Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Rejestracja w urzedzie pracy

06 sty 2010 - 17:25:42

Witam! Czy orientuje się może któraś z Was ile ma się czasu na rejestrację w urzędzie pracy od momentu rozwiązania/wypowiedzenia umowy o pracę przez pracodawcę ( przyczyny ekonomiczne )??? Z góry dziękuję za informację i pozdrawiam

Rejestracja w urzedzie pracy

08 sty 2010 - 13:38:08

Cytat
kasadam
Witam! Czy orientuje się może któraś z Was ile ma się czasu na rejestrację w urzędzie pracy od momentu rozwiązania/wypowiedzenia umowy o pracę przez pracodawcę ( przyczyny ekonomiczne )??? Z góry dziękuję za informację i pozdrawiam
Słyszałam że do 3 miesięcy jesteś jeszcze ubezpieczona przez poprzedniego pracodawce, ale ręki za to nie dam sobie uciąć ;)

Rejestracja w urzedzie pracy

08 sty 2010 - 13:40:06

Nie pomogę bo nie wiem...

Rejestracja w urzedzie pracy

08 sty 2010 - 13:47:36

Cytat
intuition
Cytat
kasadam
Witam! Czy orientuje się może któraś z Was ile ma się czasu na rejestrację w urzędzie pracy od momentu rozwiązania/wypowiedzenia umowy o pracę przez pracodawcę ( przyczyny ekonomiczne )??? Z góry dziękuję za informację i pozdrawiam
Słyszałam że do 3 miesięcy jesteś jeszcze ubezpieczona przez poprzedniego pracodawce, ale ręki za to nie dam sobie uciąć ;)

też tak słyszałam. Jeśli pracowałas na zlecenie to nie ma określonego czasu.

Rejestracja w urzedzie pracy

08 sty 2010 - 14:19:29

ja wiem bo pracuję w urzędzie pracy. macie 6 miesięcy na rejestrację ponieważ bierze sie ostatnie 18 miesięcy pod uwagę i trzeba mieć w ciągu tych 18 mies przepracowane w sumie 1 rok. ale oczywiście im szybciej zarejestrujesz się to masz świadczenia i opłacane są za ciebie składki przez Urząd.

Rejestracja w urzedzie pracy

15 sty 2010 - 12:58:52

Chyba im szybciej tym lepiej. Tak mi się przynajmniej wydaje. Od razu jesteś ubezpieczona i zawsze masz szanse na nowa pracę.

zweryfikowana
Posty: 5.260
Ostrzeżenia: 1/5

Rejestracja w urzedzie pracy

15 sty 2010 - 13:01:57

Niestety nie pomogę,ja rejestrowałam się w UP ,ale wcześniej nigdzie nie pracowałam..:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

pomysl na nazwe dla spozywczaka