Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

35 minut temu

sprawdzony stomatolog

39 minut temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Praca w camaieu

25 lut 2010 - 20:47:55

Jutro mam rozmowę w sprawie pracy w Camaieu, naczytałam się samych negatywnych opinii o tym sklepie, jak to tam naprawdę jest, jak płacą, itp, itd. Proszę o pomoc;)

Praca w camaieu

25 lut 2010 - 20:52:03

Pewnie jak w każdym sklepie... będzie dużo latania, noszenia kartonów i uśmiechania się do klientów :) ale nie wiem ile płacą... zależy czy na cały etat czy na połowę.

Praca w camaieu

25 lut 2010 - 20:57:35

Właśnie w tym sklepie nie dają całego etatu, tylko połowę, z tego względu, że pracownikowi na pół etatu nie muszą płacić za nadgodziny 150 % tak jest w kodeksie pracy, płacą wtedy normalną stawkę za godzinę, tak wyczytałam na jakimś forum, dlatego tak zastanawiają mnie te zarobki.

zweryfikowana
Posty: 1.151
Ostrzeżenia: 1/5

Praca w camaieu

05 cze 2011 - 21:09:38

ktos jeszcze ? chetnie sie dowiem

Praca w camaieu

05 cze 2011 - 21:13:09

nie mam pojęcia jak tam jest ale nie lubię tego sklepu

zweryfikowana
Posty: 1.151
Ostrzeżenia: 1/5

Praca w camaieu

05 cze 2011 - 21:17:23

ktos sie jeszcz wypowie?

Praca w camaieu

14 cze 2011 - 23:26:02

dziewczyny !!!

Nie podejmujcie pracy w tej firmie,bo zrobią wam pranie mózgu. Ta firma ma bzika na punkcie wskaźników, obrotów i obsłudze klienta. Musicie każda ale to każdą klientkę obsłużyć nawet jak nie jest zainteresowana. Na początku jest super jak to w nowej w pracy , później zaczynają się schody. Akcje tygodnia w których trzeba brać udział, jak nie będziesz brała udziału to kara jest np. sprzątanie zaplecza przez tydzień , albo pracujesz na weekend gdzie wypaca Ci wolne. Co do kierowniczki to była taka co się mściła , zastraszała pracowników groziła zwolnieniem. zawsze coś jej nie pasowało. potrafiła zadzwonić z rana i opierniczyć za zły wskaźnik. Pracownik nie mógł iść na L4 bo już straszyła zwolnieniem. pracownicze reklamacje nie są pozytywnie rozpatrzone , już lepiej traktuje się klienta a nie własnego pracownika. i jeszcze jedno w tej firmie to prawie wszystkim się człowiek zajmuje począwszy od sprzątanie do podliczania zwrotów.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

dotacja sklep internetowy- pomocy!