Obecnie rozmawiamy o:

Drukarnia

gorący temat

Jaki fotelik samochodowy

43 minut temu

zabawki dla chłopców

godzinę temu

Urlop w górach

godzinę temu

Domek w górach

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Wlasny biznes na studiach - co?

25 kwi 2010 - 20:25:13

Dziewczyny, teraz ide na studia i tak sobie mysle... Co mozna zrobic, zeby samemu dorobic? Mozna dawac korepetycje, mozna robic tipsy a macie moze jeszcze jakies pomysly? Chetnie poczytam ;) pozdrowienia

Wlasny biznes na studiach - co?

25 kwi 2010 - 20:28:39

pracować w weekendy i w dni, gdy masz krócej zajęcia ;). np jako kelnerka, może w jakimś sklepie z ciuchami, trzeba się rozejrzeć ;). powodzenia ;).

Wlasny biznes na studiach - co?

07 maj 2010 - 15:14:31

Planuję wydrukować plakaty i ulotki dla mojej firmy i znalazłam na necie tanią drukarnię, mają dobre ceny i szybki czas realizacji ale chciałam się poradzić czy, ktoś już korzystał z ich usług? Czy ktoś mógłby coś więcej powiedzieć, doradzić? strona drukarni:
drukowanieulotek.pl

Wlasny biznes na studiach - co?

13 maj 2010 - 00:06:09

pytanie było o zajęcia w czasie studiów... ja zaczelam prace w sklepie jeszcze w klasie maturalnej i ciagne ją dorywczo do tej pory, poza tym koepetycje, pojedyncze zlecenia, hostessowanie.
Już mam rawowykonywania zawodu i cały czas dorabiam sobie to tu to tam, ale coraz bardziej zaczynam myslec o zalozeniu wlasnego biznesu.
Byłam na konferencji o ktorej mowa tutaj http://www.darboven.pl/idee_grant/regulamin-konkursu.html i wypowiadala sie dziewczyna ktora w wieku 22 lat otworzyla swoj salon sukien slubych i dziala z tym do dzis juz na zacznie wiekza skale..
podjelybyscie się czegoś takiego ?

Wlasny biznes na studiach - co?

13 maj 2010 - 00:13:53

Ja chce otworzyc własny biznes i juz dokladnie wiem co gdzie i jak, tylko cały czas kasy brak.. Sa niby rozne dotacje itd ale bez wkladu wlasnego nie zaczniesz:(

Wlasny biznes na studiach - co?

15 maj 2010 - 14:51:05

zatem nie ma się co zastanawiać ! do otwarcia wlasnego biznesu i tak konieczny jest biznesplan, dlatego uwazam, że ta akcja jest o tyle dobra że robiąc coś dla siebie możesz przy okazji ziąć udział w konkursie. Czasu też jest sporo do wysłania zgłoszenia. :)

Wlasny biznes na studiach - co?

15 maj 2010 - 14:55:32

Możesz np pracowac w pośrednictwie kredytowym lub ubezpieczeniowym. Po szkole będziesz spotykac się z klientami

Wlasny biznes na studiach - co?

18 maj 2010 - 23:24:50

a ja chcem otworzyc firme - organizowanie slubow i wesel;)

Wlasny biznes na studiach - co?

22 maj 2010 - 20:11:20

ja tez planuje odtworzyć walsna dzialasnosc(firme) na studiach zawsze jakies dofinansowanie sie znajdzie, ale to musi byc trafiony pomysl. Z tymi slubami to nie wiem czy to dobra rzecz bo jednak jest juz sporo takich rzeczy, a wiekszos ludzi organizowac woli sama,ale trzeba spojrzeć na rynek;]

Wlasny biznes na studiach - co?

25 maj 2010 - 18:53:01

Cytat
axis
a ja chcem otworzyc firme - organizowanie slubow i wesel;)

...ale zacznij od nauki poprawnej polszczyzny ;)

Wlasny biznes na studiach - co?

29 cze 2010 - 22:15:49

Cytat
axis
a ja chcem otworzyc firme - organizowanie slubow i wesel;)


to coś idealnie dla Ciebie, wywiad z Panią Zuzą Kuczbajską założycielką właśnie takie przedsięwzięcia
http://www.biznesnaobcasach.pl/artykuly/trudne_poczatki_kobiecego_biznesu?off=0&max=10

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kuroniówka? Czy się należy??