Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 439
Ostrzeżenia: 2/5

Praca w sklepie z ciuchami

06 maj 2010 - 12:01:22

Zastanawiam się:
1. Jakie warunki trzeba spełniać, żeby dostać pracę w centrum handlowym w jakimś sklepie z ciuchami? Wymagają tam jakiegoś specjalnego wykształcenia?
2. Czy praca jest fajna?
3. Ile da się zarobić?
Jak ktoś jest w temacie czy coś wie to proszę o odpowiedź :)

Praca w sklepie z ciuchami

06 maj 2010 - 12:06:10

1. Najczęściej przyjmują studentów, ale nie wymagają wykształcenia
2. Zależy w jakim sklepie,ale raczej praca z ciuchami tylko wydaje się być fajna. Ja pracowałam i zadowolona nie byłam i nie znam nikogo kto by był. Najczęściej zapieprzasz jak głupia, bo pełno ludzi i każdy sobie ogląda coś a potem rzuci i trzeba poprawiać. Jak ja pracowałam w Reserved to bywało nie raz tak,że dwa stoiska w kółko poprawiałam, bo co zrobiłam jedno i szłam do drugiego to pierwsze już ludzi porozwalali
3. Kasa jest bardzo mała

Praca w sklepie z ciuchami

06 maj 2010 - 12:10:53

Było już trochę takowych wątków.
Jakie warunki trzeba spełniać? To jest jak rzut monetą,spodobasz się kierownikowi/niczce to może dostaniesz robotę.Ja pracowałam tylko dlatego,ze mam 5 min drogi do sklepu.Jeden patrzy na doświadczenie,drugi czy jesteś wysoka.Jest ogromna dyskryminacja w rekrutacji.W mojej pracy było tak,że należało być wysokim ok 170 cm,ale nie za wysokim i należy być ładną osobą,należy się modnie ubierać,choć to jest pojęcie względne,dla każdego modne co innego.
To czy ta praca jest fajna,to sama określisz jak trochę popracujesz.Ja ci powiem,ze praca w odzieżówce to strata twojego czasu i nerwów.Pamiętać trzeba,ze w odzieżówce popracujesz tylko do pewnego wieku i że na twoje miejsce będzie w przyszłości tysiąc młodszych,ładniejszych itd...

Praca w sklepie z ciuchami

06 maj 2010 - 12:13:42

Cytat
DitaVonTeese
Było już trochę takowych wątków.
Jakie warunki trzeba spełniać? To jest jak rzut monetą,spodobasz się kierownikowi/niczce to może dostaniesz robotę.Ja pracowałam tylko dlatego,ze mam 5 min drogi do sklepu.Jeden patrzy na doświadczenie,drugi czy jesteś wysoka.Jest ogromna dyskryminacja w rekrutacji.W mojej pracy było tak,że należało być wysokim ok 170 cm,ale nie za wysokim i należy być ładną osobą,należy się modnie ubierać,choć to jest pojęcie względne,dla każdego modne co innego.
To czy ta praca jest fajna,to sama określisz jak trochę popracujesz.Ja ci powiem,ze praca w odzieżówce to strata twojego czasu i nerwów.Pamiętać trzeba,ze w odzieżówce popracujesz tylko do pewnego wieku i że na twoje miejsce będzie w przyszłości tysiąc młodszych,ładniejszych itd...

Popieram w etapie rekrutacji jest dyskryminacja.Należę do osób niskich i gdy tylko idę na rozmowę to słyszę,że jak urosnę to mam przyjść.

Praca w sklepie z ciuchami

06 maj 2010 - 12:20:07

Cytat
martucha26


Popieram w etapie rekrutacji jest dyskryminacja.Należę do osób niskich i gdy tylko idę na rozmowę to słyszę,że jak urosnę to mam przyjść.

o jakie świnie! To niech same zapier***** jak im wzrost nie pasi! Ojej ale się zbulwersowałam o.O ! Nie miałam nigdy takiej sytuacji a do wysokich osób nie należę ale jakbym usłyszała coś takiego to nie wiem jakby się to skończyło!

Praca w sklepie z ciuchami

06 maj 2010 - 12:22:07

Cytat
annkka88
Cytat
martucha26


Popieram w etapie rekrutacji jest dyskryminacja.Należę do osób niskich i gdy tylko idę na rozmowę to słyszę,że jak urosnę to mam przyjść.

o jakie świnie! To niech same zapier***** jak im wzrost nie pasi! Ojej ale się zbulwersowałam o.O ! Nie miałam nigdy takiej sytuacji a do wysokich osób nie należę ale jakbym usłyszała coś takiego to nie wiem jakby się to skończyło!

Ja niestety jestem z tych osób,że nie umiem od pyskować i to mnie gubi.Już przywykłam do tych tekstów.Jak się je słyszy co chwilę to idzie przywyknąć

Praca w sklepie z ciuchami

06 maj 2010 - 12:26:11

Cytat
martucha26
Cytat
annkka88
Cytat
martucha26


Popieram w etapie rekrutacji jest dyskryminacja.Należę do osób niskich i gdy tylko idę na rozmowę to słyszę,że jak urosnę to mam przyjść.

o jakie świnie! To niech same zapier***** jak im wzrost nie pasi! Ojej ale się zbulwersowałam o.O ! Nie miałam nigdy takiej sytuacji a do wysokich osób nie należę ale jakbym usłyszała coś takiego to nie wiem jakby się to skończyło!

Ja niestety jestem z tych osób,że nie umiem od pyskować i to mnie gubi.Już przywykłam do tych tekstów.Jak się je słyszy co chwilę to idzie przywyknąć
ojej to ile ty masz wzrostu? ja też jestem niska :/ zmartwiłam sie ;p

Praca w sklepie z ciuchami

06 maj 2010 - 12:28:17

Cytat
GlamorousLady
Cytat
martucha26
Cytat
annkka88
Cytat
martucha26


Popieram w etapie rekrutacji jest dyskryminacja.Należę do osób niskich i gdy tylko idę na rozmowę to słyszę,że jak urosnę to mam przyjść.

o jakie świnie! To niech same zapier***** jak im wzrost nie pasi! Ojej ale się zbulwersowałam o.O ! Nie miałam nigdy takiej sytuacji a do wysokich osób nie należę ale jakbym usłyszała coś takiego to nie wiem jakby się to skończyło!

Ja niestety jestem z tych osób,że nie umiem od pyskować i to mnie gubi.Już przywykłam do tych tekstów.Jak się je słyszy co chwilę to idzie przywyknąć
ojej to ile ty masz wzrostu? ja też jestem niska :/ zmartwiłam sie ;p

Mam 150 wzrostu

zweryfikowana
Posty: 188
Ostrzeżenia: 1/5

Praca w sklepie z ciuchami

06 maj 2010 - 12:32:47

Ja mam 17 lat rocznikowo już 18 (w sierpniu skończę); nigdy nigdzie nie pracowałam a teraz od lipca chce zacząć jakąś prace tak na wakacje najlepiej właśnie w sklepie odzieżowym myślicie, że mam szanse się dostać?

Praca w sklepie z ciuchami

06 maj 2010 - 12:34:07

To jest jak już ktoś napisał loteria.Jak się spodobasz to masz szansę

zweryfikowana
Posty: 188
Ostrzeżenia: 1/5

Praca w sklepie z ciuchami

06 maj 2010 - 12:37:28

Mi głównie chodzi o to, że nie mam żadnego doświadczenia. Można np tylko poprawiać rozkładać towar? Bo np nie wiem czy nauczę się na kasie, słyszałam, ze do tego są jakieś kursy.

Praca w sklepie z ciuchami

06 maj 2010 - 12:38:48

Cytat
kasiuutek
Mi głównie chodzi o to, że nie mam żadnego doświadczenia. Można np tylko poprawiać rozkładać towar? Bo np nie wiem czy nauczę się na kasie, słyszałam, ze do tego są jakieś kursy.
Obsługa kasy to łatwizna.Ja mam doświadczenie ale nie mam szczęścia.

Praca w sklepie z ciuchami

06 maj 2010 - 12:40:06

Kurcze ja właśnie też się tak zastanawiałam gdzie by tu w wakacje popracować i trochę teraz tymi wypowiedziami zniechęciłyście mnie do pracy w jakiej odzieżówce...hmm...Szykują mi się 4 miesiące wakacji więc chciałam je jakoś zagospodarować ;)

Praca w sklepie z ciuchami

06 maj 2010 - 12:41:45

Cytat
winotruskawkowe
Kurcze ja właśnie też się tak zastanawiałam gdzie by tu w wakacje popracować i trochę teraz tymi wypowiedziami zniechęciłyście mnie do pracy w jakiej odzieżówce...hmm...Szykują mi się 4 miesiące wakacji więc chciałam je jakoś zagospodarować ;)

Praca w handlu nie jest przyjemnością.Klienci mają pretensję,cały czas musisz się uśmiechać.

Praca w sklepie z ciuchami

06 maj 2010 - 12:45:06

kazdy sklep ma inne oczekiwania, jedni wymagaja drudzy nie.
czasem dostaje sie znizki pracownicze ale przewaznie wtedy gdy pracujesz za grosze.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Opiekunka do dzieci - WYNAGRODZENIE