co.
Nie jestem zainteresowana.

i tak wszystkie potem lecą na łeb .
Najpierw łapią na otwarcie nowego konta .

Potem zakładasz nowe konto i lokata nie ma juz takiego oprocentowania wiem bo juz to przerabiałam .

Małe? Ja mam w BZWBK 1%

Cytat
Ramonna840
Małe? Ja mam w BZWBK 1%
u to bardzo małe.
Spadają.zły

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Ale oprocentowanie, dumny 1% ... niedługo to chyba trzeba będzie dopłacać do tych lokat albo nawet już się dopłaca ;)

Dopłacasz i nie zauważasz, tak to działa:)te kilka procent na zamrożonej lokacie to tak naprawdę dla ludzi którzy nie wydają na nic pieniędzy...ten co oszędza żeby coś kupić, tak naprawdę straci lokując w sytuacji kiedy ceny rosną, oczywiście inna sprawa jak na lokatę wpłacasz kilkadziesiąt tysięcy, wtedy zauważysz te kilka %, przy niskich kwotach to raczej tylko dla "sknerusów" którzy pieniądze chomikują i nic nie kupują, tak to w realu wygląda.
A ten 1% tak mi się widzi, tylko po to, żeby pokazać że wspomniany bank również "hojnie" daje swoim klientom %, i nie ważne że to puste % bez zysku, ale %.

niezweryfikowana
Posty: 4
Ostrzeżenia: 2/5

Mogę polecić bardzo fajne artykuły nt. kont oszczędnościowych słyszałam, że kilka banków ma naprawdę ciekawe oferty i można trochę zarobić, prowadząc taki rachunek :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-10-11 19:38 przez moderator.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Macie ochotę na dodatkowy zarobek?